סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' ספטמבר 27, 2024 12:21 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 299 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' מרץ 14, 2016 2:52 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
וכמובן, איך אפשר בלי:

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 15, 2016 5:13 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
לאומית כתב:
הוא בטוח המועמד שנגדו מופעלת האלימות. ולא רק זה, לא שמעתי את המועמדים האחרים מגנים זאת בפה מלא אלא להפך, מנסים לנצל זאת לטובתם.

הוא אפילו לא המועמד הכי וולגרי - ראה מקרה רוביו והזין.

ולבטח הוא אחד השפויים מבחינת הדעות שלו ביחס לשאר המועמדים, למשל לגבי ישראל.

למען האמת, שווה שייבחר לנשיא רק בשביל לראות אותו מטפל בביבי, רגע אחרי ההרצאה המסורתית של ביבי לנשיא החדש של ארה"ב בפגישה הראשונה. מצד שני, גם הילארי זו אופציה מצוינת בהיבט המסוים הזה.

זה כמעט נכון לגמרי למעט זה שהוא המעמד שמפעיל הכי הרבה אלימות (כפי שניתן לראות בכל עצרת שלו, כולל נגד עיתונאים מהימין), הוא המועמד הכי וולגרי (כפי שניתן היה לראות בכל נאום/דיבייט/ציוץ או סתם התבטאות שלו ב-40 השנה האחרונות) ואין לו שום דעה מוצדקה לגבי מדיניות חוץ או פנים (כפי שאפשר היה לראות בדיבייט המנומס הראשון בקמפיין הזה ביום חמישי).

לגבי דעתו על ישראל, מאחר ואין לו דעות מוצקות, הדבר היחיד שאפשר להגיד זה שהמועמד הכי פחות פרו-ישראלי שיצא מהמפלגה הרפובליקנית בעשרים השנה האחרונות.
בעיני זה טוב אם זה היה מנותק מהעובדה שהוא איש מאוד טיפש בלי שום הכשרה להיות נשיא, אבל אני בספק אם מרבית הישראלים רואים את זה כמשהו חיובי. מצד שני, כמו שהוא אמר 500 פעם - “I want to thank my Jewish daughter — I have a Jewish daughter!”. אז ת'יודע, יש את זה.

טראמפ הוא באמת איש מאוד טיפש במונחים של מנהיגים לאומיים. צחקו על בוש שהוא טיפש, אבל זה לא באותה סקאלה בכלל. אני לא אומר את זה בגלל שאני לא אוהב אותו. טד קרוז הוא בערך התגלמות כל מה שרע במין האנושי, אבל הוא איש משכיל. טראמפ מאוד גאה בזה שהוא לא יודע כלום. אין לו שום מדיניות. הוא אומר דברים כלליים שהוא יכול לחזור מהם (כלומר מדיניות החוץ שלו היא "לא להכניס מוסלמים עד שנברר מה קורה" ו "להרוג משפחות של טרוריסטים כי הם הורגים את שלנו למה לא"), מדיניות הכלכלה שלו היא "להפסיק להפסיד. אנחנו כל הזמן מפסידים. איתי ננצח. אני מכיר את הסינים. אני אטפל בסינים. כתבתי ספר על משא ומתן".

אפשר להגיד הרבה דברים רעים על הילארי, סנדרס, קרוז או רוביו, אבל יש להם מדיניות מסוימת שהם מדברים עליה. קלינטון היא אולי הכי פחות יציבה, אבל גם היא מדברת מדי שבוע באופן קונקרטי על העמדות שלה. טראמפ זה בדיחה והסיבה היחידה שאנשים אינטיליגנטים מתחברים לבדיחה הזו היא כי הוא "דופק את המערכת", שזה אקט חינני לצפייה מהצד, אבל הרבה פחות מצחיק כשיש לו השפעה אמיתית על החיים של בערך כל אחד בכדור הזה.

טראמפ אומר כל הזמן שהוא לא צריך לדעת דברים, יהיו לו את האנשים הכי טובים שידעו דברים בשבילו. ובמובן מסוים זה נכון, אני משער שכל נשיא טוב תלוי לחלוטין באנשי הצוות והיועצים שלו. אבל מאחר ואין לנו שמץ של מושג מי האנשים האלו יהיו וטראמפ בעצמו לא ממש יודע להצביע על מישהו כזה, אני חושש מאוד ממה שיקרה אם יגיע לבית הלבן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 15, 2016 9:29 am 
Hall of Famer

כן הוא בא מבית עם כסף אבל קשב לי לקרוא לאדם שהפך את עצמו למותג כבר שלושים שהב ושהוא יותר עשיר מכל שאר המועמדים גם יחד, טיפש

אני אגב זוכר איך לפני 25 שנה אבא שלי לקח אותנו הילדים בטיול לארהב ל trump building
25 שנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 15, 2016 1:04 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אולי לא טיפש אבל בור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 15, 2016 1:20 pm 
Hall of Famer

שוב, אני מתקשה להאמין. הוא מצטייר כאדם גס, זה כן. אבל קשה לי להגיד מה אמיתי ומה פרסונה ומה לא.
מה שאני כן יודע הוא שאירופאים (וישראלים בכללם) משום מה נוטים לזלזל באמריקאים באופן כללי. בגלל הקולניות, בגלל השטחיות לכאורה וכו', אמריקאים שבלעדיהם אירופה לא היתה קיימת (פעמיים) ואמריקאים שאחראים לאפל, מיקרוסופט, גוגל ורוב הדברים שמניעים את העולם שלנו באופן כללי.
ומה שאני גם יודע, זה שטראמפ (כמו רומני לפניו) הוא איש מוצלח. כמה בא מהאבא? כמה בא מעצמו? כמה הכל יח"צ? לא יודע, אבל הוא איש מוצלח והוא כזה כבר שלושים שנה. דמות של ממש. דונלד טראמפ ייצר לעצמו הרבה לפני הבחירות האחרונות פרסונה שמיליוני אנשים בעולם הכירו, והוא עשה את זה בלי ציצים ובלי להמציא את האייפון. לא נראה לי שכל פישר יכול לדבר על מה שטראמפ עשה ומה לא. כי טראמפ עשה יותר מרובנו.

אז כן, יכול להיות שהוא באמת לא יודע המון על מה שקורה בעולם, ויכול להיות שהפרסונה שהוא ייצר לעצמו בשנים האחרונות היא אכן בדיוק הבן אדם, ויכול להיות שהוא יהיה נשיא חרא. הכל יכול להיות ואני בספק גדול אם אצביע לו (כרגע אני נוטה לחשוב שלא, למרות שמול ברני ברור שכן). אבל הזלזול הכל כך קליל הזה במישהו כל כך מוצלח... לא ברור לי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 15, 2016 1:43 pm 
Senior

לינק בן עשרים בערך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 15, 2016 3:20 pm 
Junior

אוי תומר, זה ענק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 15, 2016 3:30 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
ענק אולי אבל HOAX מוחלט, לא קרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 15, 2016 3:50 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

נורטון כתב:
שוב, אני מתקשה להאמין. הוא מצטייר כאדם גס, זה כן. אבל קשה לי להגיד מה אמיתי ומה פרסונה ומה לא.
מה שאני כן יודע הוא שאירופאים (וישראלים בכללם) משום מה נוטים לזלזל באמריקאים באופן כללי. בגלל הקולניות, בגלל השטחיות לכאורה וכו', אמריקאים שבלעדיהם אירופה לא היתה קיימת (פעמיים) ואמריקאים שאחראים לאפל, מיקרוסופט, גוגל ורוב הדברים שמניעים את העולם שלנו באופן כללי.
ומה שאני גם יודע, זה שטראמפ (כמו רומני לפניו) הוא איש מוצלח. כמה בא מהאבא? כמה בא מעצמו? כמה הכל יח"צ? לא יודע, אבל הוא איש מוצלח והוא כזה כבר שלושים שנה. דמות של ממש. דונלד טראמפ ייצר לעצמו הרבה לפני הבחירות האחרונות פרסונה שמיליוני אנשים בעולם הכירו, והוא עשה את זה בלי ציצים ובלי להמציא את האייפון. לא נראה לי שכל פישר יכול לדבר על מה שטראמפ עשה ומה לא. כי טראמפ עשה יותר מרובנו.

אז כן, יכול להיות שהוא באמת לא יודע המון על מה שקורה בעולם, ויכול להיות שהפרסונה שהוא ייצר לעצמו בשנים האחרונות היא אכן בדיוק הבן אדם, ויכול להיות שהוא יהיה נשיא חרא. הכל יכול להיות ואני בספק גדול אם אצביע לו (כרגע אני נוטה לחשוב שלא, למרות שמול ברני ברור שכן). אבל הזלזול הכל כך קליל הזה במישהו כל כך מוצלח... לא ברור לי.

מישהו כל כך מוצלח? הוא קיבל ירושה ועסק קיים מאביו. בימינו אנשים שנולדים לכסף בד"כ לא נופלים לאשפתות כ"כ בקלות. האיש נכשל בכמה וכמה פרויקטים, אבל הוא מיתג את עצמו כהלכה זה בטוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 15, 2016 4:03 pm 
Hall of Famer

מיתוג זה דבר רע כל כך? האיש היה אחד מהעשירים המפורסמים בעולם עוד הרבה לפני הפריימריז והרבה לפני תוכנית הטלויזיה. העובדה היא שהוא הצליח באופן מובהק במשהו (למתג את עצמו). מה רע בזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 15, 2016 5:11 pm 
Hall of Famer

לא רע בזה שום דבר. אתה רוצה להריץ את ג'קי מנחם לראשות הממשלה? או אולי את טילטיל ורוסלנה ביחד? אחלה מיתוג הם עשו בהישרדות. אם אתה רוצה מיתוג לאורך שנים, אז רוני מאנה גם מועמד נפלא ביחד עם ג'ני אישתו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 15, 2016 5:20 pm 
Senior

מיתוג זה לא רע ואחלה שהוא הצליח למנף מיליארדים ל, וול, מיליארדים. אבל זה שהוא מפורסם כבר 30 שנה אומר שאנחנו שומעים אותו כבר 30 שנה.
הציטוט שתומר הביא הוא מזויף לחלוטין, אבל אחת הסיבות שאתה יכול לראות שהוא מזויף זה כי הוא מביע דעה מורכבת מדי. טראמפ במשך 30 שנה אומר משפטים וולגארים, בורים, גזעניים או סתם סתומים עם אוצר מילים של משהו כמו 80 מילים.

ככה הוא הגיב לגבי המפגינים בעצרת שלו -
"These were very, very bad protesters. These were bad dudes. They were rough, tough guys."

מי שמקשיב לדיבייטס, זה גם אוצר המילים שהוא משתמש בו שם. אין לו שום מדיניות לגבי שום דבר. הוא מתפאר בחוסר הידע שלו לגבי דברים. אין לזה שום קשר לימין או שמאל. הוא גם לא איש "ימין" בשום צורה. הוא מגלומן שרוצה שיאהבו אותו ושונא באופן קשה ומפחיד את כל מי שלא אוהב אותו. טד קרוז הוא הגירסא האולטרה דתית של ניקסון ועדיין טראמפ הוא איש מפחיד בהרבה כי אין לנו שום מושג מה הגבולות שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 15, 2016 10:06 pm 
Junior

יובל, דבר אחד לא הבנתי מכל הפוסטים שלך כאן - אתה בעדו או נגדו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 15, 2016 10:39 pm 
Hall of Famer

ההתרשמות שלי עד כה שהתשקורת עושה עליהום עצום על טראמפ. אם אנשים ברחוב בישראל אומרים עליו שהוא אידיוט ושזה יהיה אסון אם הוא ייבחר, בלי שהם באמת יודעים להסביר למה, זה מראה שהתשקורת עובדת.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 16, 2016 12:33 am 
Hall of Famer

באמת? כאילו, לא קיבלת פה מספיק הסברים מנומקים?
עזוב את ההמונים הנבערים המושפעים כל כך מהתשקורת, קח את עצמך, שהרי אתה לא חלק מהם. לא שמעת בעצמך את טראמפ, גם לאורך השנים וגם בקמפיין הזה ספציפית? אתה באמת חושב שהיחס שהוא זוכה לו הוא לא ...ובכן, לפחות קצת, במינימום, בקטנה... מוצדק?

כי אני מקבל רושם אחר. אני מקבל את הרושם שאנשים רוצים את טראמפ כנשיא בערך מאותן סיבות שאני רוצה את אייל ברקוביץ' כמאמן נבחרת ישראל. כי הוא אמנם לא יודע כלום ולא עשה שום דבר שיצדיק את כהונתו בתפקיד, ואין לו שום רעיונות, אבל הוא "אומר מה שהוא חושב", והוא נשמה, או כי "לפחות יהיו צחוקים" (ובמקרה של טראמפ נוסף פה הנימוק שאם הוא עשה המון כסף, או לפחות הצליח לא להפסיד את הכסף שירש, אז הוא בטח חכם).
הבעייה היא שהחלק השני בנימוקים על ברקוביץ' הוא "הרי בין כה לא נצליח, אז מה איכפת לכם, לפחות יהיה מעניין". אבל נשיאות ארצות הברית זה לא נבחרת ישראל בכדורגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 16, 2016 1:28 am 
Senior

מרשים (או לא, תלוי בדעתך) ראי. איל ברקוביץ זו האנלוגיה שאני משתמש בה בכל הסבר על טראמפ על אנשים שלא מתעניינים יותר מדי אבל שואלים עליו.
זה כמו לתת לאיל ברקוביץ את הנבחרת + הקוד לנשק אטומי. זה יהיה נורא מצחיק עד הרגע שבו זה יפסיק מידית.

ובאמת שכל מי שחושב שיש ״עליהום״ על טראמפ, זה אך ורק כי אתם לא מצליחים לדמיין שזה עד כדי כך נורא. אבל זה כן. זה ממש ממש עד כדי כך נורא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 16, 2016 2:17 am 
Hall of Famer

מה אתה אומר, יובל, על הטענות שהוא לא טיפש יותר מרייגן או מבוש הבן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 16, 2016 2:22 am 
Senior

הוא רשם בטוויטר שלו שהמפגין שהתפרץ לעברו בעצרת קשור לדעא"ש. הוא פרסם סרטון ששלחו לו שבו הדביקו את התמונה של החשוד על רקע מוזיקה ערבית.
שראיינו אותו ושאלו אותו מה הוא חושב על זה שהסרטון שהוא העלה מזויף והמשטרה אומרת שאין לו קשר לדעא"ש טראמפ ענה "מאיפה אני יודע אם כן או לא, כל מה שאני יודע זה מה שיש באינטרנט".

אפשר לשחק עד האפוקליפסיה המתקרבת באם הוא ממש טיפש או עושה את עצמו טיפש. אם הוא ממש גזען או עושה את עצמו גזען. בשלב כלשהו ההבדל לחלוטין לא משנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 16, 2016 2:50 am 
Hall of Famer

תוצאות ראשונות מראות יתרון גדול לטראמפ וקלינטון בפלורידה.
בקיצור העסק סגור, אפשר לסגור את הפריימריז האלה, ואז להיכנס למקלט ל-4 השנים שאחרי אובמה. זו נבלה וזו טריפה. למרות שבין השניים האלה אני סותם את האף והולך עם הילארי עם יד קשורה מאחורי הגב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 16, 2016 3:00 am 
Senior

זה לא מדויק ראי. לא היה ספק שטראמפ ינצח את פלורידה בשבועיים האחרונים. כרגע קייסיק מוביל באוהיו וקרוז במיזורי. אם טראמפ יפסיד 2 מדינות היום ולא יעשה איזה סוויפ מרשים בצפון קרולינה (שמחלקת את הצירים באופן יחסי), הסיכוי שלו להגיע ל-50% לא כזה מלהיב.
כבר מזמן ויתרו על הסיכוי לנצח אותו. כרגע המטרה היא להגיע לקונבנשן. הפסדים באוהיו ומיזורי זה קריטי.

אם טראמפ ינצח את אוהיו זה גיים אובר.

רוביו אני מניח יפרוש עוד כמה שעות או מחר בבוקר. קייסיק ימשיך וינסה להוציא תוצאות טובות בניו יורק, קליפורניה ופנסילבניה. 3 מדינות שהוא יכול לתת בהן פייט סביר+ לטראמפ. ככל שישמרו אותו רחוק יותר מ-1237 הצירים שהוא צריך כדי לנצח אוטומטית כך הקייס שלהם בועידה יהיה טוב יותר.

(בינתיים הסוכניות מכריזות רשמית על טראמפ כמנצח בפלורידה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 16, 2016 3:22 am 
Senior

לא לקח הרבה זמן. רוביו "משעה" את הקמפיין שלו (סמנטיקה שנועדה לשמר את הצירים שהוא זכה בהם עד עכשיו להצבעה הראשונה בקונבנשן) פחות מחצי שעה אחרי התוצאות מפלורידה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 16, 2016 3:54 am 
Senior

פוקס מכריזים על קייסיק כמנצח באוהיו. סיפק את הסחורה עבור הממסד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 16, 2016 4:13 pm 
Junior

טראמפ מנצח גם במיזורי.
4/5 אחרי שכל הממסד נכנס בו - הבוחרים שם נתנו תשובה הולמת.

אם יש להם שכל (ואין להם, אחרת לא היו תוקפים אותו בחמת זעם, הרי הוא ניזון מזה) הם משנים פאזה, מתייצבים מאחוריו ומנסים לעדן אותו. אין להם שום אלטרנטיבה ריאלית אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 16, 2016 4:40 pm 
Hall of Famer

לא שאני משווה, אבל ההשוואה הזאת כבר עלתה כאן, אז זה בדיוק מה שעשו חוגי הימין בגרמניה מאחורי היטלר. כך שלא תמיד זאת הטקטיקה החכמה או הנכונה. ויש להם אלטרנטיבה אחרת, אם באמת הם חושבים שהאיש הוא אסון לאומי ואסור שיהיה נשיא, אז פשוט אפשר להתנער ממנו ולא לתמוך בו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 16, 2016 5:38 pm 
Hall of Famer

וטראמפ כבר הזהיר שאם לא יקבל את המועמדות, "יהיו מהומות".

אני, אגב, די משוכנע שבמצבו היום הוא יכול גם לרוץ עצמאית ולהצליח לא רע, או לפחות להרוס למפלגה הרפובליקאית שתקיא אותו מקרבה (אם בכלל אכן תעשה את זה). יש לו מספיק כסף וכנראה גם מספיק תמיכה של אנשים סטייל אייל-ברקוביץ'-לנבחרת, לא מספיק כדי לנצח, אבל מספיק כדי לא להיות זניח כמו מועמדים עצמאים אחרים בהיסטוריה, והוא בטח יכול ולהשפיע מהותית על התוצאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 299 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: