סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 8:41 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 201 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דראפט 2016
הודעהפורסם: ו' יוני 24, 2016 6:12 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
Att כתב:
לא לגמרי הבנתי מה הלך כאן עכשיו. דיונטה נראה אחלה והכל אבל... אין מגבלות על הבחירת סיבוב ראשון של ממפיס?!
זו לכאורה יכולה להיות בחירה מס׳ 1?!

אמרו שזו הבחירה של הקליפרס ששייכת לממפיס...לא ברור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 24, 2016 6:15 am 
Hall of Famer

דיאלוג מהקליפרס עובר לפליקנס עבור 39 ו40

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 24, 2016 7:07 am 
Junior

הדירוג של בליצ'ר: http://bleacherreport.com/articles/2648 ... -and-picks

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 24, 2016 7:34 am 
Junior

אכזבה מאינג - היה צריך לקחת את דאן ולעשות טרייד עם מיני
אכזבה מקינגס שבוחרים ב-13 מי שהיה נשאר על הלוח ב-28. מצד שני בחרו ב-28 מישהו שהיה אמור להילקח ב-13 אז קצת מפצה
ממפיס נראה ששיחקו אותה, אבל אי אפשר לדעת מה תוליד הבחירה של הקליפרס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 24, 2016 7:41 am 
Junior

אוקלהומה עם דיפו סאבוניס ואיליאסובה על איבאקה
איליאסובה עם חוזה שניתן לחתוך אבל הוא בסכום סביר וסטרץ 4, נראה שישמרו
קאנטר וסאבוניס דורכים אחד על השני בעיניי. אם פורטלנד עדיין רוצים את קאנטר עכשו זה הזמן

נראה שאורלנדו מאמינים בפייטון יותר מאשר בדיפו, שזה בניגוד לקונצנזוס
הקליעה של איבאקה מעמדה 4, יחד עם הקליעה המשופרת מעמדה 2 (פורנייה, הזוניה) תאפשר יותר מרחב לפייטון וגורדון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 24, 2016 8:13 am 
מנהל פורום

דראפט גדול להורנטס, לתחושתי הילד יהיה שחקן שחקן, ויהיה מושלם ליד דיוויס. דיאלו יכול להתפתח לסנטר הגנתי טוב מאד ואתלטי ליד דיוויס, מה שיתן שם הגנה ממש טובה על הטבעת.
דראפט סופר ביזארי לסאנס, אני יכול להבין את הבחירה בבנדר ואת הבחירה בכריס, אבל לא את הבחירה בשניהם.
דראפט מושלם גם לקינגס. לא כאילו זה יעזור להם, אבל הקומדיה!

הסלטיקס

דראפט meh אולי אפילו meh minus. ג'יילן בראון נקרא בראון ע"ש של קדריק בראון, כדי להזכיר לכולנו את התסריט ההגיוני.
יבוסלה בהמה, הוא כמו גרסא אתלטית של סאלינג'ר בפוטנציה, ויכול להשאר עוד קצת באירופה כרגע ולא להעמיס על רוסטר עמוס גם ככה עכשיו.
זיזיץ רבאונדר טוב ברמה אירופית. אין לי מה להוסיף לגביו. לדעתי לא יהיה ב-NBA בקרוב.
וחוץ מבן בנטיל שחיבבתי במכללות, ויכול להיות שחקן ספסל תורם תוך עונה-שתיים, שזה אחלה של דבר בבחירת סיבוב שני, לא מכיר את שתי הבחירות האחרות.
אבל זה לא דראפט גרוע, כי זה פשוט מה שצריך לעשות אם אין טריידים טובים מספיק, וכנראה לדעת איינג' לא היו, אז בוחרים פוטנציאל. מספיק שאחד או שניים מאלו ינצלו את הפוטנציאל, וזה כבר יהיה שווה, במקרה השמרני ביותר בוסטון מצאו בדראפט בינוני שחקן 7-8 לקונטנדרית, במקרה הטוב, בראון לומד לקלוע ולכדרר ולא לאבד, ויש קוואי לאונרד לעניים בחמישה של בוסטון, שזה נחמד בבחירה שלישית בדראפט כזה. וזה לא דראפט גרוע, כי עדיין יש סיכוי להפגיז בשני הדראפטים הבאים, תודה לנטס, אז מעבירים את הזמן קצת.
וגם, אני מניח שבוסטון עוד ינסו להזיז דברים בפרה סיזן, נראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 24, 2016 9:03 am 
Hall of Famer

בסה"כ טרייד טוב של פרסטי. כתבתי לא פעם במהלך העונה שפרויקט איבאקה לא פרע את השטרות כמו שהת'אנדר ציפו. הם אשכרה ויתרו על הארדן בשביל שיוכלו להחתים אותו, ובסופו של דבר, כבר 3 עונות שהוא מסתובב על אזור ה-14 נק' למשחק, הוא לא משאבת ריבאונדים מטורפת, וגם החסימות קצת ירדו, כלומר גם לא איזה שר הגנה נוסח בן וואלאס כזה. בפלייאוף השנה 12 נק', 6.3 ריב' ו-1.3 חס' למשחק, לא בשביל זה אתה משלם 12 מיליון דולר לעונה.
את אולדיפו אני מאוד מחבב, אבל צריך לזכור שאין לו יד לשלוש ונכון להיום, לא הסקורר הכי אפקטיבי שיש.

אני חושב שהבונוס העיקרי כאן זה סבוניס ג'וניור. אני במקומם לא הייתי ממהר להעביר את קאנטר, אבל בטרייד דדליין זה בהחלט יכול להיות רלבנטי כהחלפה על איזשהו פאוור אתלטי או סטרץ' פור.
וכל זה כמובן לא משנה אם דוראנט בוחר לעזוב.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 24, 2016 9:13 am 
Sophomore

מישהו ראה העונה את זובק, בחירה 32 של הלייקרס, מעבר לסרטוני יוטיוב? הוא היה מדורג באמצע-סוף סיבוב ראשון והתדרדר לתחילת השני - שווה משהו? אין לנו שום דבר בצבע, הוא יכול לעזור?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 24, 2016 9:26 am 
Hall of Famer

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
דראפט גדול להורנטס, לתחושתי הילד יהיה שחקן שחקן, ויהיה מושלם ליד דיוויס. דיאלו יכול להתפתח לסנטר הגנתי טוב מאד ואתלטי ליד דיוויס, מה שיתן שם הגנה ממש טובה על הטבעת.
דראפט סופר ביזארי לסאנס, אני יכול להבין את הבחירה בבנדר ואת הבחירה בכריס, אבל לא את הבחירה בשניהם.
דראפט מושלם גם לקינגס. לא כאילו זה יעזור להם, אבל הקומדיה!

הסלטיקס

דראפט meh אולי אפילו meh minus. ג'יילן בראון נקרא בראון ע"ש של קדריק בראון, כדי להזכיר לכולנו את התסריט ההגיוני.
יבוסלה בהמה, הוא כמו גרסא אתלטית של סאלינג'ר בפוטנציה, ויכול להשאר עוד קצת באירופה כרגע ולא להעמיס על רוסטר עמוס גם ככה עכשיו.
זיזיץ רבאונדר טוב ברמה אירופית. אין לי מה להוסיף לגביו. לדעתי לא יהיה ב-NBA בקרוב.
וחוץ מבן בנטיל שחיבבתי במכללות, ויכול להיות שחקן ספסל תורם תוך עונה-שתיים, שזה אחלה של דבר בבחירת סיבוב שני, לא מכיר את שתי הבחירות האחרות.
אבל זה לא דראפט גרוע, כי זה פשוט מה שצריך לעשות אם אין טריידים טובים מספיק, וכנראה לדעת איינג' לא היו, אז בוחרים פוטנציאל. מספיק שאחד או שניים מאלו ינצלו את הפוטנציאל, וזה כבר יהיה שווה, במקרה השמרני ביותר בוסטון מצאו בדראפט בינוני שחקן 7-8 לקונטנדרית, במקרה הטוב, בראון לומד לקלוע ולכדרר ולא לאבד, ויש קוואי לאונרד לעניים בחמישה של בוסטון, שזה נחמד בבחירה שלישית בדראפט כזה. וזה לא דראפט גרוע, כי עדיין יש סיכוי להפגיז בשני הדראפטים הבאים, תודה לנטס, אז מעבירים את הזמן קצת.
וגם, אני מניח שבוסטון עוד ינסו להזיז דברים בפרה סיזן, נראה.

מסכים לגמרי לגבי הילד, במיוחד בפליקנס, חושב שהוא יהיה אחלה שחקן.

לגבי הסלטיקס, בראון היה נראה לי כמו הבחירה הכי הגיונית, ממה שקראתי וראיתי, גם שחקן עם אפסידד גבוה יחסית וגם לא פרוייקט לכמה שנים קדימה כמו בנדר (וכנראה גם כריס, שאותו אני לא מכיר). הילד, מוריי ודאן היו יושבים כולם על הקו האחורי העמוס ממילא ומאלצים את איינג' או לעשות טרייד או לדחוף שחקן תורם עם פוטנציאל לקצה הרוטציה. בהמשך הדראפט, הטרייד של שתי בחירות סיבוב שני בתמורה לבחירת סיבוב ראשון עתידית מאוד מאוד הגיונית, הסלטיקס לא צריכים עוד צעירים כרגע והבחירה של הקליפרס (מוגנת לוטרי) יכולה להתגלות כבעלת ערך רב יותר. הדבר הכי טוב שאני מצליח לראות כרגע בבחירה ה-16 שלנו, יבוסלה, זה שעכשיו אנחנו היחידים בליגה עם שחקן בשם גרשון, שזה אף פעם לא מזיק. את הבחירה בזיזיץ דווקא אהבתי, יכולה להיות אחלה בחלה של גניבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 24, 2016 10:08 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מה לעזאזל פיניקס עושים?
בחרו 3 pf (בנדר, כריס ולאביסייר) שכולם boom or bust.
לא מבין איך מינסוטה דילגו על הילד. כנראה ויתרו שם על רוביו, השאלה מי תרצה אותו ומה יצליחו לקבל תמורתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 24, 2016 11:06 am 
Hall of Famer

ושיקגו לוקחת שחקן עם בעיות ברכיים - דנזל וולנטיין.

האמת שנראה סבבה לגמרי. ההשוואות לדני גרין וגריוויס ואסקז, ואני חושב שהוא דווקא שחקן מסוג אחר. בעונה האחרונה 19.2 נק' 7.5 ריב' ו-7.8 אס' למשחק במישיגן סטייט של טום איזו, כולל 85% מהקו ו-44% לשלוש (3.4 שלשות למשחק).

למה ששחקן כזה לא ילך גבוה יותר? אני משער מכמה סיבות:
1. אין הרבה אפסייד.
2. לא שחקן הכי אתלטי/זריז בעולם.
3. בנובמבר הוא יהיה כבר בן 23.

אני לא רואה אותו פותח בחמישיה של הבולס, לפחות לא בפתיחת העונה. כן רואה אותו משתלב ברוטציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 24, 2016 11:08 am 
Senior

בעיני הטרייד של אוקלהומה מוזר. יש הרבה סווינגמנים בשוק השנה. איבאקה אולי לא שר ההגנה, אבל כמה פאוור פורוורדים יש בליגה שנותנים גם הגנה על הטבעת וגם קליעה מבחוץ? ולשחקנים האלה לרוב משלמים הרבה. גולדן סטייט יחסית יצאו בזול עם דריימונד גרין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 24, 2016 11:15 am 
Hall of Famer

יצאו בזול כי התקרה קפצה. ראינו גם מקרים הפוכים של כל מיני שחקני האסל כאלו שמקבלים משכורת גבוהה ולאו דווקא מוכיחים שהם שווים את המחיר.

אגב בנדר, מכבי מקבלים משהו מהעזיבה שלו לאן בי איי?
אגב אגב בנדר, שכחו את כל מה שידעתם עליו עד היום. באן בי איי אתה יכול אולי לקבל בעונת הרוקי דקות משחק על בסיס מי שאתה כשהגעת לליגה. לאורך זמן, אתה מקבל דקות משחק על בסיס מי שאתה מאז שהגעת לליגה ומה עשית בדקות שקיבלת. מה שיקבע אם יהיה באסט או יהיה הצלחה או משהו באמצע זה לא מי שהוא היום, אלא מי שהוא יחליט להיות בעתיד וכמה מוסר עבודה יהיה לו כדי להמשיך להשתפר כל שנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 24, 2016 11:25 am 
Senior

חושב שיהיה משהו בלבל של טלטוביץ׳. אולי פחות מזה. מסה הוא יכול להעלות, את הכידרור קצת קשה לי להאמין שישפר. הוא שומר די גרוע. על כל פורגינזיס יש 10 סקיטות ובארניינים. בנדר נראה לי בכיוון של סקיטה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 24, 2016 2:57 pm 
Hall of Famer

קורובייב כתב:

אי אפשר להתייחס ברצינות לדירוג שכותב על בנדר שהוא extremely athletic for a 7-footer.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 24, 2016 3:15 pm 
מנהל פורום

התותח המפוברק כתב:
ושיקגו לוקחת שחקן עם בעיות ברכיים - דנזל וולנטיין.

האמת שנראה סבבה לגמרי. ההשוואות לדני גרין וגריוויס ואסקז, ואני חושב שהוא דווקא שחקן מסוג אחר. בעונה האחרונה 19.2 נק' 7.5 ריב' ו-7.8 אס' למשחק במישיגן סטייט של טום איזו, כולל 85% מהקו ו-44% לשלוש (3.4 שלשות למשחק).

למה ששחקן כזה לא ילך גבוה יותר? אני משער מכמה סיבות:
1. אין הרבה אפסייד.
2. לא שחקן הכי אתלטי/זריז בעולם.
3. בנובמבר הוא יהיה כבר בן 23.

אני לא רואה אותו פותח בחמישיה של הבולס, לפחות לא בפתיחת העונה. כן רואה אותו משתלב ברוטציה.

אני מת על וולנטיין, הייתי שמח להביא אותו להפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 24, 2016 3:31 pm 
Hall of Famer

ודנזל וושינגטון? אפשר להביא להפועל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 24, 2016 3:42 pm 
Hall of Famer

נראה אחלה אבל הוא לא על העמדה של מקדרמוט? הם התייאשו ממנו כבר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 24, 2016 4:36 pm 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
בסה"כ טרייד טוב של פרסטי. כתבתי לא פעם במהלך העונה שפרויקט איבאקה לא פרע את השטרות כמו שהת'אנדר ציפו. הם אשכרה ויתרו על הארדן בשביל שיוכלו להחתים אותו, ובסופו של דבר, כבר 3 עונות שהוא מסתובב על אזור ה-14 נק' למשחק, הוא לא משאבת ריבאונדים מטורפת, וגם החסימות קצת ירדו, כלומר גם לא איזה שר הגנה נוסח בן וואלאס כזה. בפלייאוף השנה 12 נק', 6.3 ריב' ו-1.3 חס' למשחק, לא בשביל זה אתה משלם 12 מיליון דולר לעונה.
את אולדיפו אני מאוד מחבב, אבל צריך לזכור שאין לו יד לשלוש ונכון להיום, לא הסקורר הכי אפקטיבי שיש.

אני חושב שהבונוס העיקרי כאן זה סבוניס ג'וניור. אני במקומם לא הייתי ממהר להעביר את קאנטר, אבל בטרייד דדליין זה בהחלט יכול להיות רלבנטי כהחלפה על איזשהו פאוור אתלטי או סטרץ' פור.
וכל זה כמובן לא משנה אם דוראנט בוחר לעזוב.

12 לעונה זה מציאה עבור שחקן כמו איבקה. עגלות הולכים לקבל בקיץ 15.
אבל זה לא ה 12. זה ה20 שאיבקה ידרוש בסוף העונה והם לא יכולים לתת גם לאדמס וגם לו סכומים מטורפים.
אז טרייד טוב. מאבדים יכולת חסימה אבל מקבלים אולי רוקי סביר ואולידיפו שמביא להם יכולת יצירה ושמירה בעמדה 2 שלא היתה להם כבר איזה מאה שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 24, 2016 4:43 pm 
Hall of Famer

idansha כתב:
אוקלהומה עם דיפו סאבוניס ואיליאסובה על איבאקה
איליאסובה עם חוזה שניתן לחתוך אבל הוא בסכום סביר וסטרץ 4, נראה שישמרו
קאנטר וסאבוניס דורכים אחד על השני בעיניי. אם פורטלנד עדיין רוצים את קאנטר עכשו זה הזמן

נראה שאורלנדו מאמינים בפייטון יותר מאשר בדיפו, שזה בניגוד לקונצנזוס
הקליעה של איבאקה מעמדה 4, יחד עם הקליעה המשופרת מעמדה 2 (פורנייה, הזוניה) תאפשר יותר מרחב לפייטון וגורדון

לא קשור פייטון. קשור לצרפתי ולהזוניה. למעשה דיפו שחקן ספסל שגם לא אהב את זה. הוא חתום לעוד עונה ואחרי זה היה עוזב.
השאלה למה הם נתנו כל כך הרבה. גם ואולידיפו וגם סבוניס זה מלא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 25, 2016 2:22 am 
Hall of Famer

אני ממש מקווה שסימונס יוכיח את עצמו. קצת חושש כשהדבר העיקרי שמציינים לגבי סימונס הוא יכולת המסירה שלו. זה אחלה והכל אבל הוא צריך להצליח לעבור את האיש שלו בכדרור כדי להפוך לאפקטיבי מאוד בתחום הזה. אינגרם הוא פוטנציאל שהייתי יותר שקט איתו. רק הקליעה והגובה לבדם רומזים על אולסטאר. מצד שני, אני מניח שהאפסייד של סימונס גבוה יותר ושפילי הייתה צריכה ללכת על זה.

oh well, מקווה ששניהם יצליחו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 25, 2016 3:37 am 
מנהל פורום

זה עוד סימן שהכיוון של קולאנג'לו הוא לא להגדיל את מספר הניצחונות כמה שיותר מהר, אלא להמשיך לבנות.
סימונס פחות בשל אבל בכל זאת פילי בחרה בו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 25, 2016 10:54 am 
Junior

satriani כתב:
Att כתב:
לא לגמרי הבנתי מה הלך כאן עכשיו. דיונטה נראה אחלה והכל אבל... אין מגבלות על הבחירת סיבוב ראשון של ממפיס?!
זו לכאורה יכולה להיות בחירה מס׳ 1?!

אמרו שזו הבחירה של הקליפרס ששייכת לממפיס...לא ברור.

מוגנת טופ 14 בדראפט 2019

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 25, 2016 11:57 am 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
זה עוד סימן שהכיוון של קולאנג'לו הוא לא להגדיל את מספר הניצחונות כמה שיותר מהר, אלא להמשיך לבנות.
סימונס פחות בשל אבל בכל זאת פילי בחרה בו

הוא לקח את בחירת הקונצנזוס, לא צריך להסיק מזה מסקנות מרחיקות לכת. אני מעדיף לחכות ולראות מה יעשה בטריידים ובשוק החופשי לפני תחילת השנה לפני שאני מבין את הכיוון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 26, 2016 9:33 am 
Hall of Famer

בעיני שלושה דברים מגדירים את מהות הדראפט הזה. הבחירה בסיניורים, הבחירה הרבה בכל מיני פרוייקטים ופוטנציאלים וכמות ההפתעות בבחירות.
מאז תחילת המיליניום היו 2 דראפטים בדיוק בהם נבחרו 3 סיניורים או יותר בלוטרי. באופן לא מפתיע אלו היו הדראפטים של 2006 ו-2000, ביחד עם דראפט 2002 הדראפטים החלשים במילניום. 3 המגמות הללו בעיני מציירות דראפט שקבוצות לא היו מרוצות מרמת הכישרון הקיימת והלכו על 2 אופציות. או לבחור את הלא נודע במהלכי של high risk high reward או לנסות להשיג תמורה כלשהי ידועה, גם אם התקרה נמוכה. כמובן ששתי המגמות הללו הוליכו למגמה השלישית של בחירות לא ברורות, שחקנים שקופצים למעלה למטה לעומת מה שהיה צפוי.

בקיצר, הדראפט הזה בעיני בעיקר דראפט חלש. יכול להיות שסימונס ואינגרם יהפכו לכוכבי על אפילו, אבל סביר להניח שבאופן כללי הדראפט הזה לא יעזור למישהו במסגרת ויכוחי דורות חשובים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 201 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], stavs ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: