סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 8:28 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 539 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' פברואר 09, 2015 6:27 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
מה הסיכוי שבוז'י ירכיב ממשלה עם הליכוד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 09, 2015 6:47 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אבו שוקרי כתב:
ראובן. ממשלת ימין+כחלון+לפיד? במה זה שונה מהממשלה הנוכחית?
גם עכשיו ביבי יגיד שמישהו חותר תחתיו?

היא תהיה קצת יותר ימנית כי אין את מראית העין של לבני (שלא לדבר על פרץ ומצנע). שונה בהרבה זה לא. מה ביבי יגיד אני לא יודע, ומכיוון שמדובר באדם שלא מסוגל להעביר תקציב אז זה גם לא נורא משנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 11, 2015 8:59 am 
Hall of Famer

Carlton Myers כתב:
ראובן כתב:
זה בסדר, בטח גם לפיד יהיה בממשלה הזו אז אתה יכול להיות רגוע.

אותי אם הם יגיחו לממשלת ימין-חרדים כ"גורם מאזן" עאלק. לבני הרוויחה ביושר את תואר הזונה הפוליטית חסרת הבושה ביותר בישראל (אם לא בעולם, אני רציני), וגם בוז'י לא בדיוק הוביל מרי נגד ישיבה בממשלת נתניהו.

בתור מצביע של המחנה הציוני שמעדיף שהיא תיכנס לממשלה של ביבי , בחיי שאני לא מבין את הביקורת הזאת על זה שהם יכולים להיכנס לשם. אתה באמת מעדיף ממשלה נטו של ימין קיצוני ובריוני של הליכוד של היום + המפלגה המשיחית של בנט , יחד עם ליברמן והחרדים , רק כדי להיות "גאה" בהרצוג וליבני שה ם עמדו על העקרונות שלהם ולא ישבו עם ביבי ... ? אז אני בתור מצביע שלהם , מעדיף פי אלף שהם "יוותרו" על עקרונות כאלה , ואכן יכנסו לממשלת אחדות ויתנו שם את הקול השפוי ויאזנו את הימין הזה. בהחלט בעד.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 11, 2015 10:10 am 
מנהל פורום

אני החזקתי גם בעמדה הזו אבל לטעמי ביבי חצה כבר את מעט הקווים האדומים שנותרו לו אז אני כבר נוטה לכיוון השני.

בכל אופן צריך להיות ברור שבכל מקרה מדובר על כניסה לממשלה *במקום* בנט ואילת שקד, לא בנוסף אליהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 11, 2015 10:33 am 
Sophomore

כל ה"איזונים" האלה הם עורבא פרח. ביבי עם העבודה בממשלה ועם פרץ את מצנע שהגיעו עם לבני המשיך לבנות בהתנחלויות, לא עשה צעד קטן לכיוון מו"מ מדיני, יצא למבצע צבאי שנוי במחלוקת, המשיך בהשנאת ישראל על העולם, לא הציע רפורמה כלכלית מהותית עבור האזרח מהמעמד הנמוך-בינוני והמשיך בעקרון לעשות את מה שהוא עושה הכי טוב בעולם: כלום בפיתה.

האם כדאי יותר שתהיה ממשלת ימין-קיצוני-חרדים? כן! המסיכה צריכה לרדת. אם העם רוצה את זה, שהעם יקבל את זה. בואו נסיר את עלה התאנה ה"שמאלני" (חה-חה-חה) של העבודה ולבני, שממילא לא מתנגדים לשום דבר שביבי עושה כשהם יושבים בממשלה שלו (בקמפיינים הם ענקים). שהעם יקבל ממשלת ביבי-בנט-ליברמן-דרעי. זה מה שהוא רוצה.

"הקאבס לא עמוקים מספיק. זה בדרך לסוויפ. 4:0 לבולס. תרשמו."-satriani מהמר על קאבס-בולס 2015.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 11, 2015 11:16 am 
Senior

שואל שוב - למה כולם מתעלמים מהאפשרות הלא זניחה שהליכוד והמחנ"צ יהיו באותה ממשלה אבל בראשות הרצוג?

נערך לאחרונה על ידי תומר בתאריך ד' פברואר 11, 2015 11:25 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 11, 2015 11:21 am 
Hall of Famer

כי אין לליכוד שום אינטרס להיכנס לממשלה מתחת להרצוג. הרי בלי הליכוד בכל מקרה להרצוג לא תהיה אפשרות ממשית להקים קואליצייה , והם יודעים את זה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 11, 2015 11:34 am 
Junior

Carlton Myers כתב:
כל ה"איזונים" האלה הם עורבא פרח. ביבי עם העבודה בממשלה ועם פרץ את מצנע שהגיעו עם לבני המשיך לבנות בהתנחלויות, לא עשה צעד קטן לכיוון מו"מ מדיני, יצא למבצע צבאי שנוי במחלוקת, המשיך בהשנאת ישראל על העולם, לא הציע רפורמה כלכלית מהותית עבור האזרח מהמעמד הנמוך-בינוני והמשיך בעקרון לעשות את מה שהוא עושה הכי טוב בעולם: כלום בפיתה.

האם כדאי יותר שתהיה ממשלת ימין-קיצוני-חרדים? כן! המסיכה צריכה לרדת. אם העם רוצה את זה, שהעם יקבל את זה. בואו נסיר את עלה התאנה ה"שמאלני" (חה-חה-חה) של העבודה ולבני, שממילא לא מתנגדים לשום דבר שביבי עושה כשהם יושבים בממשלה שלו (בקמפיינים הם ענקים). שהעם יקבל ממשלת ביבי-בנט-ליברמן-דרעי. זה מה שהוא רוצה.

אתה מזכיר לי נשכחות עם ההגיון הזה.
בוא נמשיך עם הקו חשיבה הזה לסוף ההגיוני שלו:

* עדיף ממשלה עם קיצוניים בלבד כי למה שיהיה מישהו שיצעק די אם ביבי והמעודדות ירצו לצאת למלחמה עם איראן או סוריה ולעזאזל עם 5000 הרוגים.
* עדיף לתת לפצצה איראנית להגיע לכאן כי רק ככה כולם ילמדו מי זאת איראן וכמה היא מסוכנת, ה-100000 איש שימותו יהיו קורבנות השלום.
* למה להילחם באיסלאם הקיצוני? שצרפת תיכבש לגמרי על ידי האיסלאם והריבוי הטבעי וההגירה עד למצב שתהיה מעצמה גרעינית מאסיבית בשליטת האיסלאם ואז כל אירופה תדע איך זה נגמר, ברייך הרביעי המוסלמי.

בואו נהרוס את הארץ לגמרי על ידי זה שניתן לביבי ותואמי ביבי לנהל דיונים בקבינט כמו במרכז הליכוד רק כדי שהם יראו לעולם את פרצופם האמיתי. בדרך הם אולי יחסלו את הברית היחידה שחיונית לקיומה של המדינה עם ארה"ב, ימשיכו למוטט את הכלכלה סופית אבל העיקר שיהיה לנו איך להגיד "אמרנו לכם".
אכן אחלה אסטרטגיה...

נערך לאחרונה על ידי רן בתאריך ד' פברואר 11, 2015 2:44 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 11, 2015 12:40 pm 
Sophomore

רן, העניין הוא פשוט: מפלגת העבודה, ובטח שלבני, לא יכולים להראות פעולה אחת משמעותית שהם עשו בצד הפכי לביבי-יעני "איזון". אם הם באמת היו מאזנים, היה על מה לדבר. רק שאתה התעלמת מהעובדה שהם לא מאזנים. ישראל בונה בהתנחלויות איתם ובלעדיהם, ליברמן שר החוץ ויעלון שר בטחון איתם או בלעדיהם, אין מו"מ מדיני איתם או בלעדיהם, אין שינוי חברתי איתם או בלעדיהם. במצב הזה, הם עלה תאנה. ואני לא רואה שום הגיון בלגיטימציה לעלי תאנה.

"הקאבס לא עמוקים מספיק. זה בדרך לסוויפ. 4:0 לבולס. תרשמו."-satriani מהמר על קאבס-בולס 2015.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 11, 2015 1:45 pm 
מנהל פורום

Carlton Myers כתב:

א. מנקודת המבט שלך, באמת אין הבדל. אבל לא כל האנשים במדינה אימצו את נקודת המבט הזו (למעשה מיעוט קטן מאוד שלהם עשה את זה). וזה בלי קשר לכך שאכן מצנע ופרץ היו עלה תאנה לממשלת ביבי/בנט.

ב. לא תוסר שום מסיכה בממשלה קיצונית. היא סתם תהיה ממשלה קיצונית שתגרום הרבה נזק ואף אחד לא יודע אם תוחלף, מתי תוחלף, ובמה תוחלף. הגישה הזו (שזכתה לכינוי הקלישאתי 'לניניסטית') חביבה מאוד על השמאל הקיצוני ואני בספק אם נוסתה בהצלחה באיזשהו מקום בעולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 11, 2015 2:21 pm 
Junior

Carlton Myers כתב:
רן, העניין הוא פשוט: מפלגת העבודה, ובטח שלבני, לא יכולים להראות פעולה אחת משמעותית שהם עשו בצד הפכי לביבי-יעני "איזון". אם הם באמת היו מאזנים, היה על מה לדבר. רק שאתה התעלמת מהעובדה שהם לא מאזנים. ישראל בונה בהתנחלויות איתם ובלעדיהם, ליברמן שר החוץ ויעלון שר בטחון איתם או בלעדיהם, אין מו"מ מדיני איתם או בלעדיהם, אין שינוי חברתי איתם או בלעדיהם. במצב הזה, הם עלה תאנה. ואני לא רואה שום הגיון בלגיטימציה לעלי תאנה.

בדמוקרטיה שלנו אנחנו בוחרים אנשים הרבה יותר מאשר מצעים.
אם אתה לא סומך על לבני או הרצוג שבישיבת קבינט יילחמו עבור הדעות שאתה מאמין בהם, אז למה שתסמוך עליהם שיעשו משהו חיובי אם ייבחרו בעצמם?
אישית אני לא מאמין למילה של לבני. הייתי מעדיף את בני בגין על ליבני.
גם ככה המפלגות הישראליות מימין למרץ ומשמאל לליברמן הן פחות או יותר אותו דבר עם הבדלים סגנוניים בלבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 11, 2015 3:17 pm 
Junior

תומר כתב:
שואל שוב - למה כולם מתעלמים מהאפשרות הלא זניחה שהליכוד והמחנ"צ יהיו באותה ממשלה אבל בראשות הרצוג?

בעיני זה יקרה רק במצב אחד :

המחנה הציוני זוכה ב4-5 מנדטים יותר מהליכוד.
סגני מלך המשיח עושים לו פוטש והפעם אמיתי... ביבי פורש והמחליף שלו רוצה לגזור קופון ראשון בדמות קבלת התיק הבכיר של הליכוד.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 11, 2015 3:42 pm 
מנהל פורום

ואלו שני הסנט שלי על נושא הבחירות:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... tif_t=like

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 12, 2015 2:21 pm 
Sophomore

ועדת הבחירות פסלה את הנבלה, חנין זועבי, ברוב מוחץ. מי מוכן לשים את כספו על האפשרות שבג"ץ לא יהפוך את ההחלטה? אני לא רואה סיכוי כזה. אפילו כששופטי בג"ץ דחו את עתירתה של החלאה באשר להשעייתה מהכנסת, ולמרות הכותרות המפוצצות ברחבי הרשת, ניתן היה לראות שהם עושים הכל על מנת להימנע מלהיכנס לסוגיה המהותית ביותר - היכן נמצא הגבול של חופש הביטוי:

"בנסיבות העניין ונוכח דבריה הקשים של העותרת והעיתוי שבו נאמרו, ולאחר שחלק ניכר מתקופת העונש היה בימות פגרה, לא ראינו מקום להתערב בשיקול הדעת הרחב המסור לוועדת האתיקה. בין היתר, הבאנו בחשבון לעניין זה ששלשום התקבל חוק התפזרות הכנסת ה-19. לנוכח חוק זה, המשמעות המעשית של התערבות בעונש היא קטנה ביותר, אם בכלל".

במקום לתת הצהרה חד משמעית שאין מקום לדברי הסתה מפורשים לטרור בכנסת, הם בחרו בנוסח הפתלתל, המתחמק וחסר המשמעות הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 12, 2015 2:47 pm 
Junior

שמח שהיא נפסלה. לא אכפת לי השטויות שהיא אומרת, הן בהחלט נופלות אצלי תחת חופש הביטוי.
מצד שני לכתוב כתבות לעיתון החמאס זה כבר לעבוד עבור האויב.
לא אכפת לי שתמשיך להגיד מה שבא לה רק שתפסיק לקבל משכורת מאיתנו ושתימנע ממנה החסינות כאשר מתחשק לה להתעמת עם שוטרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 12, 2015 2:56 pm 
Sophomore

אין מה להיות שמחים. הפיכת ההחלטה ע"י בג"ץ כבר בפתח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 12, 2015 3:08 pm 
Hall of Famer

המחלואה הזו תשב גם בכנסת הבאה, אל חשש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 12, 2015 3:22 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

רן כתב:
שמח שהיא נפסלה. לא אכפת לי השטויות שהיא אומרת, הן בהחלט נופלות אצלי תחת חופש הביטוי.
מצד שני לכתוב כתבות לעיתון החמאס זה כבר לעבוד עבור האויב.
לא אכפת לי שתמשיך להגיד מה שבא לה רק שתפסיק לקבל משכורת מאיתנו ושתימנע ממנה החסינות כאשר מתחשק לה להתעמת עם שוטרים.

+72

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 12, 2015 7:44 pm 
Sophomore

הפסילה המצחיקה הזו היא ריטואל קבוע ומעייף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 18, 2015 5:27 pm 
Junior

פאפאלוקס כתב:
אין מה להיות שמחים. הפיכת ההחלטה ע"י בג"ץ כבר בפתח.

+1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 18, 2015 6:12 pm 
Sophomore

http://elections.walla.co.il/item/2830961

כצפוי, בג"צ שוב הוכיח את עליבותו. האמת שעם הפסילה של מרזל עוד היתה לי תקווה שהשופטים ירצו להשאיר את הפסילה על כנה, והדבר היה משפיע עליהם פסיכולוגית להשאיר גם את זועבי מחוץ לכנסת, כדי שלא יגידו שבג"צ הוא גוף פוליטי וכו'. אז בסוף זה פעל אבל לצד ההפוך. המצחיק הוא שבמקרה של מרזל זה גם ככה לא ישפיע, כי אני לא רואה את הרשימה המאוחדת הזאת עוברת את אחוז החסימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 18, 2015 9:09 pm 
מנהל פורום

יש לה סיכוי לא רע לדעתי לעבור גם ככה, אבל בלי מרזל הסיכויים שלה היו עולים משמעותית, ככה שבהחלט יש כאן השפעה.

ולא בג"צ הוכיח את עליבותו אלא הדמוקרטיה הישראלית, ששולחת בפניך את התנצלותה. מכיוון שגם היועץ המשפטי התנגד לפסילה אין כאן שום אפשרות להציג את זה כאקט של שמאלנים מניאקים מנותקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 18, 2015 9:41 pm 
Junior

למה? כי היועץ המשפטי הוא הסמן שמוכיח חוסר פוליטיזציה של הממשל בעיניך?
לטעמי היה הרבה מקום לפסול אותה.
מותר לכל אזרח לחשוב ולהגיד מה שבא לו, אבל אזרח שכותב מאמרים לעיתונים שמזוהים עם חמאס (להלן ארגון טרור שרוצה בהשמדת ישראל) לא צריך לקבל משכורת מכנסת ישראל.
אם חבר כנסת לא שם בראש מעיניו את טובת המדינה ומייעץ לארגון טרור אז הוא חוצה את גבול הטעם הטוב.
כאשר טיבי טס עם עראפת לוושינגטון וישב לייעץ לו לא אמרתי כלום, אבל החמאס הוא לא ארגון שניתן לקבל בהבנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 18, 2015 10:07 pm 
מנהל פורום

כי כשועדה שמורכבת מפוליטיקאים מקבלת החלטה ואין להחלטה הזו תמיכה מינימלית של אנשי משפט זה אומר משהו. ממש כמו שאם מחר בבוקר יחליטו שחיסונים מסוכנים לבריאות אני אעדיף להאמין לרופאים מאשר לח"כים.

וזה בכלל בלי קשר לעמדה בשאלה אם היא היתה צריכה או לא צריכה להיפסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 18, 2015 10:26 pm 
Junior

היועץ המשפטי הוא לא הלשכה של עורכי הדין אלא דמות אחת ודעתו מכילה משמעות מבחינה חוקית אבל זה לא אומר שהחוות דעת שלו תמיד צודקת.
אם מחר בג"ץ יקבל עתירה שישראל מדינה דמוקרטית ושחייבים לאפשר הגירה חופשית ממדינות ערב עד לרמה של אובדן שליטה אלקטורלית במדינה אז צריכים לקבל את זה כתורה מסיני?
אני חסיד גדול של בג"ץ בכלל ובזמנו של שמגר וברק בפרט, אפילו ברק האקטיביסט הידוע ידע שיש מצבים שבהם האינטרס הקיומי של המדינה חשוב יותר מהחוק עצמו עם כל הכבוד לו (ללא קשר לזועבי).
גם ברק ידע שגם אם הוא פוסל חוק או החלטת ועדה המחוקק יכול לכתוב את החוק מחדש בצורה מוחלטת יותר.
בסופו של דבר מבין הרשויות המחוקקת היא הבכירה יותר ובג"ץ אמור לפרשן את החוק או לתת הלכות היכן שהחוק אינו ברור או לוקה בחסר אבל לא תפקידו להחליף את הכנסת.
פסילת מועמד זאת לא החלטה עם דגל שחור מעליה, והיא זוכה לתמיכה רחבה מתושבי המדינה וחבל שבג"ץ חושב שמקומו להחליף את שיקול המחוקק בשיקולו עצמו.
לא צריך להיות משפטן כדי לזהות חוסר צדק משווע, אפילו ממקומי כהדיוט משפטי זה נהיר לי לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 539 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: kakon3, נביא בעירו, עופר האדום ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: