סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 8:29 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 54 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: ליגת הד-טו-הד שנתית
הודעהפורסם: א' ספטמבר 15, 2013 12:25 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
כמו שרובכם שמתם לב, הליגה פתוחה, עכשיו צריך רק לסגור הגדרות:

דראפט מכרז בשבת 19.10 בשעה 22:00.

עומק ליגה? אני וצ'ונסי חשבנו על לעשות ניסיון עם ליגה סופר-עמוקה, משהו כמו 200 שחקנים ולראות איך הולך, מה דעתכם? ממה שנחליט יגזרו עמדות כמובן.

אם נצליח לגייס כמה שחקנים מהייד פארק ולהגיע ל-12 או 16 קבוצות, אפשר יהיה לנסות 2 דיביזיות.

לגבי קטגוריות, 9 רגילות או שנשנה קצת?

פלייאוף כמובן יוגדר לתאריך הכי מוקדם שאפשר, 6 עולות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 15, 2013 12:34 pm 
Junior

פתחתי ליגת ראש-בראש הלילה סתם כדי לבדוק את כל האופציות,
ואפשר לשחק עם ההגדרות של הדיויזיות, וגם לקבוע איך ייראה לוח המשחקים, כלומר אפשר לשים דגש על משחקים בתוך הדיויזיה.

השאלה אם זה מה שרוצים, ליגה גדולה של שני בתים, סלניוז בצד אחד, הייד פארק בצד שני,
ומלא שחקנים ברוסטרים באמצע?
זה נראה לי הדבר הכי מעניין שאפשר לעשות עם הליגה הזאת.

אפשר גם לחלק ל-4 בתים, כך ששתי קבוצות מכל בית עולות לפלייאוף. ימעיט מאוד את תופעת ההתעצצות.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 15, 2013 12:36 pm 
Junior

יותר חשוב לי גודל הרוסטר - לא להגיע ל-20 אלא להישאר עד 15.
(זה הרי שלושה משתנים, כל שניים קובעים את השלישי - מספר שחקנים, גודל רוסטר, מספר משתתפים)

מבנה ליגה אמיתי נראה מגניב

החיבה שלי לג'וש סמית' לא נותנת לי להצביע בעד הוספת קטגוריות אחוזים ו-FTM

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 15, 2013 1:16 pm 
Sophomore

אני אישית מעדיף שלא יהיו 200 שחקנים, כאמור בעיני זה גורם לנבור בשחקנים שבאמת לא ממש מעניינים כדי לגרד עוד נקודה או ריבאונד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 15, 2013 3:16 pm 
Junior

idansha כתב:
יותר חשוב לי גודל הרוסטר - לא להגיע ל-20 אלא להישאר עד 15.
(זה הרי שלושה משתנים, כל שניים קובעים את השלישי - מספר שחקנים, גודל רוסטר, מספר משתתפים)

מבנה ליגה אמיתי נראה מגניב

החיבה שלי לג'וש סמית' לא נותנת לי להצביע בעד הוספת קטגוריות אחוזים ו-FTM

FTM זה מעולה לסמית', אתה מתכוון אחוזי עונשין...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 15, 2013 7:33 pm 
Junior

מישהו יכול להסביר קצת על דראפט מכרז ולחסוך לי קריאה ארוכה של הדפים המייגעים של יאהו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 15, 2013 7:44 pm 
Hall of Famer

בשיא הפשטות-מתחיל כמו דראפט רגיל, מי שזכה בבחירה ראשונה בוחר שחקן ואז יש עליו מכרז, כל פעם שמישהו מציע הצעה של לאחרים 30 שניות לשפר אותה, אם מישהו הציע הצעה גבוהה יותר, יש שוב 30 שניות מחדש וכן הלאה עד שיש הצעה זוכה וככה ממשיכים עד שכל הקבוצות התמלאו. החסרון של הדראפט הזה הוא שהוא לוקח הרבה זמן ושאם אנשים לא נמצאים והמחשב מציע בשמם, זה משבש קצת את הדראפט. היתרון הגדול בו זה שאין ממש משמעות לסדר הבחירה, אם אתה באמת רוצה את לברון נניח, אתה תוכל להשיג אותו, אבל זה יעלה לך הרבה כסף ויפגע בך במקומות אחרים. בכל מקרה, זה דראפט שמבוסס הרבה יותר על הערכה נכונה של שחקנים מאשר על מזל, ולדעתי כל מי שהשתתף בו בשנה שעברה מעדיף אותו על הדראפט הרגיל.

עוד חסרון שיש לו שמוק דראפטים הרבה פחות מייצגים את הדראפט האמיתי, אז קשה קצת לתכנן אסטרטגיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 15, 2013 8:01 pm 
Junior

ברגע שיורדים מ-10 שניות על השעון, כל הצעה חדשה על שחקן מחזירה את השעון ל-10 שניות, לא 30.

אגב, רוני, דרך אולי להוריד קצת את זמן הדראפט -
לקבוע בקומיש-טולס שהשעון מתחיל ב-10 שניות להצעה על שחקן, במקום 30.
אם זה אומר שהשעון חוזר ל-10 בכל הצעה כרגיל, ולא למספר שניות בגלל שמשנים את הזמנים,
זה לא ייפגע בתהליך ההצעות מצד אחד,
ומצד שני יחסוך את 20 השניות הראשונות מכל שחקן, השלב בו גם כך שום דבר לא מוכרע.

השאלה היא אם 20 השניות האלה באמת ייחסכו, או שזה שלב בו נופלים רוב המציעים, במקום להוסיף לשעון כל פעם עוד שנייה-שתיים בכל הצעה.
או בקיצור, האם 20 השניות האלה לא יחזרו גם ככה בשלב ההצעות הראשוניות הנמוכות.

אולי באמצע, 20 שניות, יהיה הכי נכון.

נפתח ליגה וירטואלית אולי כדי לבדוק איך בדיוק זה עובד.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 15, 2013 8:08 pm 
Junior

רוני: אבל זה גם אומר שאם הוצאת הרבה כסף בהתחלה על דוראנט נניח אז אתה תצטרך לחכות 20 סיבובים עד שתוכל להציע שחקן טוב שלא יגנבו לך אותו.
נשמע כמו דראפט ארוך ומתיש.
מה גם שאין גניבות, גם אם יש רוקי מעולה שאתה רוצה להמר עליו אז ברגע שתציע יבוא מישהו עם קצת יותר כסף פנוי ויקח אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 15, 2013 9:51 pm 
Hall of Famer

צ'ונסי, בהחלט אפשר לקצר טיפה את זמן ההמתנה, אפילו קיצור ל-25 שניות שאף אחד לא ירגיש אותו כבר יכול לחסוך לנו במצטבר איזה רבע שעה או 20 דקות, אז בטח שקיצוץ ל-20 שניות. קיצוץ ל-10 שניות נשמע לי מוגזם, זה יגרום לזה שכל הסחת דעת קטנה יכולה לעלות לאנשים בבחירת דראפט שהם חיכו לה בלי צ'אנס לתקן.

ולרן, אני מודה שגם לי היו הרבה מאוד חששות לגבי הדראפט במכרז ופחדתי שאני אדפק ממנו לגמרי, אבל בדיעבד זה הרבה יותר מוצלח מדראפט רגיל. קודם כל ההשערה שלך שאם מישהו לוקח את דוראנט אז הוא צריך לחכות 20 סיבובים כדי לבחור היא ממש לא נכונה, גם לברון ודוראנט בדרך כלל עולים פחות מחצי מהתקציב של כל קבוצה, בשנה שעברה הם נמכרו אצלנו על בערך שליש-רבע מהתקציב בדראפט, זה משאיר לך המון כסף לשחק איתו בהמשך ואתה יכול לחזור לתחרות מיד בבחירה הבאה. שנית, בניגוד לדראפט רגיל שבו סדר השחקנים הוא פחות או יותר לפי האיכות שלהם, בדראפט במכרז אנשים יכולים משיקולי אסטרטגיה להציע שחקנים פחות טובים וזולים יחסית בשלב מוקדם. בכל מקרה, לגבי הטענה שלך שאין גניבות, אני מזמין אותך להסתכל בת'רד השכן ולראות כמה שחקנים מעולים הלכו בדראפט הקודם במחירים מצחיקים, אני קניתי את פול ג'ורג' למשל במחיר 12, היום יאהו מעריכים אותו ב-53, אז גניבות תמיד היו ועכשיו יש עוד יותר, תמיד יש שחקנים מועילים שנופלים לקצה הדראפט בלי שלאף אחד נשאר כסף להציע עליהם הצעה גדולה.

עוד נקודה-זה דראפט שאתה הרבה יותר מעורב בו מאשר בדראפט רגיל אז יש הרבה יותר עניין, כי בדראפט רגיל אתה מעורב רק בבחירות שלך, כל שאר הבחירות אתה יכול להעלם מהמחשב לגמרי ולחזור רק כשהוא מצפצף לך כשהגיעה הבחירה שלך. בדראפט במכרז, אתה יכול להיות מעורב ולתת הצעות בכל בחירה עד שאתה ממלא את הסגל. סתם לצורך העניין, אתה מזהה שמישהו מאוד לחוץ להשיג שחקן מסויים? אתה יכול ללכת איתו ראש בראש על אותו שחקן, להקפיץ לו את המחיר ולגרום לו לשלם סכום גדול שישאיר אותו מרושש להמשך, אבל אז אתה גם מסתכן בכך שהוא יוותר לך על אותו שחקן ותתקע איתו בעצמך במחיר שלא התכוונת לשלם. בקיצור, הרבה יותר אסטרטגי, הרבה יותר מעניין וכן, גם דורש יותר זמן, אבל שווה לגמרי.

כמובן שאם כולם ירצו דראפט רגיל אז נעשה דראפט רגיל, אבל אני חושב שהרוב המכריע כאן מעדיפים דראפט במכרז ולדעתי גם אתה, אחרי הפעם הראשונה, תעדיף דראפט כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 16, 2013 2:09 am 
Junior

רן - דראפט מכרז הרבה יותר אקטיבי מדראפט רגיל, בזה אין שאלה בכלל.
גם אם הוצאת את רוב הכסף שלך מוקדם מאוד, עדיין אתה מעמיד שחקן לבחירה פעם בכל סיבוב, בסדר קבוע, לא בסנייק.
כך שכל כמה דקות בכל מקרה יש לך פעילות, אתה יכול להעלות שחקן זול שאתה רוצה, ואתה יכול לחכות כדי שלאחרים ייגמר הכסף על השחקנים שאתה לא רוצה.

בכל מקרה, הרבה-הרבה-הרבה יותר מעניין גם לשבת 10 דקות ולראות מלחמות של מכרז פומבי בין שניים-שלושה-ארבעה מנג'רים על שחקנים שכולם בנו להביא אותם,
מאשר לשבת ולצפות 5 דקות בסיבוב וחצי שעובר בדראפט סנייק בין שתי הבחירות שלך.

מכרז נותן גם הרבה יותר עניין לפני הדראפט (בגלל שכל אחד יכול להשיג כל אחד, יש כמה וכמה חבר'ה שאומרים לעצמם שהם בטוח הולכים להביא את אותו שחקן X)
גם במהלך הדראפט (המלחמות שנגרמות בעקבות הסוגריים של הסעיף הקודם, והאסטרטגיה שמשתנה אצל כולם תוך כדי הדראפט)
גם במהלך העונה (אתה תשחק עם השחקנים שאתה בחרת לרוץ איתם, לא אלה שנאלצת לרוץ איתם כי אלה שרצית נלקחו כמה בחירות לפניך כל סיבוב)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 16, 2013 5:05 pm 
Junior

כמה משתתפים יש פה?
שנה שעברה היו 9 משתתפים פעילים (אחד מהם לא האמין בחילופים).
מי נשאר, מי בא, מי הולך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 16, 2013 5:32 pm 
Hall of Famer

idansha כתב:
כמה משתתפים יש פה?
שנה שעברה היו 9 משתתפים פעילים (אחד מהם לא האמין בחילופים).
מי נשאר, מי בא, מי הולך?

בינתיים יש 7 שכבר הצטרפו, מוק, וולפסון, ביל, צ'ונסי, אלון, רן (לא היה בשנה שעברה, אבל שחקן ותיק) ואני, מניסיון העבר אין כאן אף אחד שאני מצפה שיהפוך לגוויה. דייס עוד לא ענה להזמנה, אבל אני מניח כרגע שהוא יקבל ויהיה השמיני. עכשיו נשאר לראות אם אתה תהיה התשיעי ומה צ'ונסי ידוג לנו מההייד פארק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 19, 2013 6:08 pm 
Junior

בינתיים אני השמיני ומול צ'אנסי בשבוע הראשון. נקודות קלות בכיס :P

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 19, 2013 6:22 pm 
Junior

אתה קצת מזכיר לי את קווין לאב.
יותר מדי רעש בלי לשחק בפלייאוף פעם אחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 29, 2013 9:47 pm 
Junior

מה לגבי הרעיון לחלק את הליגה לשני קונפרנסים,
קונפרנס "סל-ניוז"
וקונפרנס "הייד-פארק"
?

בפורום שם התעוררו עכשיו ויש התעניינות מצד ה"הנהלה".
אם כאן אין התנגדות, נתחיל בגיוס 8 השחקנים מהצד של הייד-פארק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 29, 2013 9:50 pm 
Hall of Famer

אנחנו כרגע 8 רק מצד סלניוז ולדעתי דייס גם אמור להצטרף, זה אומר עוד 7 או 3 מהייד פארק ושאחד מאיתנו (צ'ונסי, מתנדב?) יצטרך להיות בהייד-פארק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 29, 2013 9:54 pm 
Junior

אז קודם נראה מה עם רשימת השחקנים הסופית אצלנו.
אין טעם להוסיף 3 מהייד-פארק, רק אם זה יהיה קונפרנסים שווים בגודלם.
אם דייס ייצטרף, נגייס 7 משם ואני או מוק אם יירצה נהיה בקונפרנס של הייד-פארק.
רק שדייס יודיע כבר..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 03, 2013 2:49 am 
Sophomore

קמתי לתחייה. מתאים לי שתי ליגות, אחת הקיפרים משנה שעברה ואחת הד טו הד חדשה. אני מעדיף דראפט רגיל ולא מכרז, אבל לא אבכה אם זה יהיה ככה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 05, 2013 3:42 pm 
Junior

שוב אשאל,
בהייד-פארק יש רצון לליגת הד2הד מאוחדת בעלת שני קונפרנסים נפרדים.

כאן יש כרגע 9 חברים לליגה,
שם יש כרגע 5 חברים ואמור לגדול במעט.

יהיו מספיק משתתפים, ואם יהיה צורך אחד או יותר מכאן שמשחקים גם בהייד-פארק יהיה בקונפרנס שלהם.

אם לא תהיה התנגדות עד מחר/מחרותיים, נסגור את העניין מולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 05, 2013 3:49 pm 
Junior

אם מאחדים ליגות אז תסירו אותי בבקשה מהליגה.
אין לי כח לליגה ענקית עם החלפות של שחקנים שוליים ואין לי שום חשק לארכיאולוגיה האדירה שצמחה בפורום הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 05, 2013 3:52 pm 
Junior

חשבתי שעזבת בעונה שעברה בגלל שהפורום היה מת,
עכשיו יש תלונות שהוא חי מדי ?

מה לעשות, צריכים לסגור דברים בפתיחת העונה, אז צריכים להציג אותם.
הסר דאגה מליבך, במהלך העונה לא יחפרו לך יותר מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 05, 2013 4:56 pm 
Hall of Famer

כרגע אנחנו רק 8, לפחות עד שדייס יצטרף, אם וכאשר. אם המצב ישאר ככה, אז יש מקום רק לעוד 4, אם דייס נכנס, אפשר להביא עוד 5 ולסגור ליגה של 14, אבל אז אני לא בטוח שאפשר לעשות קונפרנסים (צריך מספר זוגי בכל קונפרנס או לא? יש בכלל מפגשים בין הקונפרנסים במהלך העונה הסדירה?). בכל מקרה, אני אדאג שהליגה לא תהיה עמוקה מדי, גם אם זה אומר שהסגלים יהיו יחסית קצרים, כדי שלא נגיע ליותר מ-130-140 שחקנים בליגה ויהיו שחקנים מעניינים גם בשוק החופשי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 05, 2013 5:05 pm 
Junior

דייס הצהיר על הצטרפות, כך שאנחנו 9.

להוסיף 4 משם אין שום טעם, והם גם לא יירצו.
זה או שמאחדים את הליגות או שלא.
לקחת רק חלק מהחברים שם זאת לא אופציה.

או שעושים ליגה של 16, 8 בכל קונפרנס (יש משחקים בין הקונפרנסים במהלך העונה), כלומר 9 מכאן ו-7 משם,
או שלא עושים בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 09, 2013 5:32 pm 
Junior

נו, אני מבין שלא הולכים על ליגה מאוחדת ?
צריך להחזיר להם תשובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 54 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה