סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 8:35 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 31 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' ספטמבר 27, 2013 6:11 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
דף ההצעות של הפנטזי בסקטבול, שבקיצים עברו היה מלא בהצעות מקוריות לשיפורים קלילים במערכת,
מפוצץ כמעט בלעדית בתלונות קשות נגד השיפוץ הויזואלי הקודר של הקיץ.

אבסורד אם הם לא יסדרו אפשרות לכל משתמש לבחור את הסקין המועדף עליו, ולתת אופציה לשינוי בהגדרות בין הממשק החדש לישן.

http://yahoo.uservoice.com/forums/20615 ... basketball

מ-ל-א אנשים מאיימים שיעזבו/הודיעו שעזבו ל-ESPN.
נראה שזה פשוט יהיה צעד כלכלי נוראי מצד יאהו לדבוק עיקש בעמדתם/חזונם האמנותי.
כל ליגה פרטית שעוברת מיאהו זה פחות בערך 8 אנשים כפול חצי שנה של כניסות יומיומיות.
אז ליגה אחת אולי הם לא ירגישו, אבל 1000 שחקנים של ליגות ציבוריות, ו-50 ליגות פרטיות רציניות שיעזבו,
וזה כבר לא מעט כסף פרסומות שעובר למתחרים.

אם אני איש שיווק ב-ESPN אני דופק בדלת של המנהל שלי באמצע הלילה ואומר לו שיש לי רעיון של מיליון דולר בשבילו.

דבר אחד שמפריד בין הרבה מאוד שחקני יאהו למעבר ל-ESPN זה ההיסטוריה הפרטית של השחקנים, וההיסטוריה של הליגות שלהם.
תאפשר להעביר היסטוריה מיאהו אליך ויכולים לזרום אליך באלפים, גם בגלל העיצוב החדש של יאהו, גם בגלל שהמערכת של ESPN נותנת הרבה יותר חופש בחירה בין אפשרויות הליגה.

הבעיה היחידה היא שESPN זלזלו עמוקות עד עתה בכל מערכת ההיסטוריה של הפנטזי. אני פותח שם בכל עונה מספר קבוצות סתם כדי להתאמן בדראפט אמיתי ולא במוק, ואני לפחות לא מוצא היסטוריה נורמלית של הקבוצות שלי, אלא דף בנאלי ומינימלי שרק מציין את שנות המשחק ושנים בהם לקחת אליפות.
הם צריכים לכתוב מערכת חדשה, דומה יותר ליאהו.
גם בעניין הזה, לא ברור איך מערכת מקצועית כזאת לא מבינה שדף ההיסטוריה זה דבר חשוב מאוד למשחק הפנטזי, והזלזול בו עולה להם בהמון כסף.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 27, 2013 11:56 am 
Hall of Famer

הלוק של יאהו אמנם נוראי, אבל אני חושב שאנשים נהיו, איך להגיד את זה בעדינות? דרמה קווינס נוראיים. אז נכון שהלוק פחות טוב ממה שהיה קודם, אבל אין שום בעייה טכנית להסתדר איתו ולהשתמש בו, אז בגלל זה לעזוב את האתר לטובת אתר אחר שהוא פחות טוב בפונקציה מאוד מרכזית של המשחק? דבילי לגמרי. זה מה שלואי סי.קי. קרא "בעיות של עולם ראשון".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 27, 2013 2:44 pm 
Junior

אני גם ממש לא אוהב את הלוק החדש. אבל הבעיה היותר גדולה מהלוק זה ריבוי המלל והאופציות. אתה פשוט טובע זה מאוד לא אינטואטיבי. זה בדיוק מה שקרה לNBA.COM לא מפתיע שהם חברו יחדיו.
גם ריבוי הפרסומות שפעם ישב רק בפינה מביא את הקריזה. אבל מה אפשר לעשות, זה רק מחמיר החרא הזה.
היום אתה לא יכול לשמוע שני שירים ברצף ביוטיוב בלי שתקפוץ לך פרסומת מטרידה שאתה חייב לראות כי במקרה הטוב תוכל לדלג עליה אחרי 5 שניות של עצבים.
אתה פותח כתבות בפורטלים וקופצים לך קטעי וידאו קליפ שמתחילים לנגן לך על הפרטיות בלי לשאול בכלל. וכמובן שהם מתחילים מפרסומת.
החבר'ה האלו עושים שמח על הגישה שאי אפשר לגעת באינטרנט כי זה מקום חופשי. זו כבר מזמן לא זירה חופשית, היא נשלטת ע"י הממון ועולמות הפרסום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 27, 2013 5:48 pm 
Junior

rony כתב:
הלוק של יאהו אמנם נוראי, אבל אני חושב שאנשים נהיו, איך להגיד את זה בעדינות? דרמה קווינס נוראיים. אז נכון שהלוק פחות טוב ממה שהיה קודם, אבל אין שום בעייה טכנית להסתדר איתו ולהשתמש בו, אז בגלל זה לעזוב את האתר לטובת אתר אחר שהוא פחות טוב בפונקציה מאוד מרכזית של המשחק? דבילי לגמרי. זה מה שלואי סי.קי. קרא "בעיות של עולם ראשון".

בדיוק מה שאני חושב.
אנשים מקבלים משחק חינם ויאהו משקיעה בו מאות אם לא אלפי שרתים ואנשים בוכים על שטויות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 27, 2013 5:50 pm 
Junior

עם כל הכבוד מוק, אתה באמת חושב שהמודל הישן שבו כל התוכן הוא חינם והפרסומות לא מציקות ואתה אף פעם לא מקליק עליהן שווה משהו?
יש חוזה חברתי שהשירות חינם ואתה מסתכל על פרסומת מידי פעם, אחרת כל השירותים האינטרנטים החינמיים ייסגרו.
מה אתה חושב שיאהו עושה את זה מפילנטרופיה?
בצורת החשיבה שלך ושל הרבה ישראלים אחרים תוך 5 שנים לא יישאר שום שירות חינמי באינטרנט בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 27, 2013 6:01 pm 
Junior

רן, ההודעה השנייה שלך נכונה,
אבל בדיוק בגלל שאתה מבין את זה אני לא יכול לקבל/להבין את ההודעה הראשונה.

חטא גדול לאמת להגדיר את זה ש"אנשים מקבלים משחק בחינם".
כפי שאתה אמרת, יאהו לא עושים את זה מפילנתרופיה.

כמו שמשחקי מחשב נמכרים בכסף כדי להרוויח כסף, ומרוויחים פר מכירת משחק ,
משחקי הפנטזי נמצאים כדי להרוויח כסף, ומרוויחים פר כניסה שלי/שלך/כולנו.

נכון שאני לא משלם על המשחק, אבל הזמן שלי הוא לא חינם, אופציות הבחירה בין המתחרות נתונות להחלטתי,
ואני מייצר ליאהו כסף בכך שאני מחליט להשתמש במוצר שלהם.
בדיוק כמו בעסקת מכר רגילה, רק שכאן מודל התשלום שונה, בגלל אופי האינטרנט.

אני לקוח שמכניס כסף לחברה בכך שאני בוחר להשתמש דווקא בשירותים שלה.
מכאן - ודאי שיש לי זכות, כלקוח, להתלונן על המוצר שאני מקבל, אם הוא לא לרוחי.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 27, 2013 6:23 pm 
Junior

אין לי בעיה עם המחאה או התלונות יש לי בעיה עם הבריחה מיאהו בגלל נושא שולי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 27, 2013 6:28 pm 
Junior

אבל החלק המרכזי במחאה זה הנטישה.
זה הנשק של הלקוחות המוחים.

כולם שם כתבו דברים בסגנון אחר, אבל עם מהות דומה -
או שתספקו לי את המוצר שהתרגלתי אליו ואותו אני אוהב, או שאעזוב למתחרים.
חלקם מימשו את האיום במהרה, חלקם טרם, אך המחאה הזו, אם תצליח, תצליח בעיקר בזכות אלה שהיו מוכנים לממש את האיום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 27, 2013 6:42 pm 
Hall of Famer

Chauncey כתב:
אני לקוח שמכניס כסף לחברה בכך שאני בוחר להשתמש דווקא בשירותים שלה.
מכאן - ודאי שיש לי זכות, כלקוח, להתלונן על המוצר שאני מקבל, אם הוא לא לרוחי.

כאן הטעות הגדולה שלך צ'ונסי, בעולם האינטרנט החינמי, אתה לא לקוח, הלקוח הן החברות המפרסמות, אתה המוצר שיאהו (או פייסבוק, או וויינט, או גוגל או מי שלא תבחר) משווקת להן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 27, 2013 7:20 pm 
Junior

לא.

כשאתה מסתכל על זה ככה, קודם כל אתה לא נותן ביטוי למקום של השירות האמיתי (לאיזה הגדרה אתה מכניס את עולם המשחק של הפנטזי, או את מנוע החיפוש של גוגל?),
ויותר חשוב, אתה מתעלם מכך שלי יש אופציית בחירה.
זה לא מהות של מוצר.
אני הלקוח גם של נותני השירות, וגם של המפרסמים.

בוא ניקח את שוק הטלוויזיה.
נניח שיס והוט מקבלים את האישור למכור פרסומות.
במהרה הדבר הופך לנתח העיקרי מההכנסות שלהם, מעפיל בגדול על ההכנסה מתשלום הלקוחות על המוצר הבסיסי, שירותי הטלוויזיה.
החברות מבינות את זה, ומתחילות להציע את החבילות במחירים נמוכים להפליא, כדי להעביר לקוחות ולהשיג לקוחות חדשים, בגלל שהלקוחות האלה שווים להן כסף בפרסום, עד שבסופו של דבר מחיר חבילת השידורים הוא 0 עגול.
(השורה התחתונה היא אותו המצב בערך שקיים בשוק משחקי הפנטזי ברשת.)

האם כבר לא אהיה לקוח של חברת יס או הוט ברגע שלא אשלם לה ?

אני בסיס הלקוחות שהחברה (במקרה זה-יאהו) מוכרת ללקוחות הפרסום שלה. זה שהם לקוחות מבחינת רוכשי פרסומות, לא אומר שאני לא לקוח גם כן, רק של שירות אחר, ובטח לא הופך אותי למוצר.
הם לא יכולים למכור אותי כמוצר כי אני לא שייך להם. הם מוכרים את השירות המוצלח שלהם, המהווה מקום מפגש ללקוחות פוטנציאליים לצד שלישי.
אם השירות שלהם כבר לא יהיה מוצלח, לא יהיה להם "מוצר" למכור למפרסמים.
לכן הלקוח הראשון במעלה זה אנחנו, כי אנחנו אלה שמספקים להם את האפשרות להביא לקוחות לצד השני של המטבע, הפרסום.
ואתה חייב להגדיר אותנו כלקוחות, מעצם העובדה שאנחנו בוחרים מבין שירותים שונים את העדיף לנו.
מעצם העובדה שיש מוצר (משחק פנטזי) שמטרתו היא להיות ראוי יותר לבחירתך על פני האופציות האחרות, וזאת העבודה שלו. הרי את המייק-אובר באתר הם לא עשו כדי לעצבן את ה"מוצר", הם עשו זאת כי הם חשבו שהוא יהיה מושך יותר, אהוב יותר, על ידי הקהל. אם זו לא הגדרה של מכירת מוצר, אז מה כן?

יאהו הם המתווכים בעצם.
כמו סופרמרקט.
הם מספקים את מקום הבסיס, את מקום המפגש, בו הלקוח רוכש את הסחורה של היצרן.
בסופר אני רוכש ביצים וחלב של היצרן דרך המתווך, ביאהו אני רוכש פרסומות של היצרן דרך המתווך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 27, 2013 8:14 pm 
מנהל פורום

באמאמא שלכם, שתתחיל כבר העונה למה אתם חופרים בשכל, שאין דברים כאלו...

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 27, 2013 8:15 pm 
Hall of Famer

אבל זו בדיוק הנקודה צ'ונסי, כל עוד אתה לא מוציא כסף מהכיס, אתה לא לקוח, אתה לא תורם שום דבר לאף אחד, אתה בהחלט פוטנציאל למכירה מה ששווה למפרסמים כסף, אבל עם פוטנציאל לא הולכים למכולת. כל עוד לא הוצאת כסף מהכיס המחויבות של נותן השירות (במקרה הזה-יאהו) היא למפרסמים שלו שמשלמים לו כסף ומממנים אותו, אתה, תשומת הלב שלך ובעיקר הכסף שאתה עשוי פוטנציאלית להוציא, זה המוצר שאותו יאהו מוכרת למפרסמים שלה. עכשיו כמובן שיש זהות גבוהה בין הצורך של המפרסם (להגיע להרבה אנשים) לבין הצורך שלך (לקבל סיבה להכנס לאתר), ולכן ליאהו ככסק כלכלי יש אינטרס לרצות אותך ולתת לך שירות שיגרום לך לרצות קודם כל להיכנס לאתר ושנית, ואולי חשוב יותר-להישאר בו הרבה זמן, מה שהופך אותך למוצר טוב יותר מבחינת המפרסם, אבל אתה עדיין מוצר ולא לקוח כי העיסקה היחידית שנרקמת כאן היא בין המוכר, שזה יאהו לבין הלקוח, שזה המפרסם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 27, 2013 9:25 pm 
Junior

עודד אל תקרא, סתם חפירה בהמשך.

רוני, הבסיס שלך לא נכון, כי קיימת עסקה. זה שלא מעורב בה כסף לא אומר שלא קיימת עסקה.
אתה "חותם" על מסמך שמאשר את העסקה ביניכם.

אני לא פוטנציאל למכירה, ואני בהחלט תורם, לא פוטנציאלית. כל כניסה שלי לאתר מכניסה להם כסף. לא פוטנציאלית, אם אקנה או אם אקליק על המפרסם. המפרסם משלם על זה שנכנסתי לאתר וראיתי בזווית העין את הפרסומת שלו.
יאהו הולכים למכולת עם כל כניסה שלי לאתר. בדיוק כמו כל נותן שירות אחר, רק שפה העסקה והכנסותיה הן קצת אחרות ממה שמוכר לנו מעסק רגיל.

לגבי השורה התחתונה שלך אני שוב אשאל,
אם אני המוצר, והמפרסם הוא הלקוח, אז מהו האתר עצמו ?

נכון שאני לא לקוח קלאסי, במובן שנכנס לחנות ורוכש מוצר בכספי,
אבל אני בטח שלא המוצר. אני משתמש במוצר. המוצר הוא האתר, המשחק.
אם אני משתמש במוצר עצמו, משמע אני לקוח של המוצר.

לגבי השורה הראשונה, זה נכון מבחינת המפרסמים שאני רק פוטנציאל מכירה, אבל זו בעיה שלהם שהם משקיעים כסף רק על הפוטנציאל הזה.
מבחינת יאהו, אלה שמהם אני לוקח את המוצר, אני לא פוטנציאל, אני הכסף עצמו. אני לא תורם שום דבר לאף אחד ? להפך, עליי (וכמובן, על מיליונים כמוני) הם חיים. אם אנחנו לא נכנסים, אין להם שום דבר למכור למפרסמים.

אגב, לא יודע למה נתתי מקודם כדוגמא דווקא את יס והוט, כשהדוגמא הקלה והמתאימה יותר נמצאת מתחת לאף.

ערוץ 2, זה ההקבלה המתאימה ביותר למה שקורה פה.

אני לא משלם לערוץ 2 על תוכן הפנאי שהם מספקים לי.
בדיוק כמו שאני לא משלם ליאהו על תוכן הפנאי שהם מספקים לי.

הרווח של ערוץ 2 נמצא בפרסומות שהם מוכרים ללקוחות שלהם.
הרווח של יאהו נמצא בפרסומות שהם מוכרים ללקוחות שלהם.

ערוץ 2 מכניס כסף פר הצפייה שלי.
כנ"ל יאהו.

ערוץ 2 בעצם מספק את הפלטפורמה דרכה יכולים הלקוחות המפרסמים שלו לפנות ללקוחות הצופים שלו.
כנ"ל יאהו.

הנתון הוא, שהפלטפורמה מכניסה כסף פר משתמשים, וכך זה יישאר.
הפלטפורמה צריכה לשמור את הלקוחות המפרסמים בה מרוצים, ולדאוג לאינטרסים שלהם. שתי הדרכים היחידות לכך זה לעמוד בתנאי החוזה ברמה אחת, וברמת השירות פשוט להביא קהל שייצפה במוצר. פשוט מאוד.
לכן, כדי לשמור על האינטרסים של הלקוחות המפרסמים/משלמים,
אין לפלטפורמה ברירה אלא לשמור על האינטרסים של הלקוח המשתמש בפלטפורמה, כי הוא הדרך היחידה לשמור על האינטרסים של המשלם לפלטפורמה.
כך שהלקוח הצופה והלקוח המשלם הם בעצם מקשה אחת.
האינטרסים שלהם, מול יאהו לפחות, זהים.
האינטרס של השחקן/צופה זה שהמוצר יהיה הטוב והנחשק לו ביותר מבין האופציות, האינטרס של המפרסם הוא שהמוצר יהיה הטוב ביותר, כי כך יהיו לו יותר שחקנים/צופים ש"יירכשו" את המוצר שלו, שבשלב הזה אומרת צפייה בפרסומת.

מכאן שהגלגל החשוב ביותר במערכת, זה שאליו פונים כל הצדדים, זה שבזכותו הפלטפורמה מרוויחה, ואליו פונה הלקוח המשלם/מפרסם,
זהו כמובן המשתמש במוצר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 27, 2013 10:20 pm 
Hall of Famer

צ'ונסי, אבל זו בדיוק הנקודה, אתה מכניס כסף לאתר בדיוק באותו מובן שקוטג' מכניס כסף לשופרסל, הקוטג' לא משלם כסף לשופרסל, הלקוח משלם כסף לשופרסל כי הוא רוצה את הקוטג'. זה שיש עיסקה בין הקוטג' (או ליתר דיוק-תנובה) לשופרסל שאומרת ששופרסל תיתן לו את התנאים המתאימים כדי להיות זמין ללקוח (מקרר, תאורה וכו') עוד לא הופך את הקוטג' ללקוח.

בקיצור ולעניין, כמו שכבר הסברתי, האתר הוא המוכר, המוצר שלו זה טראפיק של גולשים, (בהערת ביניים-ומה שיותר טוב אפילו, טראפיק של גולשים מפולחים היטב, כי מי שנכנס לסקשן של הפנטזי NBA, סבירות גבוהה שיתעניין, נניח, בנעלי כדורסל ומי שנכנס לסקשן של תזונה נכונה סביר להניח שיתעניין, נגיד, במוצרי דיאטה, אז המפרסם לא מקבל סתם טראפיק אקראי של גולשים שאין לו מושג מה הם מחפשים, הוא מקבל טראפיק של אנשים מסוג מסויים שמתעניינים בדברים מאוד מסויימים) והלקוח שלו זה מפרסם שמעוניין למכור לאותם גולשים. האתר, כלומר הפנטזי, הוא בסך הכל המקרר של הקוטג', הוא יוצר את התנאים כדי שלמוכר יהיה את המוצר הטוב ביותר למכור ללקוח.

באותה מידה, הלקוחות של ערוץ 2 הם המפרסמים ואתה, בתור הצופה, זה המוצר שאותו הם מוכרים, ככה זה עובד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 27, 2013 10:56 pm 
Junior

טוב, אז אולי לא הסברתי עצמי או לא הבנתי נכון קודם.

בעסקה בין המפרסם לפלטפורמה אין ספק שהמוצר שנמכר להם זה אנחנו, כי המפרסם לא מתעניין בדבר אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 28, 2013 3:40 pm 
Junior

רן כתב:
עם כל הכבוד מוק, אתה באמת חושב שהמודל הישן שבו כל התוכן הוא חינם והפרסומות לא מציקות ואתה אף פעם לא מקליק עליהן שווה משהו?
יש חוזה חברתי שהשירות חינם ואתה מסתכל על פרסומת מידי פעם, אחרת כל השירותים האינטרנטים החינמיים ייסגרו.
בצורת החשיבה שלך ושל הרבה ישראלים אחרים תוך 5 שנים לא יישאר שום שירות חינמי באינטרנט בכלל.

לא מסכים אתך, בגלל דיעות כאלו תמיד מקומות טובים מתים- מחמדנות.

מכיוון שאנו כצרכנים נותנים לפרסומאים בכל פעם לעלות מדרגה משום שזה "חינמי" אנחנו מגיעים למצב של מיאוס. זה הרי עבד בפורמט הקודם, אבל בכל פעם משתלטים לנו קצת יותר על החופש.

בטלוויזיה מנחיתים עלינו פרומואים תוך כדי שידור, ברדיו החסויות כבר הגיעו לרמה של שירים. אין שדר שלא נותן חסות בכל דקה.
בטלוויזיה, אתה לא יכול לצפות בתכנית בישול שבכל דקה קופץ לך ספונסר, אז עכשיו גם הבשלנים עצמם הפכו למפרסמים. זה התחיל מהתמקדות של המצלמה במוצרים מגוחכים שהשף אינו זקוק להם והגיע למצב שבכל פעם שאהרוני חותך בסכין הוא מספר לי עד כמה אני צריך סכין טובה כזו (ותוך כדי יש פריים על סכין הארקוס שלו) בלי בושה הוא כבר מדבר איתי על איכות ומציע לי מוצרים של שופרסל וגבינת טוב טעם של משק צוריאל... בחיאת זום זום!
וזה עוד בלי מילה על התכניות של ערוץ הספורט עם ה"מתנת" העלוב שלהם.

מה שיקרה זה שהשוק יגיע לרוויה וכבר אף אחד לא ירצה את המוצר שלך. לא את סכיני ארקוס אצל אהרוני וקיה אופטימה ביאהו, אלא את אהרוני עצמו ואת יאהו פנטזי.
כי אולי זה לא נראה לך כך, אבל לאנשים יש קו של רוויה. וככל שתמתח אותו כך תגלה שתשוקה ואהבה נשחקת- אתה לוקח אותה כמובן מאליו וכמוך, לא מעט פרסומאים, כי הם אמונים על כאן ועכשיו.
אבל לטווח הארוך, אם תשחוק את ציבור הלקוחות שלך (ואם לרגע אתה חושב שאנחנו לא לקוחות, אז אין לך מושג ירוק בעולם הפרסום- כי אנחנו זה הדבר היחידי שנספר כמדד להצלחה) הציבור בסוף יראה לך את הישבן שלו. זו לא המצאה שלי, זה קורה בכל פעם מחדש וזה יקרה שוב כשימשיכו לנסות אותנו.

גם קברינטי הטלוויזיה לומדים עכשיו על בשרם שפיצול תכנית מטילת ביצי זהב ליומיים- שוחק את המוצר שלהם ולא מעט מאלו יורדים מהמדף שלנו (תודה לאל)

פרסומת שיושבת בצד ועשויה טוב, יכולה למשוך אותי באמת. פרסומת שקופצת לי לפרמוף ומפריעה לי באמצע כתבה או ווליום שנפתח לי על דעת עצמו והורס לי חוויה. אלו גורמים לי להגיע לאותו המקום הרבה פחות עד בכלל לא.
ותזכור את הדו שיח הזה, כי לשם העתיד יילך. למיאוס. אין דבר בעולם שאין לו סוף, יש רק דבר אחד שהוא תמיד בטוח- הכל מעגלי, אין דבר בעולם הזה שהוא לא מחזורי. אז אנחנו נדבר כשהבלון הזה יתפוצץ לחוגגים בפרצוף.
כשבדרך, אנחנו נפסיד את האהבה והתשוקה שלנו. אבל אתה יודע מה? כבר לא יהיה אכפת לנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 13, 2013 6:20 pm 
Hall of Famer

אגב, למי שפיספס, יש אפשרות לעבור ללוק הרבה יותר נוח ביאהו-כשאתם בתוך דף הקבוצה, משמאל לשם הקבוצה יש גלגל שיניים, לחיצה עליו מביאה אתכם להגדרות והאופציה הראשונה היא בחירה בין מצב "לילה" (הדיפולט הנוראי של יאהו עם כיתוב בהיר על רקע כהה) ומצב יום עם כיתוב כהה על רקע בהיר שהוא הרבה יותר נוח וקריא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 13, 2013 7:00 pm 
Junior

הלבן היה נראה לי כמיושן מדי, הכל ריבועי כזה.
מתחיל כבר להתרגל לשחור והוא בסדר, עדיף לטעמי. זה לא הלבן שהיה בעונה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 13, 2013 8:37 pm 
Junior

Mook כתב:
רן כתב:

לא מסכים אתך, בגלל דיעות כאלו תמיד מקומות טובים מתים- מחמדנות.

מכיוון שאנו כצרכנים נותנים לפרסומאים בכל פעם לעלות מדרגה משום שזה "חינמי" אנחנו מגיעים למצב של מיאוס. זה הרי עבד בפורמט הקודם, אבל בכל פעם משתלטים לנו קצת יותר על החופש.

בטלוויזיה מנחיתים עלינו פרומואים תוך כדי שידור, ברדיו החסויות כבר הגיעו לרמה של שירים. אין שדר שלא נותן חסות בכל דקה.
בטלוויזיה, אתה לא יכול לצפות בתכנית בישול שבכל דקה קופץ לך ספונסר, אז עכשיו גם הבשלנים עצמם הפכו למפרסמים. זה התחיל מהתמקדות של המצלמה במוצרים מגוחכים שהשף אינו זקוק להם והגיע למצב שבכל פעם שאהרוני חותך בסכין הוא מספר לי עד כמה אני צריך סכין טובה כזו (ותוך כדי יש פריים על סכין הארקוס שלו) בלי בושה הוא כבר מדבר איתי על איכות ומציע לי מוצרים של שופרסל וגבינת טוב טעם של משק צוריאל... בחיאת זום זום!
וזה עוד בלי מילה על התכניות של ערוץ הספורט עם ה"מתנת" העלוב שלהם.

מה שיקרה זה שהשוק יגיע לרוויה וכבר אף אחד לא ירצה את המוצר שלך. לא את סכיני ארקוס אצל אהרוני וקיה אופטימה ביאהו, אלא את אהרוני עצמו ואת יאהו פנטזי.
כי אולי זה לא נראה לך כך, אבל לאנשים יש קו של רוויה. וככל שתמתח אותו כך תגלה שתשוקה ואהבה נשחקת- אתה לוקח אותה כמובן מאליו וכמוך, לא מעט פרסומאים, כי הם אמונים על כאן ועכשיו.
אבל לטווח הארוך, אם תשחוק את ציבור הלקוחות שלך (ואם לרגע אתה חושב שאנחנו לא לקוחות, אז אין לך מושג ירוק בעולם הפרסום- כי אנחנו זה הדבר היחידי שנספר כמדד להצלחה) הציבור בסוף יראה לך את הישבן שלו. זו לא המצאה שלי, זה קורה בכל פעם מחדש וזה יקרה שוב כשימשיכו לנסות אותנו.

גם קברינטי הטלוויזיה לומדים עכשיו על בשרם שפיצול תכנית מטילת ביצי זהב ליומיים- שוחק את המוצר שלהם ולא מעט מאלו יורדים מהמדף שלנו (תודה לאל)

פרסומת שיושבת בצד ועשויה טוב, יכולה למשוך אותי באמת. פרסומת שקופצת לי לפרמוף ומפריעה לי באמצע כתבה או ווליום שנפתח לי על דעת עצמו והורס לי חוויה. אלו גורמים לי להגיע לאותו המקום הרבה פחות עד בכלל לא.
ותזכור את הדו שיח הזה, כי לשם העתיד יילך. למיאוס. אין דבר בעולם שאין לו סוף, יש רק דבר אחד שהוא תמיד בטוח- הכל מעגלי, אין דבר בעולם הזה שהוא לא מחזורי. אז אנחנו נדבר כשהבלון הזה יתפוצץ לחוגגים בפרצוף.
כשבדרך, אנחנו נפסיד את האהבה והתשוקה שלנו. אבל אתה יודע מה? כבר לא יהיה אכפת לנו.

ביצה ותרנגולת.
הפרסומות הופכות יותר ויותר פולשניות כי אתה לא מקיש על העדינות שיושבות בשקט בצד.
אי אפשר לרצות לשמר את הקיים אם הוא לא עובד.
אם אתה תמיד תלחץ על skip ad ביוטיוב פעם אחר פעם אז בוידאו של ESPN כבר לא נותנים לך את האופציה של skip כי האחוז של אלו שלא עוקפים כבר לא מממן את התכנים.
אני מסכים איתך שהמיאוס בדרך רק שהוא בדרך בגלל הצרכן שלא ממלא את החוזה החברתי שלו ולא רק בגלל ספקי התוכן.
אי אפשר לצפות מגוגל שתממן את הקו והאחסון הנדרש למליארד קטעי וידאו בשנה אם אף אחד לא ישלם על הפרסומות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 22, 2013 10:20 am 
Hall of Famer

טוב, אחרי שקצת התרגלתי לשינויים, שני הדברים שהכי מפריעים לי בממשק החדש של יאהו זה שהרבה פחות ברור לראות מול מי כל שחקן משחק בערב נתון ושביטלו את האפשרות לסדר את הסגל בדראג-אנד-דרופ, השני זה רק עניין של נוחות (אם כי עניין משמעותי בשבילי לפחות), אבל הראשון זה משהו שממש יכול ליצור תקלות וטעויות בסידור סגלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 22, 2013 11:00 am 
Junior

פשוט תעבור לטור של opponents לא ממש מוחבא או משהו.
בלי קשר אכן הנדסת אנוש מטומטמת להפליא.
הממשק לא מוכוון למשחק עצמו שזה לא עושה שכל בשיט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 22, 2013 11:04 am 
Hall of Famer

זה לא בלתי פתיר, אבל זה הרבה פחות נוח מבחינתי, הפורמט הקודם היה הרבה יותר קריא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 22, 2013 11:06 am 
Junior

נכון והרבה יותר אינטואיטיבי לשימוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 29, 2013 11:54 am 
Junior

כמה פיצ'רים חדשים:
ישנה משבצת חדשה לעצלנים- "סטארט אקטיב פליירז"

המערכת אוטומאטית תשים את השחקנים הפעילים בהרכב. פחות סיבות להתעצץ!

לא צריך יותר לגרור שחקנים, פשוט לוחצים על העמדה הרצויה ועל השחקן המחליף וזה גם מתחלף אוטומאטית וגם נשמר אוטומאטית. מגניב לגמרי- אני בעד.

הדבר הכי חשוב מבחינתי זה שבפעם הראשונה בתולדות המשחק- לא מגבילים אותי בכמות השחקנים ב"ווץ' ליסט"! חשוב מאוד.

יש רק דבר אחד שמעצבן אותי וזה הקטע שאתה חייב לדלג מהיום למחר. אין לך יותר אופציה של לדלג על פני כמה ימים וזה ממש מטרד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 29, 2013 12:02 pm 
Junior

Mook כתב:
כמה פיצ'רים חדשים:
ישנה משבצת חדשה לעצלנים- "סטארט אקטיב פליירז"

המערכת אוטומאטית תשים את השחקנים הפעילים בהרכב. פחות סיבות להתעצץ!

לא צריך יותר לגרור שחקנים, פשוט לוחצים על העמדה הרצויה ועל השחקן המחליף וזה גם מתחלף אוטומאטית וגם נשמר אוטומאטית. מגניב לגמרי- אני בעד.

כן, פיצ'רים חדשים. כאילו זה שנת 2012 עכשיו.

Mook כתב:

יש רק דבר אחד שמעצבן אותי וזה הקטע שאתה חייב לדלג מהיום למחר. אין לך יותר אופציה של לדלג על פני כמה ימים וזה ממש מטרד.

מזתאמרת ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 31 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה