סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 5:15 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 443 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 12:12 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אני יכול להמשיך להתווכח מקצועית,
אבל עלה טיעון שאני שומע פעם ראשונה, שלברון לא שבע רצון מאירווינג-וויגינס ושאר הכשרונות, ויעזוב ב2016 אם הקאבס לא ישתפרו. וכן, אני מתקשה להאמין שלברון ירשה לעצמו לנטוש שוב את הקאבס במיוחד אחרי התמונה שהוא הציג במכתב.

עדיין אם אני הג'י אם אני מרחרח סביב השאלה אם לברון רוצה את לאב או וויגינס ואם הוא מתייחס לשנתיים הקרובות כ"מבחן". אם כן הייתי הולך בכל הכוח על לאב כדי לשפר את הקבוצה לשנתיים הקרובות שיקבעו אם לברון יישאר להרבה זמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 12:17 am 
Junior

נו, ונראה לך שגריפין לא רחרח אצל לברון כדי לדעת עם מי הוא רוצה לשחק?
צריך להיות מאוד-מאוד תמים בשביל לחשוב שלא רק שרחרחו, יותר בכיוון של קיבלו הוראות. אגב, גם קראתי ושמעתי לא מעט פרשנים שמתייחסים ללברון כמנג׳ר האמיתי הנוכחי של הקאבס.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 12:25 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
יש בזה מן האמת. ללברון יש חוזה של שנתיים והשנה השנייה היא אופציית שחקן. דהיינו, הוא מחזיק את הקבוצה בביצים וכל עונה היא בבחינת איום עזיבה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 12:32 am 
Hall of Famer

ברור שלברון לא מקבל החלטות בקליבלנד. ההחתמות של מייק מילר, ג'יימס ג'ונס???, ריי אלן (שחקנים שנותנים אותו דבר אם לא שמתם לב) הם הגיעו לחלוטין מהחזון של הג'י.אם וכמובן ממוחו הקודח של בלאט ואין שום קשר לעובדה שהם חברים טובים של לברון ג'יימס.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 12:38 am 
Freshman

ESPN דיווחו כבר שלברון התקשר ללאב ואמר לו שהוא מחכה לראות אותו בקליבלנד (לפני שבועיים).
לברון לא הזכיר את וויגינס או בנט במכתב שלו, אבל כן הזכיר את כל השחקנים האחרים.

די ברור שלברון רוצה את לאב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 12:43 am 
Junior

אז אני לא מבין את השאלה בכלל. מה משנה מה עדיף לקליבלנד אם בסוף לברון מקבל החלטות לפי הלוז קרירה שהוא קבע, וכמו חזיר, לא מספיק לו שניים משלושת הצעירים המבטיחים במזרח( אירווינג, וול, וויגינס), הוא רוצה להמשיך לשחק לצד השחקן הטוב במזרח אחרי לברון עצמו, קודם וייד ועכשיו לאב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 12:55 am 
Junior

לא, הוא רוצה להתחרות על התואר, והוא יודע שגם השחקן הטוב בליגה לא יכול להתחרות על התואר אם לא משחקים לצידו שחקנים מהשורה הראשונה בליגה.
תסלח לו שהקלישאות הרומנטיות שאתה שואף אליהן, או דירוג הצעירים שאולי-מתישהו-יהפכו-לתותחים-ואולי-לא, לא ממש מעניינים אותו, כי הוא עוסק בשלב הזה של הקריירה בנצחונות, לא בתוכניות פיתוח שאולי ייתממשו ואולי לא.

״כל הכשרונות האלה לא מספיקים לו״ , נובמת. אנחנו מדברים על קבוצה שהייתה מועמדת למקום 10-11 במזרח לפני שלברון הצטרף.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 1:26 am 
Junior

וויגינס, ואלן.

הנקודה שלי שחבל היה לדסקס כאן עשרות הודעות על האינטרס של הקאבס בטרייד כשהמציאות היא שג'יימס יכול לברוח בסוף העונה ולמעשה הדיון צריך להתמקד באינטרס של לברון בטרייד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 1:37 am 
Hall of Famer

אני חשבתי שכל הדיון הוא באינטרס שלך שלברון לא יעבור את מספר האליפויות של קובי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 1:52 am 
Freshman

asaf g כתב:
הפנטזיות על דיינאסטי ל-10 שנים עוד ישאירו את הקאבס בלי כלום. לאב אפילו לא בן 26, עדיין שחקן צעיר, ויחד עם לברון וקיירי יכול להיות ההבדל בין לקחת אליפויות בשנים הקרובות ללא להגיע להישג משמעותי בכלל.

מה יקרה אם בשנים הקרובות וויגינס יהיה רק שחקן בינוני? מה אם בתרחיש כזה לברון יעזוב עוד שנתיים, אחרי שנתיים לא מוצלחות, והקאבס יישארו בלי כלום? אני לא רואה איך GM אחראי יכול לקחת על עצמו סיכון כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 8:43 am 
Junior

עמוס לב כתב:
אני חשבתי שכל הדיון הוא באינטרס שלך שלברון לא יעבור את מספר האליפויות של קובי.

אולי על הדמיונות שלך על האינטרס שלי.
מה אכפת לי, שיעבור. הוא כבר עבר את קובי בכמות ההשפלות בסדרות גמר. הוא הבטיח לעצמו צוות מסייע לא היסטורי מגיל 26 עד סוף הקרירה עם ניצול ההזדמנויות שלו, אז כן, הגיוני שהוא יעבור את קובי באליפויות. זה לא אומר כלום. גם קובי היה עובר את ג'ורדן אם הוא היה מצטרף לספרס.

בטח שהגיוני. כשג'ורג' ורוז לא בריאים, לברון-לאב-אירווינג זה כרטיס מיידי לגמר הNBA כל עונה. אבל מההיסטוריה שלו, סביר יותר להניח שנראה אותו מושפל עוד כמה פעמים בגמר מאשר שנראה אותו מנצח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 10:36 am 
Junior

לאב ואיירווינג זה צוות מסייע היסטורי? ;;-)))

שחקן אחד שלאחר שש שנים בליגה לא ראה מאזן חיובי, ושחקן נוסף שאחרי 3 עונות בליגה מחזיק ב31 אחוזי הצלחה! וואו באמת שחקנים כרגע במעמד היסטורי מרשים.

אחלה סגל, לרגע לא אטען שלא, כרגע נראה שהם פייבוריטים לקחת את המזרח. אבל היסטורי? באמת?

FLASH כתב:
גם קובי היה עובר את ג'ורדן אם הוא היה מצטרף לספרס.

כן כי קובי כל כך ידוע בלחלוק את התהילה עם חבריו לקבוצה ובלא לכפות את עצמו על המשחק :) כשאומרים לי משחק קבוצתי וממושמע של הספרס ישר קופץ לי לראש קובי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 11:21 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מה שקצת מפריע לי בטרייד הזה (מלבד כל מה שכבר נאמר כאן) הוא שהקאבס בעצם מעבירים בחירה ראשונה בדראפט שאמור להיות היסטורי (+ בחירה ראשונה בדראפט מחורבן) תמורת שחקן שלמרות שהוא שחקן מצויין (בעיקר סטטיסטית) מעולם לא הגיע לפלייאוף ב-6 עונותיו בליגה והוכיח מעבר לכל ספק שהוא לא יכול להוביל קבוצה כשחקן מס' 1. אז נכון שבקליבלנד הוא לא יצטרך להיות השחקן מס' 1 אבל מה שקליבלנד מקבלת פה בעצם זה זמן מאוד קצוב להביא אליפות וסיכוי הרבה יותר גבוה לכישלון.
עוד דבר שמעניין אותי - והיה וקליבלנד לא זוכה באליפות בעונה הקרובה, ללברון יהיה חוזה גם לעונה שאחרי אבל קווין לאב יהיה חייב לחתום על חוזה חדש בסיום העונה. יש סיכוי (לא גבוה אם להאמין בדברים שלברון כתב בSI) שבעוד שנתיים לברון שוב יעזוב וקליבלנד שוב תיתקע עם לאב מתוסכל שידרוש טרייד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 11:55 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
שוב פעם - ללברון יש אופצית שחקן על העונה השנייה. הוא יכול בלי בעייה גם לחתוך להם אחרי שנה אחת.
זה בכלל סוג של תבנית אצל לברון, בכל החוזים שלו תמיד היו כל אופציות המילוט האפשריות פתוחות. החוזה הזה הוא בכלל היסטורי מהבחינה הזו. תשוו את זה לדוראנט וה-6 שנים בלי שום אופציה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 12:59 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Amos Gueta כתב:
שוב פעם - ללברון יש אופצית שחקן על העונה השנייה. הוא יכול בלי בעייה גם לחתוך להם אחרי שנה אחת.
זה בכלל סוג של תבנית אצל לברון, בכל החוזים שלו תמיד היו כל אופציות המילוט האפשריות פתוחות. החוזה הזה הוא בכלל היסטורי מהבחינה הזו. תשוו את זה לדוראנט וה-6 שנים בלי שום אופציה שלו.

אז עוד יותר הייתי מודאג במקום הקאבס (למרות שאני בספק גדול שלברון יעזוב אחרי עונה, אם כבר אז הוא יעזיב שחקנים שלא מתאימים לו) - במידה והוא אכן יעזוב בתום העונה הקרובה, אין שום סיכוי בעולם שלאב יחתום שם על הארכה (ישנה גם האפשרות שלאב לא יסתדר בקבוצה ויחליט שלא לחתום על הארכה - זה גם עלול לקרות).

דמיינו לעצמכם אם הלייקרס ב-79 היו מחליטים להעביר את הבחירה הראשונה כדי לרצות את קארים תמורת ג'ורג' גרווין למשל.
ב-4 השנים מאז שקארים עבר ללייקרס ממילווקי הם לא הגיעו לפלייאוף בעונה הראשונה, עפו בסוויפ משפיל מול פורטלנד של וולטון בשנייה, הפסידו בסיבוב הראשון בשלישית ובסיבוב השני ברביעית. קארים כבר היה בן 32 בזמנו ונגיד שנמאס לו לשחק עם צעירים לא מנוסים (בעונה לפני שמג'יק נבחר השחקנים המובילים לצד קארים היו אדריאן דנטלי בן ה-22, נורם ניקסון בן ה-23 וג'מאל ווילקס בן ה-25). עכשיו גרווין (26 בזמנו ואחרי 6 שנים במקצוענים) היה כנראה הסקורר הכי טוב בליגה באותה תקופה (מלך הסלים בשנתיים שלפני) אבל הוא לא ממש הצליח עם סן אנטוניו בפוסט סיזן (הביא אותם לפלייאוף בכל עונה אבל הם עברו סיבוב רק פעם אחת). אז יכול להיות שהלייקרס עם קארים וגרווין היו מצליחים לזכות באליפות אחת או שתיים, אולי אפילו שלוש (לגרווין אף פעם לא היה בקבוצה ביג מן כמו קארים אבל מצד שני בפלייאוף כאשר ההגנות היו נהיות יותר אגרסיביות הוא בד"כ היה מפסיק לרוץ ולדרוש את הכדור ברגע שהיו מרביצים לו קצת) אבל האם הם היו נהיים הכוח שהם הפכו לו בשנות ה-80 ללא מג'יק? והאם קארים היה מושך עד גיל 41 בלעדיו? האם היה שווה לוותר על כישרון כמו מג'יק ג'ונסון בשביל עוד סקורר מצוין שלא מוביל את קבוצתו לנצחונות?
וכדי להתאים את זה עוד יותר למצב הנוכחי, דמיינו שבנוסף לבחירה הראשונה הלייקרס היו גם מוסיפים את הבחירה שלהם משנה לפני - רוקי ששיחק בסה"כ 3 משחקים באותה עונה וצבר 6 נקודות - מייקל קופר שמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 1:13 pm 
מנהל פורום

דפקת כאן השוואה, שתהיה לי בריא.

בסופו של יום, השאלה היא מאוד פשוטה.
בטווח המיידי של נגיד 3 עונות, הסיכוי לאליפות של הקאבס הוא גבוה יותר עם לאב או עם ויגינס+בנט??
מכיוון שגם פלאש יסכים שבסנצריו א' יש יותר סיכוי, אני בכלל לא רואה איפה ההתלבטות.
ואגב, עם כל הכבוד לויגינס, שכחתם שרק לפני חודש וחצי הוא בכלל התנדנד בין הבחירה השנייה לשלישית...

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 1:13 pm 
Junior

מצד שני יש לך קבוצה טובה לכאן ועכשיו. יש לך את השחקן הטוב בעולם אצלך ואתה רוצה לשים סביבו כמה שיותר שחקנים טובים ולמקסם את השנים הטובות שיש לו עוד.
ואם וויגינס הוא סתם עוד שחקן מוכשר שיהפוך לאולסטאר? זה חתיכת הימור, אבל השנה האחרונה במכללות דווקא הורידה את הציפיות מוויגינס וכרגע הוא נראה כמו אחד שעתיד להיות אולסטאר, שזה די מה שלאב מביא.
כמובן שזה הימור, ואני בצד שלך באופן כללי, אבל לתת את הדוגמא של מג'יק זה קצת מוגזם, כי על כל מג'יק יש 5 שחקנים שאפילו לא הגיעו לרמת אולסטאר.

ההבדל הוא כמו שרשמו כאן - אתה שם תקרה יותר נמוכה, אבל רצפה הרבה יותר גבוה... קשה להגיד שזו החלטה רעה, אבל גם אני לא מת עליה, ולא רק בשביל לראות את וויגינס צומח לצד לברון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 1:37 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

sheky כתב:
מצד שני יש לך קבוצה טובה לכאן ועכשיו. יש לך את השחקן הטוב בעולם אצלך ואתה רוצה לשים סביבו כמה שיותר שחקנים טובים ולמקסם את השנים הטובות שיש לו עוד.
ואם וויגינס הוא סתם עוד שחקן מוכשר שיהפוך לאולסטאר? זה חתיכת הימור, אבל השנה האחרונה במכללות דווקא הורידה את הציפיות מוויגינס וכרגע הוא נראה כמו אחד שעתיד להיות אולסטאר, שזה די מה שלאב מביא.
כמובן שזה הימור, ואני בצד שלך באופן כללי, אבל לתת את הדוגמא של מג'יק זה קצת מוגזם, כי על כל מג'יק יש 5 שחקנים שאפילו לא הגיעו לרמת אולסטאר.

ההבדל הוא כמו שרשמו כאן - אתה שם תקרה יותר נמוכה, אבל רצפה הרבה יותר גבוה... קשה להגיד שזו החלטה רעה, אבל גם אני לא מת עליה, ולא רק בשביל לראות את וויגינס צומח לצד לברון.

נתתי את הדוגמא של מג'יק בגלל הדיבור על הדראפט הנוכחי כמוצלח מבחינה היסטורית. אל תשכח שלפני העונה שלו בקנזס דיברו על וויגינס כלברון הבא או לפחות פיפן הבא. הוא אולי עדיין לו שולט בכדור וקולע ברמה מספיק גבוהה אבל אני משוכנע שבמקצוענים הוא יהיה יותר אפקטיבי מאשר תחת ביל סלף.

דבר נוסף שצריך לקחת בחשבון - אם משאירים את וויגינס הוא ירוויח ב-4 השנים הקרובות משכורת רוקי כך שניתן יהיה לעשות שינויים ושיפורים בסגל בתקופה הזו.
החוזה של לאב כבר עכשיו גבוה בכ-10 מ' לעונה והוא יסתום לקאבס את תקרת השכר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 1:46 pm 
Junior

ומצד שני יכול להיות שלא יתאים לוויגינס להיות שחקן שלישי בקבוצה והוא ויעזוב את הקבוצה עוד 4 עונות... במקרה הזה יצאת קירח מכאן ומכאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 2:02 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

sheky כתב:
ומצד שני יכול להיות שלא יתאים לוויגינס להיות שחקן שלישי בקבוצה והוא ויעזוב את הקבוצה עוד 4 עונות... במקרה הזה יצאת קירח מכאן ומכאן.

גם במקרה שלאב יחליט לא לחתום על הארכה.
ובעוד 4 עונות אני מעריך (אם הכל ילך כשורה) שוויגינס יהיה כבר השחקן המוביל (או לפחות יוביל יחד עם לברון).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 2:09 pm 
Hall of Famer

צ'ארלס, הרבה יותר רלוונטי העונה שלו בקנזס מאשר הדיבורים עליו כתיכוניסט. אני יכול להביא לך רשימה מכאן ועד אני לא יודע איפה של תיכוניסטים שהיו צריכים להיות הדבר הבא וזה לא ממש קרה. התיכוניסט היחידי שאני זוכר שהצדיק את ההייפ המטורף סביבו היה אחד לברון ג'יימס.

בלי קשר למשכורת של וויגינס, עם המשכורת של לברון והמשכורת שאירווינג הולך לקבל בקיץ הבא אני לא יודע כמה שיפורים משמעותיים הקאבס יכולים לעשות, כשגם טריסטן תומפסון צריך לקבל עוד עונה חוזה דו ספרתי ככל הנראה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 2:27 pm 
Freshman

לשחקן רוקי כמו וויגינס לא כל כך קל לעזוב עוד 4 שנים מכיוון שהוא RFA. אם הקאבס ממש רוצים הם יוכלו להשאיר אותו בכל מקרה.

הדיבורים על דראפט היסטורי קצת מטעים, כי הוא לא היסטורי מבחינת הפוטנציאל בטופ לדעתי, אלא בעומק שלו. אם מחלקים את זה לשכבות (טיירס), רוב הפרשנים שקראתי לפני הדראפט היו שמים את אמביד בטייר משלו, ואחרי קבוצה רחבה יותר שכוללת את וויגינס, פארקר ועוד).

בנוסף, הרצפה של וויגינס היא יותר נמוכה מלהיות אול סטאר. הסיכון פה הוא גדול ממה שמעריכים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 2:29 pm 
Freshman

עוד עדכון קטן: הבעלים של מינסוטה עדכן שנראה שיהיה טרייד ב-23 באוגוסט. במקרה זה בדיוק התאריך שנגמרים ה-30 יום שלאחריהם וויגינס זמין לטרייד. הסיפור נראה גמור, פשוט עוד לא יכולים להודיע עליו רשמית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 3:38 pm 
מנהל פורום

כמו שאמר עמוס לב, כמעט כל שינוי שהקאבס היו רוצים לעשות עם ויגינס בהרכב, היה מצריך סיין&טרייד, אחרת הם לא היו יכולים להציע חוזים גדולים.
ושוב חוזר ואומר, אני לא חושב שיש כאן אחד שהיה מוותר על הסיכוי הכי טוב שיש להם להיות סופר קונטנדרים כרגע לעומת אולי קונטנדרים בעוד 3-4 שנים, כשככל הנראה לברון לפחות יתחיל את הצד היורד בקריירה (ולא, אני ממש לא קונה את התזה של פלאש, שלברון יתחיל לרדת כבר העונה כי הוא לא יפה כמו קובי, אלגנטי כמו בראיינט וסקסי כמו ההוא שאנס את החדרנית בדנבר).
ואגב, קלייד נפל בעיקר בגלל פציעות בעונה שאחרי האולימפיאדה.
לעומת זאת ד"ר ג'יי המשיך פחות או יותר באותה רמה עד גיל 34-35. פיפן איבד את זה רק בגיל 33, וגם זה הודות לפציעות. דומיניק בגיל 34 עדיין ריחף וקיפץ היטב. בארקלי עד גיל 33 היה עם כוחו במותניו, אח"כ הפציעות הכריעו אותו.

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 03, 2014 6:46 pm 
Junior

עודד, כל השחקנים הללו איבדו המון מהאתלטיות והצעד הראשון, באזור גיל 30. אין לי דרך להתווכח עם זה חוץ מהסטטיסטיקה:

הד"ר, משנת 83, ירד משמעותית, גיל 32-33. בפלייאוף מהגיל הזה הוא קלע 18 נק' ב45% בערך, במקום 23-24 נק' ב50% ב7 שנים שלו עד שנת 82.

בארקלי, בשיאו לאורך 7 עונות קלע 25-26 נק' באחוזים מפחידים (ממוצע 55% בערך). בשנים 94-95-96 (גיל 31-33) הוא קלע סביב 23 נק' ב49%. לא ירידה חדה, אבל זה גם מה שאני צופה ללברון. ירידה של 2-3 נק', 2-3%, יחסית לתקופה במיאמי. זה הכל.

דומיניק אכן נשאר סקורר מדופלם של 27-28 נק' גם בגיל 30-34. הפך מסקורר של קבוצת פלייאוף טובה עד גיל 30, לסקורר של קבוצת לוטרי-50% נצחונות, אחרי גיל 30. בסדר.

פיפן מגיל 30 כבר לא היה אותו אתלט (מהקדנציה השניה של ג'ורדן) ואיבד את זה במיוחד בתחום האחוזים. בת'ריפיט הראשון הוא עשה בפלייאוף 20 - 8 - 6, עם 48%. בת'ריפיט השני עשה בפלייאוף 18 - 7.5 - 5, עם 41% מהשדה.

והכי חשוב, כל השחקנים הללו נכנסו לגיל 30 בלי העומס של 1000 משחקי NBA עם 40 דק' למשחק, כמו לה-צ'וק.

ודאי שצריך להתייחס גם לעונה הרגילה וגם לפלייאוף, אבל כדי לקצר, נתתי אצל כל שחקן את הנקודה שמעידה על ירידה מסוימת ביכולת הסקורינג, שמה לעשות - הכי נפגעת מהירידה באתלטיות ובצעד הראשון. אז תמשיך לחלום על לברון בלילות. אני בנתיים יזכר בקוואי לאונרד נצמד לו לחולצה וגורם לו לקחת עוד זריקה גרועה. ניפגש במרץ אפריל ונסתכל אם לברון רושם בממוצע 26.5-30 כמו כל הקרירה כרגיל, או 25 ומטה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 443 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att, uriel17, נורטון, סאבוניס ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: