סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 10:34 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 42 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 8:24 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
רק מזכיר לכולם ובמיוחד לדייס ועמוס לב שעדיין לא הצטרפו, בשבת הקרובה, ה-12.10 אני רוצה לנעול את רשימת הקבוצות ולסגור את רשימת הקיפרים של הקבוצות הותיקות כדי שלחדשים יהיה זמן לעשות את הדראפט שלהם. ותיקים, נא לפרסם את רשימת הקיפרים שלכם בת'רד הזה עד שבת כדי שהחדשים ידעו בצורה מרוכזת איזה שחקנים כבר לא נמצאים על הלוח. חדשים, תסגרו את תהליך הדראפט ביניכם ותפרסמו את התוצאות כאן כדי שכולם יהיו סגורים על איזה שחקנים נמצאים באיזו קבוצה, אם אתם רוצים לבצע את הדראפט אוף-ליין בת'רד הזה, זה כמובן סבבה לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 2:11 pm 
Junior

רוני, עדיף למשוך את זה קצת יותר. אין טעם למהר אם אפשר לתת לכולם קצת יותר זמן כדי להבין את מי הם רוצים לקחת, ודברים יכולים להשתנות במהלך השבוע הזה של משחקי הפרי-גיים.
הדראפט נקבע לשבת בעוד שבועיים וחצי (26.10), אז אפשר לקבוע את הדד-ליין לשיוך הקיפרים לשבת בעוד שבוע וחצי, ה-19.10,
כשאחריו החדשים יעשו כאן את הדראפט במשך יום-יומיים אחרי, ואז יהיו 5 ימים עד הדראפט לעשות טריידים/לתכנן אסטרטגית בחירה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 2:29 pm 
Hall of Famer

בשביל זה בדיוק יש לנו עוד שבוע ספייר, אם יהיו עיכובים או משהו בסיגנון, לא רוצה להגיע לרגע האחרון כשדברים לא סגורים. בכל מקרה, אני לא מבין מה הבעייה, הותיקים אני מניח כבר סגורים על הקיפרים שלהם, אז זה רק נותן לחדשים עוד זמן להתארגן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 2:39 pm 
Junior

יש לי בעיה. מרק ג'קסון מעלה את חימר תומפסון מהספסל בינתיים... גם כך אם גאלו היה בריא, לא בטוח שהייתי הולך על החימר.

מי בעד עוד משבצת חופשית... או גמישות עמדתית... :lol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 2:44 pm 
Junior

שבוע חופשי (טוב, כמעט שבוע), יש גם בהצעה שלי.
בגלל שידוע פחות או יותר מי יהיו הקיפרים בקבוצות הוותיקות (ראה הת'רד שפתחתי לעניין), לחדשים יש גם כך מספיק זמן להתארגנות ולתכנון הבחירות בדראפט שלהם.

השבוע הנוסף בסך הכל נותן לכולם הזדמנות טובה יותר לבחון את ההחלטות שלהם ולהימנע מבחירת שחקן שייפצע רגע אחרי שייבחרו אותו (זה עדיין יכול לקרות, אבל יהיה שבוע אחד פחות לסכנה הזאת).

מבחינת דברים שלא יהיו סגורים עד הרגע האחרון, אין סיבה שזה יפריע.
לחדשים יהיו כמה ימים לעשות את הדראפט שלהם,
לוותיקים יהיה עד שבוע לפני הדראפט הראשי לשייך את הקיפרים שלהם, ומי שלא יעשה זאת הקיפרים שלו יינעלו על ידי הקומיש.
הכל טוב..

מוק, אל תעשה לנו טרור עכשיו.. אתה עצמך יצאת בשצף קצף נגד הרעיון לשנות משהו מהתכנון המקורי כי זה ייפגע בכל מי שעשה את התכנונים שלו לפי הפורמט המקורי.
חימר אמנם עולה מהספסל אבל עדיין יביא באיזור ה-30 דקות.

(בכל מקרה, יש לי אופצייה ב' בשבילך. אחרי שיוך הקיפרים, תביא את קליי ואיבאקה, קח את וויד וברוק לופז. טרייד נהדר בשבילך לטעמי..)

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 2:50 pm 
Junior

צחקתי... לכן לא היה סימן שאלה והיו שלוש נקודות...

יש לי את ווצ'ביץ' שאני מעדיף על לופז והוא כרגע לא בא איתי, אז תודה אבל לא. הוא כרגע ההתלבטות היחידה שלי בסגל.
אני תוהה ביני לבין עצמי אם שווה לי לקחת אותו במקום אחד החוסמים או בן הדוד התפלץ האנדראצ'יבר והעצל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 2:51 pm 
Junior

זה כנראה יהיה:
קיר, חימר, זיקפה, שנדלינג, בני דודים, סרג'יו. כפי שאתה כתבת. כשאני משאיר לעצמי פתח לווצ'ניק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 2:56 pm 
Junior

אה, לכן כתבתי אחרי שיוך הקיפרים (כי סגרנו מתישהו שטריידים במהלך הקיץ יכולים להתקיים רק אחרי שיוך הקיפרים).
אז זה לא קשור לווצ'ביץ' או להתלבטויות אחרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 3:06 pm 
Junior

אז אתה רוצה לומר שסגרנו שאפשר לעשות טריידים טרם הדראפט אבל רק על קיפרים נעולים?

אני לא זוכר שסגרנו אופציה של טריידים טרם הדראפט, אבל אם כן, זה די טפשי אם זה יעשה לאחר שחרור נכסים...

אגב, ככל שאני חושב על זה, אני בעד שלא תהיה לקבוצה אפשרות לשחרר את הרוקי שלה.
זה גם יהיה כמו הימור דראפט אמיתי שנותנים לרוקי צ'אנס גם כשהוא לא משחק. ואף יאפשר בדראפט ללכת על בחירות שבוודאות לא יתרמו כלום השנה אבל אולי יהיו שווים הרבה יותר בטווח הרחוק. בכדי להקצין, מנג'רים יוכלו אפילו לבחור שחקן כמו רוביו שחזר לשחק באירופה, אבל כך ישמרו זכויות עליו.
במקרים קיצוניים של פציעה ארוכה, אפשר יהיה לאפשר למנג'ר להחליף רוקי.
מה דעתכם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 3:10 pm 
Hall of Famer

צ'ונסי, הנקודה היא שאני רוצה לתת לחדשים יותר מיום-יומיים לעשות את הדראפט שלהם (אם הם יעשו אותו אוף-ליין זה בקלות יכול לקחת 4-5 ימים ויותר בקצב שדברים זזים כאן) ועדיין להשאיר לנו כמה ימים לעבור בשקט על השחקנים שלא ננעלו ולחשוב על מי אנחנו רוצים. בעיני שבוע לחדשים לעשות את הדראפט זה המינימום בין אם הם עושים את הדראפט אונליין (כי אז צריך לתאם זמן) ובין אם הם עושים אותו אופליין (כי אז צריך לחכות בכל פעם לבחירה הבאה), אז אפשר לשחק יום לפה או יומיים לשם, אבל לא יותר מזה, אני רוצה שלכולם יהיו לפחות 3-4 ימים ורצוי שבוע עם רשימת השחקנים הסופית כדי להתכונן. נכון שבשבוע הזה יכולות להיות פציעות או כל מיני תקלות, אבל זה הסיכוי שדבר כזה יקרה הוא מינימלי בעיני, לא משהו ששווה להפוך עולמות בשבילו, בטח אחרי שהתאריכים האלו עומדים כאן כבר איזה חודש ואף אחד לא אמר מילה עד עכשיו.

לגביי טריידים, לדעתי כל עוד קבוצות לא סגרו את הקיפרים שלהן מבחינתי אפשר לעשות טריידים על כל מי שבסגל, כולל טריידים על שחקן תמורת כסף (או שחקן תמורת שחקן+כסף), אבל כמובן שטרייד על שחקן שלא יהיה קיפר הוא חסר משמעות כרגע, אחרי סגירת הקיפרים אז עדיף שלא יהיו טריידים ואם כן אז רק על קיפרים באותה עמדה כמובן.

בכל מקרה, בואו נשאיר את הדיונים האלו לת'רד החוקה ואת הת'רד הזה נשאיר לבחירות הקיפרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 3:25 pm 
Junior

מוק -

- כן, זה מה שסגרנו, ולא, זה לא יהיה טפשי, טפשי יהיה לעשות את זה לפני שיוך הקיפרים, כי אז מעקרים את הרעיון שבו אתה צריך לדאוג לקבוצתך לקיץ הבא כבר מהעונה הנוכחית.
אם יהיה אפשר לעשות טריידים לפני שיוך הקיפרים, אני יכול קצת לזרוק זין על העתיד במהלך העונה, ולסדר את הקיפרים שלי באמצעות טריידים בקיץ.
כמו כן, לאפשר טריידים לפני שיוך הקיפרים ייתן פתח לביצוע טריידים שכוללים שחקנים שגם כך לא מעניינים את שתי הקבוצות המעורבות בטרייד.
זה יהיה אבסורד לבצע טרייד כזה, כמו למשל זה שבוצע בקיץ שעבר בליגת הפרנצ'ייז, כשאחד היה צריך שחקן פרנצ'ייז (לואיס סקולה) וקיבל אותו בעצם בחינם, כי נתן בתמורה שחקן שגם כך עבר לשוק החופשי רגע אחרי. כך הוא לא היה צריך לדאוג לשחקן הפרנצ'ייז שלו במהלך העונה הקודמת, אלא פתר את זה ללא שום השלכות במהלך הקיץ.

- ההצעה שלך פותחת פתח לדיונים ווויכוחים. לך תגדיר מה זה פציעה ארוכה, לך תחליט לפי מה אתה קובע את זה (הידיעות בתחילה תמיד מבולבלות ולא החלטיות).
חילוף במהלך פגרת האולסטאר, לא רואה מה הבעיה בזה או מה השוני הגדול שיווצר בין נעילה שנתית לבין נעילה עד האולסטאר.

רוני -
ראה סעיף 1 לגבי הטריידים. שום היגיון במה שאתה מציע, הטריידים צריכים להיות אחרי שיוך הקיפרים ולא לפני. אם אני עכשיו, לדוגמא, מחזיק בפוינט גארד חרא וסוללה של גבוהים איכותיים, בגלל שלא דאגתי במהלך העונה שעברה להכין את הקבוצה שלי כמו שצריך,
אין שום סיבה שאקבל מצנח ליציאה פשוטה מהמצב הבעייתי, ופשוט אחליף איזה גבוה-שניים בתמורה לאיזה פוינט, ועוד עם אופציה להביא פוינט מקבוצה אחרת שבכלל לא היה מיועד להישאר כקיפר אצלה.

מעבר לחוסר ההיגיון הזה והאפשרות לקבוצות לא לנהל כהלכה את הקיפרים שלהם במהלך העונה אלא רק בקיץ ,
הדבר גם לא הוגן למצטרפים חדשים, אם זה עכשיו ואם יהיו כאלה בעתיד.
החדשים מקבלים פול-שחקנים שמציג כמה שמות מאוד איכותיים בעיקר בגלל שקיים חוסר איזון מסויים בחלק מהקבוצות הוותיקות, שמחזיקות עודף תותחים בעמדה מסויימת וחלשים יותר בעמדות אחרות.
תן לוותיקות אפשרות לסדר את הקיפרים שלהם טוב יותר עכשיו, והוצאת מהפול לחדשים כמה שמות חזקים מאוד.

לגבי הזמן, לא יודע. לא מבין מה הלחץ לתת שבוע אחד ספייר נוסף, ולהעמיד את זה על שבועיים שלמים בין שיוך הקיפרים לבין הדראפט.
אין שום סיבה שדראפט של שישה שחקנים אופליין של 2-3 קבוצות ייקח יותר מיום-יומיים.
הם ייסגרו שעה שנוחה להם ושניהם יכולים לשבת מול הפורום, ויעשו את הבחירות בתוך שעה גג.
ואז יישאר לך 5-6 ימים חופשיים עד לדראפט. שום סיבה שזה לא יהיה כך, החדשים לא צריכים לעשות את הדראפט שלהם במשך 3-4 ימים כי זה צריך להתנהל כמו דראפט רגיל, סוגרים שעה נוחה לכל הצדדים ופשוט גומרים עם זה.

לגבי הת'רדים, כבר התחלנו לדון כאן, אז בוא נשאיר את זה כאן.
תר'ד לשיוך הקיפרים גם כך לא ממש הכרחי מעבר לתת תזכורות לחברים, כי שיוך הקיפרים יכול להיעשות על ידי כל קבוצה במערכת של יאהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 3:37 pm 
Hall of Famer

א. שיוך הקיפרים צריך להעשות כאן במרוכז כדי שהחדשים ידעו אילו שחקנים נעולים כשהם באים לבחור, אחרת איך הם יודעים, נניח, אם בחרתי את אל ג'פרסון או פאו גאסול כקיפר שלי?

לגבי כל השאר, אני אעביר את הדיון לת'רד החוקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 3:39 pm 
Junior

בתר'ד הדראפט שלהם צריכה להיות רשימה מסודרת של כל השחקנים הזמינים לבחירתם. הם לא צריכים לקושש בין ההודעות ולראות מי נלקח.
אני מוכן כמובן לעשות את הרשימה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 3:48 pm 
Junior

לא יודע כבר איפה לכתוב את זה, תחליטו ביניכן בנות.

צ'ונסי, את אותם הדברים שכתבת לפני השיוך אפשר גם לרשום לאחריו, כשבנוסף זה יכול להיות מאוד בעייתי לוגיסטית אחרי שהם כבר שוייכו. כי רוני צריך לעשות פיינלייז לרשימות ואז אי אפשר לגעת בהן.

אני חושב שאו שמאפשרים טריידים בתאריך מסויים טרם הדראפט או שלא מאפשרים בכלל. כרגע, אולי כדאי לא לעשות זאת בכלל ולחשוב על דרך נכונה לשנה הבאה שבהם גם כולנו אמורים להיות עם סגלים מלאים.

רוני, האם שינית את הנתונים הפיננסיים של הקבוצות? כי כרגע הפרי דראפט ראנקינג בנוי על ערכים של 200 שלא יהיו רלוונטיים אלינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 3:56 pm 
Hall of Famer

Mook כתב:
לא יודע כבר איפה לכתוב את זה, תחליטו ביניכן בנות.

צ'ונסי, את אותם הדברים שכתבת לפני השיוך אפשר גם לרשום לאחריו, כשבנוסף זה יכול להיות מאוד בעייתי לוגיסטית אחרי שהם כבר שוייכו. כי רוני צריך לעשות פיינלייז לרשימות ואז אי אפשר לגעת בהן.

אני חושב שאו שמאפשרים טריידים בתאריך מסויים טרם הדראפט או שלא מאפשרים בכלל. כרגע, אולי כדאי לא לעשות זאת בכלל ולחשוב על דרך נכונה לשנה הבאה שבהם גם כולנו אמורים להיות עם סגלים מלאים.

רוני, האם שינית את הנתונים הפיננסיים של הקבוצות? כי כרגע הפרי דראפט ראנקינג בנוי על ערכים של 200 שלא יהיו רלוונטיים אלינו.

הנתונים הפיננסיים שונו (פרט לדייס שעוד לא הצטרף) לפי מה שרשום בת'רד החוקים, האלופה עם תקציב של 170 ואחריה כל הבאות בקפיצות של 10 עד אלי עם 220, החדשים יקבלו תקציב בהתאם לגודל הרוסטרים אחרי שנקבע אותו, מה שתלוי בהצטרפות המשוערת של דייס ועמוס לב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 4:00 pm 
Junior

לא מבין איך אפשר לכתוב את אותם הדברים של אחרי השיוך גם לפניו, כי זה מהותית שונה.
טריידים לפני השיוך מאפשרים להחליף שחקנים שלא יהיו קשורים לאחת או שתי הקבוצות המעורבות בטרייד,
טריידים אחרי השיוך נוגעים רק לשחקנים שהולכים להיות בסגלים של הקבוצות.

שום בעיה לוגיסטית אחרי שהם שוייכו, דווקא בנושא הזה אין שום הבדל אם זה לפני שהם שוייכו או אחרי. כך או כך הקומיש ייצטרך לעשות את ההעברה של השחקנים בין הסגלים, או לחילופין שהטרייד יהיה רק בעל-פה ויבוצע רשמית כשהמערכת תאפשר זאת, אחרי הדראפט.

לא צריך לחכות לשנה הבאה כי זה מה שסיכמנו לפני וזה הדבר ההגיוני היחיד לעשות.
לא הגיוני לחלוטין לאפשר טריידים לפני שיוך הקיפרים,
ויש מן ההיגיון בליגת קיפרים לאפשר ביצוע טריידים לפני הדראפט ואחרי שיוך הקיפרים, כך שתוכל להיכנס לדראפט עם הסגל שאתה רוצה.

הנתונים הפיננסיים צריכים להיסגר כאשר נדע כמה קבוצות אנחנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 08, 2013 4:20 pm 
Hall of Famer

צ'ונסי, אני באמת לא מבין מה הבעייה כאן, אם למנג'רים יש חוסר איזון בקבוצות שלהם, למה הם צריכים להיות מסוגלים לטפל בזה רק במהלך העונה? שיעשו טריידים גם בקיץ, בין אם תמורת שחקן אחר שהם צריכים ובין אם תמורת כסף בדראפט. בחוקים לא רשום שום דבר על איסור טריידים אחרי שהעונה מסתיימת ולכן זה מותר, אני גם לא רואה שום סיבה שבעולם לאסור את זה, בסופו של דבר עדיין כל מנג'ר יצטרך לעמוד שבוע לפני הדראפט עם שביעיית קיפרים. אם מנג'ר לא טיפל בחוסר איזון הזה במהלך העונה, שאז האופציות רבות יותר, שיטפל בזה בקיץ כשהוא מוגבל ולא יכול לגעת בשום שחקן שנמצא מחוץ לסגלים של הקבוצות.

ושוב, כל הדיון כאן הוא תיאורטי לגמרי, כרגע אין אף טרייד כזה על השולחן בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 12, 2013 8:54 pm 
Hall of Famer

טוב, דיברתי עם עמוס ושלחתי לו לינק אז הוא בפנים, גם אם עוד לא מעשית, דייס עדיין בחזקת נעלם בימים האחרונים, ניתן לזה עוד שלושה-ארבעה ימים, אבל באמצע השבוע אנחנו כבר חייבים לסגור את הקיפרים של הותיקים כדי שהחדשים יוכלו לעשות את הדראפט שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 15, 2013 8:54 pm 
Hall of Famer

בשעה טובה ומוצלחת, כולם בפנים. מנג'רים ותיקים, נא פרסמו כאן את הקיפרים שלכם בהקדם כדי שהחדשים יוכלו לעשות את הדראפט שלהם. הקיפרים שלי:

PG: קיירי אירווינג.
SG: פול ג'ורג'.
SF: ניק באטום.
PF: קווין לאב.
C: אל ג'פרסון (בתקווה שהקרסול שלו יחזיק מעמד).
UT: למרקוס אולדריג'.
SOP: ולנצ'יונאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 17, 2013 12:35 am 
Sophomore

היברט, מונרו, גיי, אליס, ויליאמס.
זלר.
UT- אחד, קווין דוראנט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 17, 2013 1:43 am 
Junior

מנהל משחק : כריסטופול
ע. מנהל משחק : וויד
ספק נקודות : כרמלו
שואו טיים : בלייק
ריבאונד : ברוק לופז
הכוכב : טיי לאוסון
תום נעורים : חד-גבה

אגב, אפשר ורצוי לחסוך עבודה מרוני ולבצע את הבחירות גם במערכת עצמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 17, 2013 12:57 pm 
Sophomore

הקיפרז שלי סגורים מזמן מאז שצ'ונסי החליט בשבילי ולא השאיר ברירה. רציתי ניסיתי השתדלתי אבל הבנתי שאחרי הניתוח המעמיק שעשה צריך ללכת עם התוצאות ולכן:
PG - ווסטברוק (איירון מן לשעבר)
SG - קובי (עוד פציעה קטנה לאוסף)
SF - לברון (מי זה דוראנט)
PF - לי ( פציעה בפלייאוף לא נחשבת)
C - גאסול (מי זה פאו)
UT - נואה (מגוון בסגי הפציעות)
צעיר - דארמונד (עובד על העונשין)

הקבוצה מארגנת מסיבת פרידה לטימי, דרק וקוואי בשבת. מתחילים ב20:30 עד 23:00 אין תרוצים כולם באים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 17, 2013 1:18 pm 
Junior

אבל יש דראפט בליגה הרגילה בשבת. תעביר בבקשה את המסיבה, כדי שכולם יוכלו להגיע. (אגב, ההחלטה שעשיתי בשבילך נועדה לשחרר לי את הדירק. ככה אני עובד :twisted: )

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 17, 2013 1:38 pm 
Sophomore

אמרתי אין תירוצים, דראפט שמאפט, כולם באים ובינתיים אני בוחר את מי שאני רוצה ::yaz-yk:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 17, 2013 2:51 pm 
Hall of Famer

מעביר את עניין הגרלת דראפט החדשים לכאן כדי שלא להספים בת'רד הדיינסטי.

מה שאני מציע זה פשוט: עידן, אתה שולח לי הודעה פרטית שבה אתה משייך לכל משתתף חדש אות, נניח עמוס-א', עידן-ב', ביל-ג'. מישהו אחר, עדיף צ'ונסי כי הוא נמצא כאן הכי הרבה (מבחינתי יכול להיות גם כל אחד אחר, מי שרואה את ההודעה הזו קודם, רק שיציין כאן שהוא שלח אלי כדי שלא יהיה כפל), שולח לי הודעה בנוסח: ב' בוחר ראשון, ג' בוחר שני, א' בוחר שלישי. ברגע שאקבל את שתי ההודעות, אני אאחד אותן לסדר דראפט. פשוט וקל. הדראפט עצמו, מן הסתם, יהיה סנייק, כלומר מי שבוחר ראשון בסיבוב הראשון יבחר שלישי בסיבוב השני וראשון שוב בסיבוב השלישי וכן הלאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 42 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה