סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 4:21 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 539 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' דצמבר 31, 2014 5:47 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אני לא אחראי על העצבים שלך ולא בורר את מילותיי כך שלא יעצבנו אותך.
את ההקשר בין הילדים המתים לגניבת הכספים של נציגיך אפשר לראות בקלות ובבירור. יש כסף שנכנס לקופה הציבורית ונגנב. אח״כ טוענים שאין כסף בשביל להציל חיים של ילדים. אז יותר קשה לי בנושא הזה להתלונן על משרד התיירות שמוציא את כספו לפי חוק (לפחות ככל הידוע), יותר קל ונכון מבחינתי לקשר כסף שנגנב ככסף שיכל להיות ה-״אין כסף״ להצלת הילדים האלה. ברור הרי כפי שאתה אומר שזה חוזר בכל שנה מחדש, אז הגנבים ידעו טוב מאוד שאנשים גוססים יחכו למוצא פי הוודעה הבאה שתקבע אם הם יישארו בחיים או נגזרים למוות. מה המעשה היהודי בעיניך, לחמוד כסף למען ישיבות של בני שלומך, או לוותר על עודפי הכסף ולהעביר אותם למקום שצריך אותו יותר, למקום שקובע גורלות של אנשים?

לגבי הישיבות לפי חוק שאתה מדבר עליהן, הרי ברור לך שאני לא מדבר על ישיבות לפי חוק. אנחנו מדברים על כסף שנגנב בשביל הישיבות האלה ולכן הן מסריחות, מאוד מסריחות.
גם אם אתה בוחר להתעלם ולזלזל ולבטל את ההקשר שאני עושה בין וועדת התרופות לגניבת הכסף במשרד השיכון, מקובל עליי.
איך אתה יכול להכשיר גניבת כסף ממשפחות במצוקה שמגיע להם ע״פ חוק דיור ציבורי, והגנבים המושחתים וה-״דתיים״ מעדיפים לגנוב את הכסף ולהשתמש בו בשביל ישיבות של בני שלומם. איך אפשר לקבל את זה שנערים בי״נישים מקבלים ישיבות מתוקתקות בכסף שהיה אמור וצריך לשכן משפחות מסכנות? פשוט לא נתפס איך זה עובר בשוויון נפש.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 31, 2014 5:53 pm 
Hall of Famer

ומה עם תקציב התיאטראות שרק האליטה נהנית מהתקציבים?
או התקצוב לליגת הכדורגל? זה ממש לכרות קבר לילדים קטנים עם חוזים של זרים שזרים לכדורגל.
אפשר להמשיך בדמגוגיה על עוד ועוד מגזרים בישראל שמקבלים כסף והורגים אותנו פשוט.
אם אורי אריאל ומישהו משרי הבית היהודי גנב כסף אז זה מעשה פלילי וראוי שיתפסו אותו, בדיוק כפי שצריך לתפוס את מי שגונב בישראל ביתנו, הליכוד או ה"מחנה הציוני" בראשות הרצוג ולבני.
אם מדובר סתם בהעברת כספים מסריחה, כפי שנהוג במחוזותינו, אז אתה קצת עובר לדמגוגיה, צ'ונסי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 31, 2014 6:05 pm 
Junior

הכדורגל והתיאטרון וכו׳ מקבלים כסף לפי חוק, ומנסים להפעיל לחצים לקבלת יותר כסף לפי חוק, באמצעות הפגנות וקמפיין ציבורי.
להציג ולקשר את זה באותו דיון על כספים שמיועדים לדיור ציבורי למשפחות נזקקות וגונבים ומרמים ומשקרים באופן שיטתי זאת אכבר דמגוגיה, ואפשר להתעלם ממנה בשני הצדדים ולנסות לענות לעניין איך זה מתקבל שמפלגה גנבה ושיקרה באופן שיטתי למען אנשי שלומה. זה לפני שנכנסו לפער התקציבי המטורף בין השקעות מאחורי הקו הירוק ובבאר שבע למשל, שם זה אמנם נעשה באופן חוקי אבל מסריח.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 31, 2014 6:06 pm 
Sophomore

ואני כבר חשבתי שירדת מהעץ של הבית היהודי הורגים ילדים.
עזוב, זה לא באמת דיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 31, 2014 6:28 pm 
Junior

הם גונבים כסף מילדים מסכנים שמגיע למשפחה שלהם דיור ציבורי ע״פ חוק. הילדים המסכנים האלה יישארו בזבל כי יש אנשים בבית היהודי שגנבו את הכסף שלהם והעבירו אותו לישיבות כדי לפנק את קהל המצביעים שיחזיר אותם לתפקידי שר מפנקים.
אין דיון כי זו עובדה שאתה לא רוצה להתמודד איתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 31, 2014 6:30 pm 
Sophomore

בואו נחדד - למיטב הבנתי זה לא שאורי אריאל העביר כספים שמיועדים לדיור ציבורי לדברים אחרים, אלא שהוא מכר דירות שמיועדות לדיור ציבורי במחירים נמוכים למוסדות של מקורבים. זה האם אמא של לקחת ממסכנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 31, 2014 7:09 pm 
Sophomore

אין לי שום בעיה שתאשימו את אורי אריאל שהוא גנב. באמת שלא. אפילו לא שתגידו שבגללו דיור ציבורי לא מגיע ליעד האמיתי שלו ובגלל זה ילדים מסכנים לא מקבלים את הדיור הציבורי שמגיע להם.
מה שמפריע לי (ובגלל זה אני מרגיש שאין פה דיון אלא השלכת רפש חסרת כנות) הוא מה שצ'ונסי דחף פנימה בלי שום קשר ובדמגוגיה מוחלטת אבל אסור לי להזכיר את זה כי זה להתעלם מ'הדיון האמיתי'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 31, 2014 7:30 pm 
Junior

אחלה דיל להאשים את אורי אריאל. ברור, זה לא המפלגה, זה רק הוא עצמו. אף אחד לא ידע ולא שמע וכשינקו את האורווה הכל יהיה בסדר. למי אכפת שאריאל לבדו לא יכל לבצע את כל התוכנית, למי אכפת שלפני שבוע סלומנסקי נתפס משקר כשניסה להכשיר/לגנוב 13 מיליון שקל מהכסף שלנו לטובת מרכז מבקרים ביישוב נידח, זה גם לא חשוב שהחקירה הגדולה שנוגעת לחטיבה להתיישבות וכוללת שרה של ישראל ביתנו גם כוללת את הבית היהודי שהחטיבה להתיישבות זו בבת-עינה.
מפלגה נקיית כפיים, סתם כמה עשבים שוטים שאיכשהו הצליחו לפעול לבד ובהסתר מראשי המפלגה נקיי הכפיים. הכל טוב ואפשר להמשיך הלאה, בכנסת הבאה לא ייגנבו את הכסף שלנו, הלחץ והאיומים והשקרים והסחטנות של הבית היהודי לא יעבירו מיליארדי שקלים לישיבות הסדר ולאנשי שלומם ולפיתוח שטחים שכל בר דעת יודע שיימסרו כשייכפה על ישראל הסכם.
אנשים דתיים יפסיקו לתעדף ישיבות וגבעות, ויידרשו בקול ברור שהכסף יופנה למקומות כמו וועדת התרופות. הנה זה מגיע. תהיה חקירה אורי אריאל יילך הביתה והכל יהיה בסדר, את הגניבות והשקרים והלחצים הם הולכים להפנות למען דאגה למסכנים, הגוססים והילדים. רק צריך שאורי אריאל יפסיק להפריע להם לעשות את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 31, 2014 7:41 pm 
Sophomore

חי נפשי שברגע שתרד מהאמירה ההזויה (ואני מפרגן לך בסופרלטיב עדין) על הרג ילדים אני נכנס איתך לדיון שבו אתה תהיה מופתע מכמות הדברים בהם אני מסכים איתך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 01, 2015 7:27 am 
מנהל פורום

כאילו שלולא ההתנחלויות המתועבות הדיור הציבורי היה מקבל כסף, היו מוצאים מקום אחר שמטיב עם אליטות לשפוך עליו את הכסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 01, 2015 7:31 am 
Junior

אז לא נורא, כנראה שיש הרבה דברים שאנחנו מסכימים עליהם וכמה שלא.
אין לי ממה לחזור כי אמת דיברתי. ההתנהלות של חברי הבית היהודי במישור הבטחוני והכלכלי הביאה למות ילדים (ובוגרים) רבים, ישראלים ופלשתינאים. נכון שהם לא היחידים עם דם על הידיים מהקדנציה האחרונה, אבל את חלקם הם הרוויחו.

ערן, בגדול ובדר״כ אתה צודק, במקרה הספציפי הזה לא.
לא מדובר על התנחלויות, מדובר על דיור ציבורי ספציפי בבאר שבע, שעשרות משפחות מחכות שם לדיור ציבורי.
אגב, תמצא לי עוד אליטה שכ״כ רוצה את הנדל״ן הזה בב״ש. לרוב האליטות מסדרים נדל״ן במקומות שווים יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 01, 2015 11:58 am 
Sophomore

רעננה, אולי אתה ועוד רבים כמוך מסכימים איתנו, השאלה היא איך זה יתבטא אלקטורלית. איכשהו, נראה לי שבציבור הדתי לאומי ההתנחלויות הפכו לחזות הכל. רוצה לומר, הרוב יצביעו למפלגה שחברי הכנסת שלה גוזלים מאביונים רק כי היא שומרת על ארץ ישראל השלמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 01, 2015 1:47 pm 
Sophomore

1. אני לא אחראי על מה שהמגזר שלי מצביע.
2. נכון לעכשיו אני לא יודע מה אני מצביע- כנראה לא הבית היהודי.
3. עניין ה'גוזל מאביונים' הוא כמובן לא תקין אך הוא נחלת כל המפלגות ברמה כזו או אחרת. אני עדיין מאמין שבכל הקשור לשחיתות אישית (הכנסת כסף לכיס הפרטי) שהיא הרבה יותר גרועה מדאגה לסקטור על חשבון סקטור, הבית היהודי נמצאים במקום טוב מאוד.
4. בסביבה שלי ההתנחלויות זה ממש לא הסיפור. התמיכה בבית היהודי מגיעה יותר ממקום של תפיסה מדינית בטחונית (להבדיל ממשיחית) ותפיסות של דת ומדינה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 01, 2015 1:49 pm 
Sophomore

רק להוסיף שברור לי שהסביבה שלי לא משקפת במאה אחוז וגם לא ב75 אחוז. מצד שני, ברור לי בוודאות מוחלטת שרוב מוצק בציבור הציוני דתי לא באמת מאמין ברעיון ארץ ישראל השלמה בהקשרים פרקטיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 01, 2015 1:53 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
כאילו שלולא ההתנחלויות המתועבות הדיור הציבורי היה מקבל כסף, היו מוצאים מקום אחר שמטיב עם אליטות לשפוך עליו את הכסף.

יש הבדל בין לשלול תקציבים לבניית דירות חדשות ובין לקחת דירות קיימות ולתת אותן במתנה לאנשי שלומך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 01, 2015 2:14 pm 
Junior

מכבי רעננה זל כתב:
3. עניין ה'גוזל מאביונים' הוא כמובן לא תקין אך הוא נחלת כל המפלגות ברמה כזו או אחרת. אני עדיין מאמין שבכל הקשור לשחיתות אישית (הכנסת כסף לכיס הפרטי) שהיא הרבה יותר גרועה מדאגה לסקטור על חשבון סקטור, הבית היהודי נמצאים במקום טוב מאוד.
4. בסביבה שלי ההתנחלויות זה ממש לא הסיפור. התמיכה בבית היהודי מגיעה יותר ממקום של תפיסה מדינית בטחונית (להבדיל ממשיחית) ותפיסות של דת ומדינה.

אני אשמח להבין לפי מה אתה קובע את סעיף 3?
יש איזה אנליטיקס שקובע שהם במצב טוב מאד או שההנחה הזו מבוססת על אמונה בלבד?
כי כאשר אני שומע על דברים כמו הדירות בבאר שבע ההנחה הטבעית שלי היא לא שרק כאן במקרה הייתה בעיה אלא שהמוסר של מקבל ההחלטות הזה מוטל מאד בספק.
הוא עבר אצלי מחף מפשע עד להוכחת אשמתו, למושחת מוכח שצריך להוכיח שהוא נקי כפיים גם בשאר הדברים.
הדבר הנכון כרגע נראה לי לחקור כל החלטה וכל תקציב שעבר דרכו.

מה היית ממליץ לתובע לעשות אם הוא תופס עורך דין שגונב מהלקוחות שלו? להניח שהכל בסדר או להתחיל לעבור על כל לקוח ולקוח לראות אם אין עוד מקרים ובטח ובטח לא להניח שזה אדם מצוין ש-"גנב רק פעם אחת" (גנב לשם הדוגמא).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 01, 2015 2:26 pm 
Sophomore

מכבי רעננה זל כתב:

על 4 בדיוק אני מדבר, הניסוח שלי היה ספיציפי מדי. התכוונתי שהתפיסה הבטחונית הימנית היא חזות הכל, ושלדעתי לאדם דתי אמור להיות אכפת לא פחות מנושאים חברתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 01, 2015 2:29 pm 
Sophomore

נכון אבל זה לגיטימי בעיניי (גם אם אני באופן אישי חושב אחרת) שהשיקול הביטחוני יהיה דומיננטי יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 01, 2015 2:32 pm 
Sophomore

רן- שילוב של אמונה ושל העובדה שנכון לעכשיו, למיטב ידיעתי אין חקירת משטרה פתוחה כנגד אף חכ מהבית היהודי, או חקירה שנסגרה, מה שאי אפשר להגיד על הרבה מפלגות אחרות.

אוי לנו שכך אנחנו מודדים את יושרם של חכינו אך זו המציאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 01, 2015 5:26 pm 
Junior

באמת אוי לנו שזה מה שאתה מגדיר כניקיון כפיים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 01, 2015 5:36 pm 
Sophomore

אוי לנו עליי או אוי לנו על מדד ניקיון הכפיים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 01, 2015 5:40 pm 
Junior

אוי לנו שאנשים קוראים על מה שקרה בבאר שבע ולא מוקיעים את המפלגה הזו ומדירים את פתקי ההצבעה שלהם ממנה.
כל עוד שלא משנה כמה חקירות וכמה שחיתויות קורות אנשים עדיין מצביעים רק לפי פילוסופיה מדינית ובטחונית זה אור ירוק ענק וגדול לכל הפוליטיקאים והעסקנים שזה open season
והכל מותר, כי אין מחיר לשחיתות ואין מחיר לעבירה על החוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 01, 2015 6:23 pm 
Sophomore

כנל ליכוד, עבודה, שס, ישראל ביתנו? (זה מה שקופץ לי עכשיו)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 01, 2015 8:13 pm 
Junior

כן. אם לא ננקה את מערכת המפלגות איך נדרוש נקיון כפיים מציבור הבוחרים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 01, 2015 10:40 pm 
Sophomore

תגובה ראשונה רצינית, עדיין לא מצד גורם רשמי (מתוך פוסט של חבר שמצטט את אבי פיקאר- ד"ר למשהו שגר בירוחם כ30 שנה):

כותב אבי פיקאר, וחוסך לכם את ים השטויות שרצות כאן.
הכתבה על שוד הדירות הגדול ששודרה בים ג' בערוץ 2, המצורפת כאן נראית כמו המשך למתקפת הגרעינים. כמה פרטים נראו לי תמוהים. אז הנה הפרטים הרלוונטים לירוחם (אני מניח שכמו שבירוחם הכתב עיוות לשם השגת המטרה, כך הדבר בכל מקום אחר).
הדברים נכתבו על ידי אוהד, הבקי בפרטים, בגרופ צדק חלוקתי בירוחם (שממש במקרה החל דיון על הדיור הציבורי יומיים לפני פירסום הסקופ של חיים ריבלין).
"לא אתייחס לכתבה, כיון שאני יוצא מתוך נקודת הנחה שהיא מביאה חצאי אמיתות ומעוותת את המציאות, אתייחס רק לעניין הנוגע לירוחם-
א. הדירות המדוברות הוקצו בהליך חוקי ועל פי כל דין לדירות המיועדות למוסדות ציבור, הרבה לפני שאורי אריאל בכלל חשב להיות ח"כ או שר. למעשה לפי חישוב פשוט נראה שזה היה בתקופתו של פואד (שהיה שר השיכון ב92-96).
ב. בתכנית הספציפית של מכירת הדירות, למיטב ידיעתי, הכסף הולך לקרן המיועדת לרכישת דירות חדשות. כך פרסם משרד השיכון לאחרונה, וזו למיטב ידיעתי היתה המדיניות של השר עוד מתחילת הקדנציה שלו - להיפטר מדירות שיכון ישנות ולרכוש דירות חדשות לדיור ציבורי.
ג. הדירות נמסרו לישיבת ההסדר לפני כמעט עשרים שנה, כשבירוחם היו 1,200 דירות ריקות (לא רק דירות עמידר, גם דירות פרטיות עמדו ריקות) ושמשו לצרכים שאינם הולמים. (אנקדוטה בעניין הזה - שאלתי פעם את מישל, מנהל סניף עמידר בירוחם, מדוע בחלק מהדירות יש סורגים ובחלק אין, וציפיתי לשמוע שדירות שהיו מאוישות פעם זכו לקבל סורגים. התשובה היתה הפוכה - כל הדירות שלא היו מאוישות קיבלו סורגים כדי שלא יפלשו אליהם גורמים פליליים שונים).
ד. הבהרה לסעיף ב' - הישיבה לא 'קיבלה' את הדירות. במשך כל השנים הללו הישיבה שילמה (ומשלמת) שכ"ד מלא על הדירות הללו, בעוד שעמידר אינה עוסקת כלל בטיפול ו\או שיפוץ ו\או השבחה של הדירות בשום צורה שהיא (שלא כמו בדירות של דיירי עמידר שעוברות שיפוץ כל תקופה, וזכאיות לתיקונים על ידי קבלני עמידר). במהלך השנים השקיעה הישיבה מאות אלפי שקלים בתחזוקת הדירות, בהפיכתן לראויות למגורים ובשמירה עליהן.
ה. ההצעה לרכישת הדירות הונחה על שולחן הישיבה לפני פחות מחודש וטרם נערך דיון בנושא. [הערה שלי, אבי פיקאר, די מוזר ששוחד בחירות מונח כך על שולחן ולא מנצלים אותו מיידית. אז אולי זה לא שוחד בחירות].
ו. בהצעה נאמר (מה שלא כתוב בכתבה) שמכירת הדירות כפופה לקבלת אישור פטור ממכרז מועדה במשרד האוצר.
ז. רוב מוחלט של הדירות המדוברות הן דירות קטנות בנות 48 מ"ר בקירוב, שאי אפשר לשכן בהן משפחה. כל הדירות הינן בבניינים ולא צמודות קרקע כך שאי אפשר לשכן בהן נכים.
ח. בירוחם עדיין יש דירות עמידר ריקות שאינן מנוצלות (נדמה לי שיש באזור 15 דירות, אבל זה נתון ששווה בדיקה), ישנה רשימת זכאים הממתינים לדירות ואינם מתאימים\מוכנים לקבל את הדירות המוצעות."
עד כאן הדברים של אוהד.
וכאן אני מוסיף תובנה שהגעתי אליה אחרי הרבה שנים של צריכת תקשורת. כמעט תמיד, כשיש דיווח על משהו שאני מכיר, אני מזהה הרבה עיוותים. אז כנראה העיוותים הללו קיימים גם בדברים אחרים, שאותם אני לא מכיר.
כשבאתי לירוחם, ב-1990, היו בלוקים שלמים ריקים. היו אפילו ראש מועצה, ברוך אלמקייס, שהרס בלוק שלם ועד היום רואים ריבוע ריק . הדירות הללו היו מוזנחות מאד ועמידר לא התכוונה כלל לשפץ אותם. הישיבה שיפצה אותם על חשבונה. בכל מקרה, לפי הדיווח של מיכאל ביטון ראש מועצת ירוחם, אין אף משפחה בירוחם שממתינה לדיור ציבורי. יש משפחות שנמצאות בדיור ציבורי שלא מתאים להם, אבל הדירות הללו של הישיבה, בוודאי לא מתאימות להם.
בכתבה אפשר לראות שכל אותם דירות נמצאות מחוץ לאזורי הביקוש. חלקן הן דירות שנמצאות במקום שכלל אין בהם זכאי דיור ציבורי כמו אלון שבות.
אפשר לשאול למה הדירות הללו, שנמסרו לגופים ציבורים, נמסרו לעמותות דתיות וחרדיות (ואוניברסיטת בן גוריון ועמותת גוונים החילונית בשדרות)? כי חוץ מהם אף אחד לא בא לעיירות הפיתוח לפני 20 שנה. רק היום יש מלא קבוצות של מרצ, הקשת הדמוקרטית ומפלגת העבודה (או שגם היום הם לא באים? לא, יש קצת קבוצות של דרור ישראל, בוגרי הנוער העובד. להערכתי, חלקן גרם בדיור ציבורי שאין לו ביקוש).
51% מהדירות נמסרו לגופים שאין להם שום קשר לבית היהודי. חיים ריבלין, התחקירן, השתדל להצניע את העובדה הזו, כי העובדות הפריעו לתיאוריה שמדובר בשוחד בחירות. גם את העובדה שאף דירה לא נמסרה ולא תימסר עד אחרי כינון ממשלה חדשה, השומטה משום מה מהתחקיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 539 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: