סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' ספטמבר 24, 2024 2:25 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 93 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מחזור 22
הודעהפורסם: ב' מרץ 13, 2017 5:03 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
הרסי הוקינס כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
אז...
It's done
It was done
ו-It will be done.
ברוך הבא ל-2017.

May I please get an example?

קפטן עם ותק של חמש שנים במועדון עוזב למתחרה ישיר אחרי 2/3 עונה כשהוא חותם על חוזה ל 1/3 עונה בלבד?

קפטן עם ותק שחזר מפציעה ופתאום גילה שלא סופרים אותו ,
משחקן מרכזי הוא הפך לשחקן 8 ,ואז אמר לעצמו , אם כבר להיות שחקן שמיני אולי עדיף במועדון גדול יותר ,רק אומר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 13, 2017 5:48 pm 
Junior

היום המתחזה חוזר לחולון, יקבל פרחים ואם זה תלוי בי גם שלט של "שלום שלום שלא תבוא לנו בחלום".

הרצליה תצא למשחק חוץ מול אשדוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 13, 2017 7:28 pm 
Junior

juror13 כתב:
הרסי הוקינס כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
אז...
It's done
It was done
ו-It will be done.
ברוך הבא ל-2017.

May I please get an example?

קפטן עם ותק של חמש שנים במועדון עוזב למתחרה ישיר אחרי 2/3 עונה כשהוא חותם על חוזה ל 1/3 עונה בלבד?

קפטן עם ותק שחזר מפציעה ופתאום גילה שלא סופרים אותו ,
משחקן מרכזי הוא הפך לשחקן 8 ,ואז אמר לעצמו , אם כבר להיות שחקן שמיני אולי עדיף במועדון גדול יותר ,רק אומר

לא סופרים אותו?? בוא, הוא עדיין קיבל 18 דק למשחק. אם היה טוב היה מקבל יותר.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 13, 2017 7:32 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
שזה כמו "אז בסדר, היה בתורה אח שהתייחס לא יפה לאח שלו, אבל אתה מכיר בתורה מקרה של אח שפסל אח שלו ביום כיפור על חת'כה בצל".
אני מכיר מקרים של שחקנים מרכזיים, יותר חשובים ומרכזיים מזליקוביץ', שעזבו קבוצות באמצע העונה למועדונים מתחרים, כמו לפחות מקרה אחד או שניים שהוזכרו בת'רד זה ממש. כל השאר זה זוטות. חת'כה בצל.

אם ככה אני מבין את שורש המחלוקת ביננו. כי אני לא תופס מזליקוביץ׳ שחקן חשוב ומרכזי העונה. אני תופס אותו כשחקן שהיה צריך להיות מנהיג וסמל. המעבר שלו לירושלים כופר בעניין הזה. למה? כי הוא כנראה לא חושב את עצמו לכזה, אפילו שהסביבה והקבוצה ניסו להפוך אותו לאחד. אני במקביל וכפועל יוצא מהפעולה שלו גם לא תופס אותו כ״נחוש ומלא מוטיבציה״ כפי שהוא מעיד על עצמו.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 13, 2017 7:42 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

[/quote] לא סופרים אותו?? בוא, הוא עדיין קיבל 18 דק למשחק. אם היה טוב היה מקבל יותר.[/quote]

מסכים איתך שהוא היה חלש בהרצליה , אבל אני חושב שהוא וגם הקבוצה הרגישו מיצוי ..זה לא שהוא עזב כשהקבוצה תלויה בו
לא מכיר את הדברים כמוך כאוהד הרצליה , מנסה לתת זווית קצת יותר אובייקטיבית , ואני מסתמך (גם) על ראיון שהיה איתו לפני כמה ימים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 13, 2017 7:59 pm 
Junior

juror13 כתב:
לא סופרים אותו?? בוא, הוא עדיין קיבל 18 דק למשחק. אם היה טוב היה מקבל יותר.[/quote]

מסכים איתך שהוא היה חלש בהרצליה , אבל אני חושב שהוא וגם הקבוצה הרגישו מיצוי ..זה לא שהוא עזב כשהקבוצה תלויה בו
לא מכיר את הדברים כמוך כאוהד הרצליה , מנסה לתת זווית קצת יותר אובייקטיבית , ואני מסתמך (גם) על ראיון שהיה איתו לפני כמה ימים[/quote]

מעריך את זה. לכן אגב הגבתי עם נתונים אובייקטיביים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 13, 2017 10:58 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
הרסי הוקינס כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
שזה כמו "אז בסדר, היה בתורה אח שהתייחס לא יפה לאח שלו, אבל אתה מכיר בתורה מקרה של אח שפסל אח שלו ביום כיפור על חת'כה בצל".
אני מכיר מקרים של שחקנים מרכזיים, יותר חשובים ומרכזיים מזליקוביץ', שעזבו קבוצות באמצע העונה למועדונים מתחרים, כמו לפחות מקרה אחד או שניים שהוזכרו בת'רד זה ממש. כל השאר זה זוטות. חת'כה בצל.

אם ככה אני מבין את שורש המחלוקת ביננו. כי אני לא תופס מזליקוביץ׳ שחקן חשוב ומרכזי העונה. אני תופס אותו כשחקן שהיה צריך להיות מנהיג וסמל. המעבר שלו לירושלים כופר בעניין הזה. למה? כי הוא כנראה לא חושב את עצמו לכזה, אפילו שהסביבה והקבוצה ניסו להפוך אותו לאחד. אני במקביל וכפועל יוצא מהפעולה שלו גם לא תופס אותו כ״נחוש ומלא מוטיבציה״ כפי שהוא מעיד על עצמו.

כמה מנהיג הוא היה ב-4 עונות הקודמות שלו? לאן הוא הוביל את הרצליה?
לא יודע מה ניסו לעשות מזליקוביץ' בתחילת העונה, אם ניסו לעשות ממנו מנהיג וסמל וכל המילים הגדולות האלה רק בגלל שהוא הציץ והצביע משלטי חוצות. אולי פשוט לא היה להרצליה מישהו אחר שיעשה את זה, והוא ברירת מחדל. מעבר לזה שהוא כנראה לא הטיפוס, ומי שהחליט שהוא כזה רק בגלל שהוא עונה חמישית בקבוצה כנראה טעה (אבל הוא, בניגוד אליך, כנראה הבין את זה), הוא היה פצוע חלק גדול מהעונה ובינתיים בא מישהו טוב יותר ממנו ותפס את מקומו, גם בתור הסמל, וגם בתור שכזה הוא הרבה יותר מוצלח מזליקוביץ'.
בקיצור, מאז תחילת העונה וכל מה שניסו או לא ניסו לעשות מזליקוביץ' עברו הרבה מכוניות בשדרות שבעת הכוכבים, והדברים השתנו. אקוניס כנראה הבין את זה, גם זליקוביץ' עצמו. אתה כנראה לא, ולכן אתה מרגיש נעלב או אפילו רחמנא ליצלן "נבגד"!!! לא פחות.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 13, 2017 11:09 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

מכבי אשדוד שהיתה פח רוב העונה, החליפה זר ופתאום פירקה את הפועל אילת, פירקה את הפועל ת"א, והיום מפרקת את הרצליה, הובילה 30 הפרש עוד לפני המחצית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 13, 2017 11:48 pm 
Junior

וכמו שזה נראה כרגע, קרית גת היורדת הכמעט בטוחה. אשדוד במרחק ארבעה נצחונות ממנה וקשה לראות את קרית גת מוחקת פער כזה, במיוחד לאור השיפור ביכולת של אשדוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 13, 2017 11:56 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

מנחם כתב:
וכמו שזה נראה כרגע, קרית גת היורדת הכמעט בטוחה. אשדוד במרחק ארבעה נצחונות ממנה וקשה לראות את קרית גת מוחקת פער כזה, במיוחד לאור השיפור ביכולת של אשדוד.

יכולים לשלוח את הזרים הביתה, אין להם שום סיכוי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 14, 2017 12:00 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
טוב, אני לוקח בחזרה. נראה שהרצליה לא מתאוששת מעזיבתו של הסמל.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 14, 2017 1:39 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ראי שעל הקיר כתב:
טוב, אני לוקח בחזרה. נראה שהרצליה לא מתאוששת מעזיבתו של הסמל.

נראה לי שדווקא החיזוק של אנג'אי פגע בהם.. ביחד איתו 3 נצחונות ארבעה הפסדים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 14, 2017 2:00 am 
Junior

אין שום הפתעה בהפסד של הרצליה.
מי שראה אותם בחולון בשבוע שעבר ממש לא צריך להיות מופתע. עם מדד 43 כמעט ניצחנו אותם.

אשדוד ? 0:3 מאז קווין דילארד, 94.7 נקודות למשחק מול קבוצות הגנה לא רעות כמו הרצליה ואילת. בשבת מולנו יהיה מבחן רציני ל-2 הקבוצות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 14, 2017 10:12 am 
Hall of Famer

מנחם כתב:

5 נצחונות, אשדוד מובילה עליהם במאזן פנימי.
לי דוקא יש כבוד להתנהלות של קריית גת, שגם במעמקי התחתית המשיכו להשקיע בזרים ולא וויתרו (המהלך עם המאמן היה פחות מוצלח, אבל לא בא מזלזול, אלא מטעות בשיקול דעת).
בלי קשר אני אשמח לא לראות אותם בליגת העל.
בתוך 3-4 מחזורים הם ירדו רשמית וטוב שכך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 14, 2017 11:02 am 
Sophomore

הרצליה קבוצה מאוד אובראצ'יברית ששווה הרבה פחות מהמאזן שלה.
קבוצה עם יחס סלים שלילי, שממוקמת אחרונה בליגה באחוזים לשתיים, באחוזים לשלוש, ועם מאזן אסיסטים/איבודים שלילי. הם בתחתית הליגה בכל מדד למעט ריבאונד התקפה, שזה בערך הנשק היחידי שלהם.
הם משחקים ברוב הזמן כדורסל פשוט רע, ואלמלא כמה ניצחונות שהם גירדו עם לא מעט מזל הם היו במאבק על מקום בפלייאוף.
גם לא הבנתי את ההתלהבות מההחתמה של אנג'איי, שהרי זה בדיוק ההפך ממה שהם היו צריכים. במקום להביא 3-4 שירווח עבורם את המשחק ויתן להם עוד כלים במשחק העומד (סטייל טאקר/ג'יימס בל/מילבורן), הם הוסיפו סנטר לקו קדמי שהיה עמוס עוד קודם (גם אדריאן וגם קסאנביץ' הם יותר 5 מ-4 ומשעור הוא יותר 4 מ-3) שרק מצופף ומאט להם את המשחק עוד יותר.
בקצב הזה הם יתדרדרו בסיבוב השלישי למקומות 6-8, וקשה לי לראות אותם עוברים סדרת רבע גמר. כמו בעונה שעברה בעצם, אז הם התדרדרו בסיבוב השלישי ממקום 4 למקום 7 (משחק אחד מעל מקום 9) ועפו בסוויפ נגד מכבי.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 14, 2017 11:38 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

אבימאל כתב:
מנחם כתב:

5 נצחונות, אשדוד מובילה עליהם במאזן פנימי.
לי דוקא יש כבוד להתנהלות של קריית גת, שגם במעמקי התחתית המשיכו להשקיע בזרים ולא וויתרו (המהלך עם המאמן היה פחות מוצלח, אבל לא בא מזלזול, אלא מטעות בשיקול דעת).
בלי קשר אני אשמח לא לראות אותם בליגת העל.
בתוך 3-4 מחזורים הם ירדו רשמית וטוב שכך.

גת ניצחו 4 משחקים מתוך 22. עכשיו כדי להישאר בליגה הם צריכים לנצח 5 משחקים יותר מאשדוד, שבדיוק נכנסה לפורמה..
חבל על הכסף ,שישחררו את הזרים (למרות שלליגה זה יהיה רע מאוד, משחקים בלי טיפה תחרותיות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 14, 2017 1:19 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
הרסי הוקינס כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

כמה מנהיג הוא היה ב-4 עונות הקודמות שלו? לאן הוא הוביל את הרצליה?
לא יודע מה ניסו לעשות מזליקוביץ' בתחילת העונה, אם ניסו לעשות ממנו מנהיג וסמל וכל המילים הגדולות האלה רק בגלל שהוא הציץ והצביע משלטי חוצות. אולי פשוט לא היה להרצליה מישהו אחר שיעשה את זה, והוא ברירת מחדל. מעבר לזה שהוא כנראה לא הטיפוס, ומי שהחליט שהוא כזה רק בגלל שהוא עונה חמישית בקבוצה כנראה טעה (אבל הוא, בניגוד אליך, כנראה הבין את זה), הוא היה פצוע חלק גדול מהעונה ובינתיים בא מישהו טוב יותר ממנו ותפס את מקומו, גם בתור הסמל, וגם בתור שכזה הוא הרבה יותר מוצלח מזליקוביץ'.
בקיצור, מאז תחילת העונה וכל מה שניסו או לא ניסו לעשות מזליקוביץ' עברו הרבה מכוניות בשדרות שבעת הכוכבים, והדברים השתנו. אקוניס כנראה הבין את זה, גם זליקוביץ' עצמו. אתה כנראה לא, ולכן אתה מרגיש נעלב או אפילו רחמנא ליצלן "נבגד"!!! לא פחות.

כנראה שלא משנה כמה פעמים אכתוב בהודעות שלא באמת אכפת לי ממנו או מהמהלך שלו, אלא שההודעות שלי נכתבות מנקודת מבט של מישהו שאולי עשוי היה להיות לו איכפת מכל זה... אתה תמשיך לרדוף את הנושא כאילו נפגעתי ונבגדתי מעומקי נשמתי מזליקוביץ'.

לעניין נקודת מבטו של זליקוביץ על סמליות והנהגה, אני מגיש לך בזאת שלל כתבות. להנאתך, הראיונות הן מעונות 2015/2016 ו 2016/2017 בלבד:

http://www.haaretz.co.il/sport/tapina/. ... -1.2882059
ציטוט:
עושה רושם שהעזיבה של עוז בלייזר למכבי חיפה תרמה לך, למרות שהוא 4-3 ואתה 3-2. נהיית קפטן, יותר דקות.
לא יודע, אם מסתכלים על הסטטיסטיקה אז אני חושב שהדקות הן אותן דקות. אל תשכח גם שהשחקן המרכזי של הקבוצה נפצע (מורן רוט; ע.צ) וזה הותיר חלל גדול ומן הסתם אני צריך לקחת יותר על עצמי. אני אוהב לקחת אחריות, תמיד אהבתי. שמח שנתנו לי את המפתחות להנהיג ולהוביל, אשתדל להחזיר כמה שאני רק יכול.

ציטוט:
ומה לעתיד, אתה רואה את עצמך שחקן ששווה ירושלים, מכבי או אירופה?
לא מסתכל יותר מדי רחוק. כרגע בהרצליה טוב לי ובעתיד אקבל רק החלטות שיגרמו לי להרגיש טוב עם עצמי ושאהנה מהכדורסל. אם אני לא נהנה אני לא יכול לבוא לידי ביטוי. אני לא הולך אחרי כסף או דברים כאלה, איפה שטוב לי ואני מרגיש הכי בטוח ושמעריכים אותי – שם אני אהיה.

ציטוט:
בקיץ 2015 האריך השחקן את חוזהו במועדון בשנתיים נוספות. לאחר החתימה אמר זליקוביץ': "בני הרצליה זה בית עבורי, והיה לי ברור שאני אמשיך להתקדם עם המועדון.

http://www.local.co.il/herzliya/129057/article/

ציטוט:
אבירם, הייתה לך תחושה שתקבל את תפקיד הקפטן?

"זה לא דבר שמובן מאליו לקבל מינוי לקפטן בליגת העל. עצם העובדה שנשארתי השחקן היחיד מהעונה שעברה הרגשתי שהבחירה בי היא טבעית. אם היית אומר לי לפני שלוש שנים שאהיה קפטן בקבוצת ליגת על הייתי צוחק, אבל זאת עוד חותמת לעבודה הקשה ולהתקדמות שלי בשנתיים שלי בקבוצה. אני מרגיש שסומכים עלי ומאמינים בי ואני שמח מאוד על הבחירה בי. אני מקווה להצדיק את זה ועכשיו חובת ההוכחה היא עליי".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4778855,00.html
ציטוט:
מה זה אומר?
"בליגה שלנו החלום בתור ילד היה להגיע למכבי ת"א. ירושלים זה כמובן מועדון גדול ויהיה לי כבוד לשחק שם, אבל אני באמת נהנה בהרצליה, מקום שהפך לבית עבורי עם אנשים מדהימים. המטרה היא קודם כל להגיע הכי רחוק שאפשר עם הרצליה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 14, 2017 2:20 pm 
Hall of Famer

בקצב הזה אשדוד עוד תגיע לפלייאוף
הרצליה חייבת חיזוק כי כרגע הסגל הישראלי שלה הוא אחד החלשים בליגה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 93 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4