סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 10:21 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 539 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מרץ 17, 2015 11:34 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
הציבור מטומטם ולמרות זאת אין לנתניהו ממשלה. 57 מנדטים גוש חוסם מבטיח את זה שמעשית אין לנתניהו אפשרות למשול ואפילו לא בטוח שהוא מסוגל להקים ממשלה של 63 מנדטים שממילא לא תמשול יותר משנה וקצת. הדרך היחידה לממשלה יציבה זו רוטציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 17, 2015 11:42 pm 
Senior

כחלון יעשה את טעות חייו (והוא כנראה יעשה) אם יכנס לממשלת ימין של ביבי למרות שהוא ימני. הוא אולי יכול לקבל שר אוצר, אבל עם החרדים והמתנחלים לידו הוא לא יוכל לקדם שום דבר אלא רק להגדיל את הגרעון ולא להלחם בשום דבר, כשכל אחת מהשותפות שלו יכולה להפיל את הממשלה הוא לא יכול להעביר כלום.

הדרך היחידה של כחלון להיות שר אוצר מוצלח זה אם הוא יכריח ממשלת אחדות או לחילופין מקים גוש חוסם ביחד עם לפיד על חשבונו של בנט והולך לממשלת ליכוד, כחלון לפיד וחרדים שם לחרדים יוכל לתת כמה גרושים אבל בלי הבעיה של ההתנחלויות הוא יוכל לקדם דברים בכלכלה.

כל תסריט אחר כחלון יהיה ראש הממשלה הכי כושל בתולדות המדינה ובבחירות הבאות הוא לא יהיה קיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 17, 2015 11:48 pm 
Junior

צאו מהסרט. כחלון נכנס עם הליכוד, המצביעים שלו ברובם הם ליכודניקים לשעבר.
יש להם ממשלה צרה של 63-64 עם חרדים ובנט.
הדבר היחיד שיכול עוד לטרוף את הקלפים זה אם אחת מהמפלגות של 4-5 תצא או תיכנס בגלל סטיית הסקר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2015 12:00 am 
Hall of Famer

רן כתב:
הדבר היחיד שיכול עוד לטרוף את הקלפים זה אם אחת מהמפלגות של 4-5 תצא או תיכנס בגלל סטיית הסקר.

תיקון-נפילה של מרץ החוצה או כניסה של ישי פנימה לא יעשו שינוי מהותי בתמונה הכללית, הדבר היחיד שבאמת יכול לטרוף את הקלפים זה נפילה של ליברמן החוצה ואז השאלה היא איך חמשת המנדטים שלו יתחלקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2015 12:20 am 
Senior

רן כתב:
צאו מהסרט. כחלון נכנס עם הליכוד, המצביעים שלו ברובם הם ליכודניקים לשעבר.
יש להם ממשלה צרה של 63-64 עם חרדים ובנט.

אני חושב שאתה טועה. היה לפני כמה ימים שאמר שדווקא 80 אחוז מהמצביעים של כחלון מעוניינים שילך עם הרצוג ולא עם ביבי. אלו לא מצביעי ליכוד ואפילו לא מציעים ימניים. בנוסף יש רצון להתמקד בכחלון אבל המפלגה שלו היא לא מפלגה ימנית וה9 חברי כנסת הנוספים במפלגה שלו הם הרבה יותר מרכז מאשר ימין.

כחלון נמצא במלכוד גם בגלל ההבטחות. אם ילך למפלגת ימין צרה הוא יעלם מהמפה בבחירות בעוד שנתיים כי בממשלה כזאת כי אפשר לקדם כלום עם הסחיטה של החרדים והמתנחלים שכל אחת מהם יכולה לפרק את הממשלה ברגע. הגישה הכלכלית של כחלון היא פשוט הפוכה מכל השותפים והוא יאלץ להיות שר אוצר בגלל שזה מה שהוא הבטיח.

לכן הדבר היחידי שנותר לו זה או להתאבד פוליטית וללכת לממשלה כזאת או בהפוכה ללכת עם לפיד (שמאד קרוב אליו מבחינה כלכלית וחזון חברתי) בבלוק ביחד שיכפה על ביבי להוציא את בנט ויכפה על החרדים לשבת עם לפיד. במצב כזה הוא גם יאפשר לממשלה להמשיך להיות ממשלה ימנית אבל גם יוכל לקדם סדר יום חברתי כזה שבבחירות הבאות יהיו לו היישגים.

בהתחשב בזה שתוך שנה וחצי שנתיים גג יהיו שוב בחירות כחלון לא יכול לאפשר לעצמו להכנס לממשלת ימין צרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2015 4:40 am 
Junior

כרגע נראה שהיתרון של הליכוד אפילו גדול יותר אחרי 75% מתוצאות האמת מאשר במדגם.
נראה לי שבשרשור ההימורים הייתי בין הבודדים שחזו שהליכוד יוביל בכלל. הנה לכם ניצחון פירוס במיטבו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2015 4:44 am 
Senior

כן, נראה שביבי מעל 30 והמחנה בסביבות ה24 כנראה. פער עצום שיתן לביבי לעשות מה שהוא רוצה.

זמן טוב לטוס לחו"ל לכמה שנים. יאללה ביי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2015 6:26 am 
Junior

פער עצום בין הסקרים האחרונים לתוצאות האמת בכל הנוגע לליכוד. הייתי מוסיף מביך אם הייתי עוסק במקצוע.
מדהים אותי איך במעגלים נרחבים כל כך אנשים מעידים שהם בקושי או אף בכלל לא מכירים מצביעי ליכוד (אפילו כאן) ובכל זאת כמעט כל מצביע רביעי היום שם מחל בקלפי.

באשר לקואליציה, זו דעתי: ליכוד (29), יש עתיד (11), כולנו (10), בנט (8), ליברמן (6).
ממשלה צרה יחסית אבל אני חושב שלשם כחלון יכריח אותו.
האחרון הוא עדיין לשון המאזניים של הבחירות האלה (כתבנו את ההערכה שזה מה שיהיה כבר לפני מספר חודשים), בלעדיו (ובלי לפיד שיתאם איתו עמדות) לביבי יש רק 57 ממליצים.
כחלון רמז לא אחת שהוא לא רוצה להיות ״עלה תאנה״ או מי שייחשב כסמן הכי שמאלי בממשלה ימנית.
נוסיף לכך את הדיווחים על כוונתו להציג במו״מ מקשה אחת עם לפיד ואולי אף ליברמן, ונחבר לכך את הסתירה בין הדרישות של לפיד וליברמן לאלה של דרעי וליצמן, ואני לא רואה מסקנה אחרת מהקואליציה למעלה.
שתי האופציות האחרות לקואליציה מופרכות יותר לטעמי: ממשלת אחדות לא תהיה (אלא אם החקירות יקדימו את ההרכבה), וכחלון כאמור לדעתי לא יילך על ממשלת ימין-חרדים רחבה רק קצת יותר, הוא יעדיף לדאוג לממשלה צרה קצת יותר אך עם שותפים מתאימים הרבה יותר וסחטנים הרבה פחות, נושא חשוב למי שרוצה לעשות מהפכות דרך משרד האוצר.
יש מצב שבסצנריו הזה יאיר לפיד יקבל את משרד החוץ.

אגב, אני גם מאמין שזו הממשלה (בערך) שביבי רוצה. הוא יעדיף ממשלה רחבה יותר ולכן אולי ייפעל מאחורי הקלעים ליצירת גוש סוררים מהמחנה הציוני (כבר ראינו מקרים דומים בשנים האחרונות), אבל אני לא מאמין להצהרותיו מלפני הבחירות שהוא רוצה ממשלת ימין הומוגנית. זה היה בשביל להעביר אליו בוחרים ממפלגות הנישה בימין, וזה גם הצליח לו בגדול כפי שכולנו רואים.
האמת היא, לדעתי, שהוא יודע ומכיר מצויין את הבעייתיות הבינלאומית בהצגת ממשלה כזו ואת הלחצים שיופעלו. לא סתם הוא חיפש ומצא ״עלי תאנה״ לקהילה הבינלאומית בממשלות הקודמות שהקים.
אין סיבה שהפעם זה יהיה שונה, ביבי נוהג לעבוד עם מה שהצליח. עד עכשיו מצליח לו ובדרכו הוא הגיע עכשיו לפסגת החלומות מבחינת מנדטים. אם צריך בשביל זה להמשיך לקרוץ ולשקר לכולם בפנים, כמו שעשה בשבוע שעבר בנושא ההתנתקות, אז כך יהיה. אם זה ללפיד ואחכ לאמריקאים לגבי ״התחרטתי על נאום בר אילן״, ואם זה למחנה שלו לגבי הבטחת הבחירות להקמת ממשלת ימין.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2015 9:14 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לדעתי כל קואליציה שהיא לא ליכוד+בנט+ש"ס+יהדות התורה+ליברמן+כחלון תהיה הפתעה מרעישה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2015 9:16 am 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
כן, נראה שביבי מעל 30 והמחנה בסביבות ה24 כנראה. פער עצום שיתן לביבי לעשות מה שהוא רוצה.

זמן טוב לטוס לחו"ל לכמה שנים. יאללה ביי.

מכבי חיפה זקוקה לך

Sent from my GT-I9500 using Forum Runner

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2015 9:50 am 
Sophomore

יש דבר אחד שאי אפשר לקחת מביבי - האיש רב-אומן בתקשורת המונים, לטוב או לרע (בעיקר לרע). למען האמת, אני חושב שהוא אחד הגדולים בהיסטוריה בעניין הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2015 10:32 am 
Senior

ואת זה שרוב העם הוא נגרר ומתלהם מה שמאד עוזר לביבי לשחק על העניין הזה פעם אחרי פעם וגם להצליח. ככה אחד מראשי הממשלה הגרועים בתולדות המדינה ממשיך לשלוט פה בלי מתחרים.

בנוסף לזה השמאל כמו השמאל לא מבין שהעם ימני יותר ולא מבין שבשביל להחליף את ביבי הם צריכים או שמישהו יחליף אותו מימין או לעשות את זה בשקט. הם הפכו את הבחירות האלה לביבי או השמאל ואיחדו את הימין (שברובו לא סובל את ביבי) מסביב לביבי. הם תקפו את לפיד וכחלון במקום לחזק אותם בתקווה שהם ישתו מספיק קולות מביבי שהם יוכלו לנצל את האיבה של האנשים האלה כלפיו בשביל להמליך את השמאל ובסופו של דבר שיחקו לידיים של ביבי ועכשיו הם יקבלו ממשלת ימין חדה וברורה.

זה שכל כך הרבה אנשים הצביעו לביבי אחרי 6 שנים כושלות ביותר בכל תחום שהיו פה זה פשוט בלתי נתפס ומראה שכנראה תקווה למדינה פה לא תהיה בקרוב. בלי קשר לימין ושמאל בכלל גם הימין וגם השמאל לא מסוגלים להרים כרגע אף אחד בכלל שיערער על שלטון ביבי אחרי התוצאות אתמול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2015 10:58 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ראובן כתב:
לדעתי כל קואליציה שהיא לא ליכוד+בנט+ש"ס+יהדות התורה+ליברמן+כחלון תהיה הפתעה מרעישה.

+1
שה' ישמור אותנו... ממשלה ימנית, חרדית, לאומנית וגזענית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2015 11:07 am 
Junior

sir charles כתב:
ראובן כתב:

+1
שה' ישמור אותנו... ממשלה ימנית, חרדית, לאומנית וגזענית.

הלוואי שזו תהיה הממשלה ולא חלילה לפיד האידיוט יגנוב את קולות 90% מבוחריו וידחוף את עצמו לממשלת ביבי. אגב, אם שמעת את ראיונות אתמול והבוקר של פירון ויעקב פרי אז אתה מבין שזה בדיוק הכיוון, הם מתים לחזור לנהג ולמשרדים ולהערכתי הם יגמרו בקואליציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2015 11:12 am 
Sophomore

העם הצביע ובחר ימין. זה לא קרוב ולא נעליים, זו בחירה מהדהדת במחנה הלאומי.

מכיוון שכך, כולי תפילה שהמחנה הלאומי יהיה המחנה הלאומי, ויממש - אבל באמת - את האידיאולוגיה שהוא מצהיר עליה.
אין משא ומתן, סיפוח, חוק הלאום ושלילת האזרחולת, החלשת בגץ, שינוי חוקי יסוד, התחלות בניה בעיקר ביו"ש (ואני בכלל לא מדבר על הסטטוס קוו של דת-מדינה). פעם אחת שיהיו לגיבורים על הנייר ביצים לעשות מה שהם אומרים. תנו לנו קצת בידוד בינלאומי, הכרזה חד צדדית על מדינה פלסטינית, ניתוק יחסים דיפלומטיים, ביטול הסיוע הבטחוני, סנקציות כלכליות. אין לי טיפת אמפטיה לעם הזה - אז יהיו מפוטרים ועניים ופושטי רגל, ובטח עוד אינתיפאדה - אבל העם בחר והעם צריך פעם אחת להבין מה ההשלכות של הבחירה הזו. לא לבחור ימין קיצוני ולקבל סטגנציה מדינית וריקבון ממסדי. לבחור ימין, לקבל ימין, ולשאת בתוצאות. אולי אני טועה והתוצאות יהיו חיוביות, וכולנו נאכל חומוס בחברון כשאנחנו שרים קומביה ומעשנים הידרו משכם - אבל פעם אחת, רק פעם אחת, אני רוצה לראות מה יקרה (ושמח שיש לי דרכון זר).

עם זאת - אני לרגע לא מאמין שזה יקרה. ביבי ימשוך עלה תאנה פנימה, בטח לפיד, ויאשים אותו בסיכול כל השאיפות והתכניות שלו. כי ביבי הוא שורד, לא אידאולוג. המטרה היחידה שהוא משרת היא האדרת שמו ושל היא-שאסור-להגיד-את-שמה. בעיני עצמו הוא דוד המלך, והוא בטח כבר רואה בעיני רוחו את הבן שלו במקומו, הוא ואלף הנשים (הגויות) שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2015 11:14 am 
Sophomore

קוף ירוק כתב:
ואת זה שרוב העם הוא נגרר ומתלהם מה שמאד עוזר לביבי לשחק על העניין הזה פעם אחרי פעם וגם להצליח. ככה אחד מראשי הממשלה הגרועים בתולדות המדינה ממשיך לשלוט פה בלי מתחרים.

בנוסף לזה השמאל כמו השמאל לא מבין שהעם ימני יותר ולא מבין שבשביל להחליף את ביבי הם צריכים או שמישהו יחליף אותו מימין או לעשות את זה בשקט. הם הפכו את הבחירות האלה לביבי או השמאל ואיחדו את הימין (שברובו לא סובל את ביבי) מסביב לביבי. הם תקפו את לפיד וכחלון במקום לחזק אותם בתקווה שהם ישתו מספיק קולות מביבי שהם יוכלו לנצל את האיבה של האנשים האלה כלפיו בשביל להמליך את השמאל ובסופו של דבר שיחקו לידיים של ביבי ועכשיו הם יקבלו ממשלת ימין חדה וברורה.

זה שכל כך הרבה אנשים הצביעו לביבי אחרי 6 שנים כושלות ביותר בכל תחום שהיו פה זה פשוט בלתי נתפס ומראה שכנראה תקווה למדינה פה לא תהיה בקרוב. בלי קשר לימין ושמאל בכלל גם הימין וגם השמאל לא מסוגלים להרים כרגע אף אחד בכלל שיערער על שלטון ביבי אחרי התוצאות אתמול.

עד שמישהו לא יטפל ויקדם רפורמות בתוך בנק ישראל ומערכת הבנקאית שום דבר לא ישתנה (כמו חקיקה המסדירה את ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים מבוזרים). אני לא רוצה להיכנס לדיון עמוק על זה, אבל בעיני זה אם כל הבעיות. וכשהאלטרנטיבה מכריז ששר האוצר הבא שלו יהיה מבכירי המערכת הבנקאית, אז אין שום שינוי.

אני הצבעתי לביבי, כי בתחום צר מאוד, הוא עדיף על האחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2015 11:25 am 
Junior

WTF כתב:

מכיוון שכך, כולי תפילה שהמחנה הלאומי יהיה המחנה הלאומי, ויממש - אבל באמת - את האידיאולוגיה שהוא מצהיר עליה.
אין משא ומתן, סיפוח, חוק הלאום ושלילת האזרחולת, החלשת בגץ, שינוי חוקי יסוד, התחלות בניה בעיקר ביו"ש (ואני בכלל לא מדבר על הסטטוס קוו של דת-מדינה). פעם אחת שיהיו לגיבורים על הנייר ביצים לעשות מה שהם אומרים. תנו לנו קצת בידוד בינלאומי, הכרזה חד צדדית על מדינה פלסטינית, ניתוק יחסים דיפלומטיים, ביטול הסיוע הבטחוני, סנקציות כלכליות. אין לי טיפת אמפטיה לעם הזה - אז יהיו מפוטרים ועניים ופושטי רגל, ובטח עוד אינתיפאדה - אבל העם בחר והעם צריך פעם אחת להבין מה ההשלכות של הבחירה הזו. לא לבחור ימין קיצוני ולקבל סטגנציה מדינית וריקבון ממסדי. לבחור ימין, לקבל ימין, ולשאת בתוצאות. אולי אני טועה והתוצאות יהיו חיוביות, וכולנו נאכל חומוס בחברון כשאנחנו שרים קומביה ומעשנים הידרו משכם - אבל פעם אחת, רק פעם אחת, אני רוצה לראות מה יקרה (ושמח שיש לי דרכון זר).

עם זאת - אני לרגע לא מאמין שזה יקרה. ביבי ימשוך עלה תאנה פנימה, בטח לפיד, ויאשים אותו בסיכול כל השאיפות והתכניות שלו. כי ביבי הוא שורד, לא אידאולוג. המטרה היחידה שהוא משרת היא האדרת שמו ושל היא-שאסור-להגיד-את-שמה. בעיני עצמו הוא דוד המלך, והוא בטח כבר רואה בעיני רוחו את הבן שלו במקומו, הוא ואלף הנשים (הגויות) שלו.

מסכים עם כל מילה בהודעה הזו.
כולי תקווה שישאירו אותם עם ממשלת ימין קיצוני נטו ושיתנו להם 4 שנים מלאות להראות מה הם יודעים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2015 1:57 pm 
Junior

שמישהו יסביר לי משהו אחד: במידה ויחד היו מקבלים ארבעה מנדטים,הבית היהודי 12 והליכוד רק 22,האם זה היה משנה מבחינת הרכבת הממשלה?

בשורה התחתונה לימין היה 61 מנדטים ב2013 וכעת יש לו 57.

נערך לאחרונה על ידי THE G1 בתאריך ד' מרץ 18, 2015 1:58 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2015 1:57 pm 
Junior

WTF כתב:

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2015 2:05 pm 
Hall of Famer

הלם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2015 2:09 pm 
מנהל פורום

THE G1 כתב:
שמישהו יסביר לי משהו אחד: במידה ויחד היו מקבלים ארבעה מנדטים,הבית היהודי 12 והליכוד רק 22,האם זה היה משנה מבחינת הרכבת הממשלה?

בשורה התחתונה לימין היה 61 מנדטים ב2013 וכעת יש לו 57.

ברור שזה היה משנה
עובדה שאתמול בוז'י עוד דיבר על ממשלה חברתית ברשותו, כשכל המדגמים הראו תיקו בין הגדולות.
יש גם משמעות גדול לגודל המפלגה עצמה ולא רק לגודל הגוש.
ביבי עם 22 זה לא אותו ביבי של 30, גם אם בתוך הגוש אין שינויים.
כחלון או ליברמן לא היו רצים כלכך מהר לממשלה עם ביבי מבלי לבדוק את ההתיכנות של ישיבה בממשלה עם השמאל-מרכז

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2015 3:20 pm 
Sophomore

הבעיה הכי גדולה של השמאל היא שבמקום ללחוץ חזק על הנק' (הלא ביטחוניות) בהם הליכוד נכשל, כמו בעיות הדיור, יוקר המחיה וכו' ולדבר אל לב לבו של המעמד הנמוך (ולנצל את חוסר היכולת של ביבי לעשות זאת), הם משדרים מן התנשאות ואליטיזם מעצבן שפשוט לא יכול לדבר בשום צורה להמונים. שיאכלו הם את מה שבישלו לאחר שהביאו את רב אידיוט, גרבוז, לנאום מול רבבות משוכנעים ועל הדרך הבריחו המוני מצביעים פוטנציאלים שפשוט לא מסוגלים לחשוב שהם והטיפש הגמור והמתנשא הזה נמצאים על אותה סירה. נכון, הם מדברים חברתי, אבל כשזה עטוף בגועל נפש אז הכל מתגמד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2015 3:27 pm 
Junior

כמו לאומית וWTF, רק בלי ההתנשאות. לא רוצה שהעם ידפק, ולא מאחל לקטסטרופה, אבל הגיע הזמן שהממשלה תכבד את רצון העם: רוצים ימין, שיהיה ימין עד הסוף, בלי עלה תאנה. הלוואי שתצא מזה ממשלה יציבה, שתטפל ביוקר המחייה ותחתום על הסכמי שלום או סיפוח, ויהיה שקט של ארבע שנים, וזאב עם גדי ירבץ. באמת הלוואי. אבל אם לא - אסור שלביבי יהיה שוב את מי להאשים, כי זה מה שמחזיק אותו בשלטון כל השנים. רבים מהמצביעים שלו באמת בטוחים שזה השמאל אשם, כי השמאל תמיד היה שם, בפנים.
אגב, מוזמנים לרשום את ההימור שלי: אני די בטוח שביבי יעדיף להתחיל עם ממשלת ימין צרה + החרדים, ובשלב כלשהו כשהאמריקאים והאירופאים ילחצו עליו ללכת למהלך מדיני, הוא יחתוך פתאום למרכז ויקבל כמובן גיבוי ממפלגות המרכז והשמאל למהלך של פינוי כלשהו (מה לעשות, היסטורית הימין מפנה והשמאל נלחם), ואז ירוץ לבחירות ושוב יאשים את השמאל שבגללו הוא פינה ישובים. זה האיש.
השמאל צריך לבנות את עצמו מחדש, עם תוכנית מסודרת, ולא לחכות לבחירות הבאות: מערכת החינוך, גרעינים, מכינות, מנהיגות שטח. כבר מאתמול. בלי קמפיין, פשוט בעבודת שטח. כל עוד הגרעין הקשה של הליכוד רואה בעבודה אויב - אין סיכוי למהפך. פשוט אין. ברגע שיבינו גם בגרעין הזה שאנשי שמאל הם לא חבורה של דמונים עם קרניים, דם בזווית הפה וכסף של ממשלות זרות בכיס, המהפך יקרה באופן טבעי. ההתנשאות והניתוק הזה, ו"העם טפש, צריך להחליף אותו" הם המחלה הכי קשה של השמאל. אלה אתם הטפשים, אם אתם חושבים שתמשיכו להטיף מלמעלה.

עוֹד נַפְשִׁי דְּרוֹר שׁוֹאֶפֶת, לֹא מְכַרְתִּיהָ לְעֵגֶל-פָּז, כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם, גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז... יָשׁוּב יִפְרַח אָז גַּם עַמִּי, וּבָאָרֶץ יָקוּם דּוֹר, בַּרְזֶל-כְּבָלָיו יוּסַר מֶנּוּ, עַיִן-בְּעַיִן יִרְאֶה אוֹר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2015 3:39 pm 
Junior

WTF כתב:

לראשונה בחיי אני מתחיל להבין את השמאל: פשוט הפרנואידים שבעם, הרואי שחורות. כל האסונות שעבר העם היהודי לדורותיו השפיעו . זו הדרך היחידה לפרש כאלו חששות.

לא חושב שיש ימני אחד שחושב שממשלה כזו תביא שלום ו"חומוס בחברון". זו לא המטרה, זה אבוד מראש. המטרה להפסיק להתרפס ולעמוד על הרגליים האחוריות מול כל מי שחושב שהוא יכול לעשות זובור תקשורתי (מעצמות העולם) וזובור מעשי (המחבלים) לישראל. כשהממשלה תהיה מאוחדת חזקה ותגיד את זה בקול רם , נגיע להרתעה אמיתית ולמצב עדיף מטילים כל כמה חודשים. זו מטרת הימין, הרתעה (וכמובן למנוע מהשמאל להוביל אותנו לאבדון). לדבר תקיף לא ינתק שום יחסים דיפלומטים, לא יבטל סיוע בטחוני ושאר תחזיותך השחורות והמנותקות מהמציאות.

השקרים על ביבי עברו כל גבול, הבןאדם מתמרן עם מה שיש, השמאל חצה את כל הגבולות בבחירות הללו ועדיין קיבל תבוסה לפנים, ישראל רוצה ביבי. עשו הכל, הפסידו, הגיע הזמן שיתייאשו, ישבו קצת בצד בשקט ויתנו לנורמלים לנהל תמדינה , אין ולא יהיה לעבודה ללבני ולגלגוליהם שום סיכוי לנצח את ביבי. אם לא הפעם אז אף פעם. הדבר היחיד שאני מסכים איתך - רק מישהו מימין יכול לנצח את ביבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 18, 2015 4:04 pm 
Junior

בוודאי, כולם מורתעים מביבי ובנט, זה כבר ראינו. האיראנים הפסיקו להפעיל צנטריפוגות ולא מאיימים עלינו, הפלסטינים לא חופרים יותר מנהרות ועושים ניסויים בטילים מדי יום. עכשיו גם אובמה יורתע מביבי...כמו גם האיחוד האירופאי שכבר הטיל עלינו סנקציות.

העם בחר בו (קצת יותר מחציו) אבל איך אמר שלום חנוך...הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם.
ההבדל שהפעם לא תהיה מפלגת שמאל להפיל עליה את כל הכישלון (אם כי תמיד אפשר להאשים את אולמרט..)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 539 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Janiv, materna ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: