סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 12:23 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 178 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 9:36 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
Att כתב:
sir charles כתב:
מה הסיכוי שאיינג׳ מברר עם הלייקרס מה הם יתנו לו תמורת הבחירה הראשונה אם הוא מחליט לקחת את בול? נגיד את הבחירה השנייה + נאנס. או שאין סיכוי שמג׳יק יתפתה לזה?
למה שאיינג' יעשה דבר כזה?? ועוד תמורת שחקן שולי (חביב אמנם) כמו נאנס... איינג' ייקח את השחקן הטוב ביותר. הוא במצוד אחרי סופרסטארים, לא אחרי שחקנים משלימים.

כתבתי תמורת הבחירה השנייה ונאנס.
idansha כתב:
מתוך הקבוצות בליגה, כנראה 30 מעדיפות את פולץ

לא בטוח. בול עושה את השחקנים שלצידו טובים יותר והוא ווינר מוכח. פולץ לא הביא את הקבוצה שלו לטורניר.
ובכל מקרה אני חושב שהלייקרס מעדיפים את בול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 10:09 pm 
Hall of Famer

רגע, אני לא בטוח שהבנתי.
אתה חושב שבול עדיף על פולץ ולכן איינג' צריך לבחור בו או שאתה רוצה שאיינג' יהמר שהלייקרס מעוניינים בבול עד כדי כך שהוא יעשה מעשה הינקי וייקח אותו כדי לסחוט מהם משהו?
אם זו האופציה השנייה, אין סיכוי. הסיכון גדול פי מאה מהרווח (ואני עדין). ככלל, דברים לא מתנהלים כך בנ.ב.א. הפעם האחרונה ששיחקו עם הבחירות הגבוהות הייתה בדראפט של אולדריג'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 11:24 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Att כתב:
רגע, אני לא בטוח שהבנתי.
אתה חושב שבול עדיף על פולץ ולכן איינג' צריך לבחור בו או שאתה רוצה שאיינג' יהמר שהלייקרס מעוניינים בבול עד כדי כך שהוא יעשה מעשה הינקי וייקח אותו כדי לסחוט מהם משהו?
אם זו האופציה השנייה, אין סיכוי. הסיכון גדול פי מאה מהרווח (ואני עדין). ככלל, דברים לא מתנהלים כך בנ.ב.א. הפעם האחרונה ששיחקו עם הבחירות הגבוהות הייתה בדראפט של אולדריג'.

אני לא יודע מי מהם עדיף כי את בול ראיתי יותר מאשר את פולץ. אני חושב שלבול יש יותר feel למשחק והוא יותר קילר בהגנה (לפולץ יש פוטנציאל הגנתי וידיים ארוכות אבל הוא נרדם בהגנה יותר מדי ומוותר על מהלכים).
אכן חשבתי על מהלך הינקי (מה שעשה לאורלנדו) אבל סייגתי בכך ששאלתי אם בכלל כדאי לו לעשות את זה בידיעה שהלייקרס רוצים את בול ולהפך או שחבל על הסיכון (אם בול מחליט שלא בא לו לשחק בשום מקום מלבד ל"א ויחליט לעשות מעשה סטיב פרנסיס והגריזליס).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 11:34 pm 
Hall of Famer

אתה מדבר על סנריו שבו איינג' חושב שפולץ הוא השחקן העדיף ובוחר את בול כדי לעשות סוואפ עם הלייקרס.
זה מחייב מודיעין מעולה (לא שמועות שעפות בתקשורת) וזה מצריך הימור. אם הרווח שלך מהימור כל כך עצום (עתיד המועדון בעשר השנים הקרובות על הכף) הוא נאנס... זה לא משתלם. למעשה, זה אפילו לא קרוב. זה מהלך מופרך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 12:22 am 
Junior

את התרגיל איינג' היה צריך לעשות עונה שעברה, שהיו משלמים לו הרבה על האפשרות לקחת את דאן ב-3,
כשהוא העדיף את בראון שהיה נשאר גם בבחירה 7.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 10:05 am 
Hall of Famer

מישהו מלבד הינקי עשה את התרגיל הזה?
כלומר, בחר שחקן שידע שקבוצה אחריו רוצה ואילץ אותה לוותר על נכס/ים תמורת השחקן הזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 10:36 am 
Junior

שנה שעברה הביקוש לדאן היה כה גדול - מקומות 5-7 רצו אותו
שלא היה צריך לעשות זאת בבליינד, אפשר היה לסגור טרייד מראש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 11:55 am 
Hall of Famer

היו מקרים כאלו בעבר.
היה את מקרה למרקוס אולדריג'/טיי תומאס. אני חושב שבאותו דראפט פילי בחרו את ספולושה בבחירה 13, כשידעו ששיקגו רוצה אותו. זה נגמר בטרייד בערב הדראפט בו ספולושה עבר לשיקגו תמורת בחירה 16 (רודני קרני), בחירת סיבוב שני וכסף.
כמובן היו בעבר טריידים לפני הדראפט בו קבוצה ניצלה מצב וסיכמה על טרייד עבור שחקן שקבוצה אחרת רצתה פלוס אקסטרה. הידוע מכולם זה כמובן טרייד כריס וובר, שהווריירס קפצו ממקום 3 למקום 1 והוסיפו גם 3 בחירות סיבוב ראשון לאורלנדו. היה טרייד שהעביר בערב הדראפט את סטף מרבורי (בחירה מספר 4) ממילווקי למינסוטה תמורת ריי אלן (בחירה מספר 5 באותו דראפט) פלוס בחירת סיבוב ראשון. היה גם טרייד שהעביר את שני חברי צפון קרוליינה, אנטואן ג'יימסון ו-וינס קרטר. הרפטורס בחרו את ג'יימסון בחירה מספר 4 והעבירו אותו לגולדן סטייט תמורת וינסניטי שנבחר 5 ועוד כסף.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 1:17 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Att כתב:
רגע, אני לא בטוח שהבנתי.

עמוס לב כתב:
היו מקרים כאלו בעבר.
היה את מקרה למרקוס אולדריג'/טיי תומאס. אני חושב שבאותו דראפט פילי בחרו את ספולושה בבחירה 13, כשידעו ששיקגו רוצה אותו. זה נגמר בטרייד בערב הדראפט בו ספולושה עבר לשיקגו תמורת בחירה 16 (רודני קרני), בחירת סיבוב שני וכסף.
כמובן היו בעבר טריידים לפני הדראפט בו קבוצה ניצלה מצב וסיכמה על טרייד עבור שחקן שקבוצה אחרת רצתה פלוס אקסטרה. הידוע מכולם זה כמובן טרייד כריס וובר, שהווריירס קפצו ממקום 3 למקום 1 והוסיפו גם 3 בחירות סיבוב ראשון לאורלנדו. היה טרייד שהעביר בערב הדראפט את סטף מרבורי (בחירה מספר 4) ממילווקי למינסוטה תמורת ריי אלן (בחירה מספר 5 באותו דראפט) פלוס בחירת סיבוב ראשון. היה גם טרייד שהעביר את שני חברי צפון קרוליינה, אנטואן ג'יימסון ו-וינס קרטר. הרפטורס בחרו את ג'יימסון בחירה מספר 4 והעבירו אותו לגולדן סטייט תמורת וינסניטי שנבחר 5 ועוד כסף.

מה שעמוס אמר.
אבל זה נכון שכבר לא ממש עושים את הטריידים האלו. מה שהביא לי את הרעיון היה דווקא סרט הפוטבול Draft Day שבו קווין קוסטנר כGM של קליבלנד בראונס מהנדס שורה של טריידים (מופרכים יש לציין) בערב הדראפט.

שוב, אני מודע לכך שזה סיכון. בול יכול להחליט שלא בא לו על בוסטון (למרות שהיא במצב הרבה הרבה הרבה יותר טוב מאשר הלייקרס) ולכופף את היד של הפרנצ'ייז להעביר אותו ללייקרס, נגיד תמורת נכס פחות שווה מאשר הבחירה השנייה (אחד הצעירים האחרים בקבוצה), אבל אני גם חושב שאם מישהו יכול להנדס ולהצליח עם מהלך מקיאוולי שכזה זה איינג' ואם יש מישהו שיכול ליפול בפח למהלך כזה זה מג'יק.

אם להפליג במחוזות הפנטזיה אז איינג' יכול להציע לל"א את קראודר ורוזייר + הבחירה הראשונה תמורת ראסל ונאנס + הבחירה השנייה ולבחור את ג'וש ג'קסון, או את סמארט + הבחירה הראשונה תמורת רנדל + הבחירה השנייה ולבחור את פולץ (פנטזיה, כבר אמרתי?)
איינג' גם יכול להנדס טרייד עם פילי ולקחת ממנה את הבחירה השלישית (ג'קסון) + אוקפור תמורת רוזייר + הזכות לבחור את פולץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 1:44 pm 
Hall of Famer

sir charles כתב:
אם להפליג במחוזות הפנטזיה אז איינג' יכול להציע לל"א את קראודר ורוזייר + הבחירה הראשונה תמורת ראסל ונאנס + הבחירה השנייה ולבחור את ג'וש ג'קסון, או את סמארט + הבחירה הראשונה תמורת רנדל + הבחירה השנייה ולבחור את פולץ (פנטזיה, כבר אמרתי?)
איינג' גם יכול להנדס טרייד עם פילי ולקחת ממנה את הבחירה השלישית (ג'קסון) + אוקפור תמורת רוזייר + הזכות לבחור את פולץ.

אז אתה מציע שהסלטיקס יעבירו ללייקרס שחקן חמישיה+מחליף חשוב בקבוצה שהרגע הגיעה לגמר אזורי תמורת שחקן חמישיה+מחליף חשוב באחת הקבוצות הכי גרועות בליגה וכפיצוי גם יתנו להם לדלג מקום למעלה בדראפט לבחירה הראשונה? או לחלופין לרדת 2 מקומות בדראפט בשביל הזכות לקבל את אוקפור מינוס ברכיים ועוד לוותר על סמארט על הדרך? מצב הגבוהים בליגה היום הוא כזה שאפשר לקבל גבוהים איכותיים גם תמורת חבילה של קראודר ורוזייר בלי לוותר על אף בחירה (או גג בחירת סיבוב ראשון עתידית מוגנת לוטרי), לא צריך לחלק בחירות ראשונות בדראפט.

כמו שכבר כתבתי קודם, אם אני הסלטיקס אני לא מוותר על הבחירה הראשונה בדראפט תמורת שום דבר שהוא לא סופרסטאר בליגה הזו שמשחק בעמדות 3, 4 או 5 (או לפחות מישהו שנראה בדרך הבטוחה לשם סטייל פורזינגיס או קא"ט), אם אף קבוצה לא מוכנה לוותר על שחקן כזה אני פשוט משאיר את הבחירה אצלי. לתת את הבחירה הראשונה בדראפט בשביל שחקנים כמו ראסל או אוקפור נשמע לי כמו רעיון ממש, אבל ממש גרוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 2:52 pm 
Hall of Famer

אני מסכים עם רוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 3:48 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

rony כתב:
sir charles כתב:

אז אתה מציע שהסלטיקס יעבירו ללייקרס שחקן חמישיה+מחליף חשוב בקבוצה שהרגע הגיעה לגמר אזורי תמורת שחקן חמישיה+מחליף חשוב באחת הקבוצות הכי גרועות בליגה וכפיצוי גם יתנו להם לדלג מקום למעלה בדראפט לבחירה הראשונה? או לחלופין לרדת 2 מקומות בדראפט בשביל הזכות לקבל את אוקפור מינוס ברכיים ועוד לוותר על סמארט על הדרך? מצב הגבוהים בליגה היום הוא כזה שאפשר לקבל גבוהים איכותיים גם תמורת חבילה של קראודר ורוזייר בלי לוותר על אף בחירה (או גג בחירת סיבוב ראשון עתידית מוגנת לוטרי), לא צריך לחלק בחירות ראשונות בדראפט.

כמו שכבר כתבתי קודם, אם אני הסלטיקס אני לא מוותר על הבחירה הראשונה בדראפט תמורת שום דבר שהוא לא סופרסטאר בליגה הזו שמשחק בעמדות 3, 4 או 5 (או לפחות מישהו שנראה בדרך הבטוחה לשם סטייל פורזינגיס או קא"ט), אם אף קבוצה לא מוכנה לוותר על שחקן כזה אני פשוט משאיר את הבחירה אצלי. לתת את הבחירה הראשונה בדראפט בשביל שחקנים כמו ראסל או אוקפור נשמע לי כמו רעיון ממש, אבל ממש גרוע.

סבבה, זכותך לחשוב ככה.
לדעתי לשחקנים מהלייקרס שהזכרתי יש יותר פוטנציאל מאשר אלו של הסלטיקס שהצעתי להעביר.
באופציה הראשונה ההרכב של הסלטיקס יהיה:
IT, סמארט
בראדלי, ראסל
ג'קסון, בראון
FA PF, נאנס
הורפורד, אוליניק (אם הוא מוחתם מחדש)
קו אחורי יותר טוב מהשנה, שני סמולים צעירים ואתלטיים (כאשר ג'קסון יכול לשחק 4 בסמול בול) ופאוור מחליף שמשחק מעל הטבעת (שעדיף על אמיר ג'ונסון).
באופציה השנייה:
IT, פולץ
בראדלי, רוזייר
קראודר, בראון
רנדל, FA PF
הורפורד, אוליניק
קו אחורי עוד יותר טוב (למרות העזיבה של סמארט), פאוור פותח צעיר וריבאונדר.
באופצייה של טרייד עם פילי:
IT, רוזייר
בראדלי, FA SG
ג'קסון, בראון
הורפורד, FA PF
אוקפור, אוליניק
הקו האחורי תלוי בגארד שיביאו להחליף את סמארט אבל מקבלים סנטר אמיתי לצוות לצד הורפורד.

בהחלט יכול להיות שאפשר להשיג את אותם השחקנים תוך כדי ויתור על פחות (נגיד רוזייר במקום סמארט) אבל לא רציתי לצאת לגמרי הומר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 10:24 pm 
Hall of Famer

רוזייר שווה בכלל משהו? נראה לי כמו שחקן סופר שולי שאין לו (או אולי לא צריך להיות לו) ממש ערך בטרייד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 10:34 pm 
מנהל פורום

שומר טוב מאד כבר עכשיו, קליעה לא רעה כבר עכשיו, רבאונדר מצויין לעמדה כבר עכשיו, אתלטי עם אופי טוב. יש לשחקנים כאלו ערך טרייד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 11:48 pm 
Junior

באף אחת מהאופציות שצ'ארלס ציין הסלטיקס לא מועמדים חזקים לאליפות.
יש כרגע שני שחקנים שיכולים לשחק בחמישייה בקבוצה שמועמדת בכירה לאליפות, תומאס והורפורד. יש פוטנציאל להביא עוד 3 כאלה - אחד ב-FA, אחד בבחירה הראשונה השנה / עבור הבחירה הראשונה (ואני מסכים שאת הבחירה הזו צריך להחליף על סופרסטאר מוכח) ועוד אחד עבור 1-2 שחקנים מהסגל הנוכחי + בחירת הדראפט בשנה הבאה. אז זה נראה אחרת, כי הורפורד אחלה שחקן פנים כשיש מסביבו כמה כוכבים אבל ברור שהוא לא יכול לסחוב קבוצה לאליפות.
הנעלם הגדול מבחינתי הוא תומאס. הוא אחלה אבל אני לא בטוח שהוא מספיק כדי להיות הכוכב של קבוצה לאליפות, וכרגע הוא מייצר בעייה עם הבחירה של פולץ. כרגע הערך שלו אדיר בגלל היכולת בעונה הסדירה (הוא ירד משמעותית בפלייאוף) והשכר הנמוך יחסית, אבל אם אני איינג' אני בודק מה אני יכול לקבל תמורתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 12:07 am 
Hall of Famer

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
שומר טוב מאד כבר עכשיו, קליעה לא רעה כבר עכשיו, רבאונדר מצויין לעמדה כבר עכשיו, אתלטי עם אופי טוב. יש לשחקנים כאלו ערך טרייד.

הוא פוטנציאל לשחקן חמישיה טוב או סתם שחקן ספסל שימושי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 12:12 am 
Hall of Famer

דניאל כתב:
יש כרגע שני שחקנים שיכולים לשחק בחמישייה בקבוצה שמועמדת בכירה לאליפות

האמת היא שהשחקן היחידי שאני חושב שיכול להשתלב בצורה מעולה בקבוצה אלופה הוא דווקא אייברי בראדלי.
תומאס הוא ליאביליטי בהגנה וסביר שלא יוכל להיות אופציה 1 בהתקפה.
הורפורד די זקן, ריבאונד לא משהו, לא איום חסימה מוצלח. סוג של שחקן דבק כזה.
אם אלו עולים לך המון...
תארו לכם את תומאס במקום קארי והורפורד במקום גרין... את בראדלי לעומת זאת, אתה יכול לשים בגולדן במקום תומפסון וזה אמנם ייראה פחות טוב אבל בהחלט יהיה קרוב למוצר העילי שלהם כרגע.

האמת היא שכרגע הרף לאלופה הוא כל כך גבוה שצריך לעשות לא מעט להטוטים כדי להגיע לשם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 12:18 am 
Hall of Famer

בהחלט, בראדלי יכול להתאים לחמישייה של אלופה כשחקן הרביעי בטיבו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 12:22 am 
Hall of Famer

דניאל כתב:
יש כרגע שני שחקנים שיכולים לשחק בחמישייה בקבוצה שמועמדת בכירה לאליפות

אני מניח שאפשר להתווכח על "שני שחקנים" , אבל נעזוב את זה כרגע .
כמה שחקנים כאלו יש לגולדן סטייט ? 4
כמה לקליבלנד ? 3 ( אני מניח )

אז כבר ראינו שלא חייבים 5 כאלו , ולארבעה בוסטון יכולים להגיע בקלות בשנה הבאה מבלי לוותר על יותר מדי .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 1:07 am 
Hall of Famer

לגולדן סטייט יש שישה (ארבעת הגדולים + איגודלה + מקגי שהוא אולי הסנטר הטוב בליגה פר דקה לפחות בסיטואציה הנוכחית).
אצל קליבלנד זה לפחות ארבעה (טריסטן תומפסון בוודאי), אבל האמת היא שיש להם לפחות עוד שלושה שחקנים (ג'יי.אר, דרון, קורבר) ברמה של שחקנים 6-7 לקבוצה אלופה, אז זה מספיק.

הבעיה היא כאמור לא העומק. ההבדל הוא שלגולדן סטייט יש גם שני סופר סופרסטארים (ושניים שמאד קרובים לזה). ולקליבלנד יש את שחקן העשור ועוד שני אולסטארים מובהקים. בבוסטון היחיד שמתקרב למעמד הזה הוא אייזיאה תומאס (שיותר קרוב לרמת קליי תומפסון או דריימונד גרין או קיירי, מאשר לזה של סטף, קיידי או לברון).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 1:35 am 
Hall of Famer

והאם שחקני בוסטון ( איני בקיא ברמה של כולם אגב , את בראדלי כמובן אני מכיר היטב ) נופלים ברמתם ( היחסית , שהרי זה לא בהכרח אותם עמדות וסגנון , ואותו ה-role בקבוצה ) לעומת איגודלה,מקגי,תומפסון וכו' ?

אני חושב שזה בעיה לקבוע כך "תבניות" לקבוצה שתתמודד על האליפות .
לא בטוח שצמד של קארי ולברון למשל לא יכול לרוץ חזק לאליפות גם עם צוות מסייע די חלש לידם .
הכל דינאמי : יש חשיבות לעניינים של עומק בהקשרי פציעות , חשיבות לורסטיליות , מצ'אפים ספציפיים וכו' .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 1:35 am 
Junior

מסכים עם נורטון.
השורה התחתונה מבחינתי היא שבוסטון צריכה עוד 2 ואפילו שלושה כוכבים - זה לא חייב להיות כוכבים ברמה של דוראנט או קארי אבל כן ברמה של היוורד וגריפין. בראדלי לדעתי לא מספיק, הוא כנראה יותר מתאים בקבוצה עם כוכבי על כמו לברון, קרי ודוראנט, ומה לעשות שאין עוד כאלו בליגה.
בוסטון יכולה ללכת על כאן ועכשיו ולנסות להחליף את הבחירה הראשונה, ואז היא יכולה אולי ללכת על חמישייה של תומאס, באטלר (בטרייד על הבחירה הראשונה), היוורד (ב-FA), גריפין (בטרייד על הבחירה של השנה הבאה ועוד 1-2 שחקנים מהסגל הנוכחי) והורפורד. לא יודע איך זה מבחינת שכר אבל יש מצב שאפשר לגרום לזה לעבוד. השאלה מי הכוכב פה והאם תומאס מתאים בסיטואציה הזו. אני מניח שאפשר גם ללכת על 4 סולידי יותר, זול יותר ופציע פחות ועדיין להעמיד חמישייה חזקה.
העניין הוא שכרגע הסלטיקס לא קרובים להיות יריב ראוי אפילו לאליפות המזרח. לחכות שלברון יפרוש זה בעייתי - הוא בהחלט יכול לתת עוד 3-4 שנים דומיננטיות, ובינתיים הסלטיקס יאבדו את היתרון שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 1:52 am 
Hall of Famer

איינג׳ צריך ממש לא להעריך את פולץ ואת מחזור הדראפט הנוכחי כדי לשלוח בטרייד את הבחירה הראשונה. לדעתי אין סיכוי שהוא עושה את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 1:55 am 
Hall of Famer

אני בכוונה אציע שינוי לא מהפכני ( כלומר שמירה על בחירת הדראפט הנוכחית ) בקבוצה בכדי לנסות ולהבין מכם מה חסר .

אפשר נניח להרכיב חמישייה של תומאס-בראדלי-היוורד-גריפין-הורפורד .
מבחינת משכורות אני בטוח שאין כאן בעיה לפחות לשנה הקרובה , ולאחר מכן פולץ ( לצורך העניין ) יוכל להיכנס למשבצת של אחד הגארדים אם לא יהיה אפשרי להשאיר את שניהם כלכלית ( או שסתם התיאום ביניהם יהיה בעייתי ) .
בנוסף על הספסל עדיין יישארו כמה שחקנים בהחלט מועילים - נניח פרט לפולץ : קראודר , אוליניק וזיזיץ ( סמארט ועוד איזה מישהו יעזבו בטרייד על גריפין לצורך העניין ) .

מה ההסתברות של קבוצה זו לקחת אליפות ( בהינתן קליבלנד , גולדן סטייט וסן אנטוניו בהרכבים של השנה פחות או יותר ) ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 2:06 am 
Hall of Famer

אז קודם כל, אני לא מבין למה שהקליפרס ישחררו את גריפין בשביל בחירה בשנה הבאה (גם עם סמארט. אולי רק עם הבחירה+סמארט+קראודר).
שנית, אני לא חושב שאוליניק יחתום בבוסטון. אין כסף והוא FA

ושלישית, גם אם נניח שהקבוצה הזאת מתרחשת. אני חושב שהסיכוי היחיד שלה לגמר ליגה הוא אם אחד משלושת הגדולים של קליבלנד נפצע (בעיקר לברון כמובן, אבל אני מניח שגם בלי לאב או קיירי). הבעיה היא ש:
א. תומס בסופו של דבר צריך את הכדור ביד, והוא לא FACILITATOR גדול
ב. גריפין הוא לוזר בנשמה, ילד קטן ופצוע תמידית.
ג. הורפורד מוגבל
ד. בין גריפין להורפורד, אין שום הגנה על הטבעת (ואפילו אם אוליניק נשאר, לא הוא זה שפותר את הבעיה).
ה. ספסל חלש.

זאת תהיה אחלה קבוצה עם בק-קורט (כולל מס' 3) מדהים. ירידה בכושר של לברון או פציעה של אחד משלושת הגדולים של קליבלנד, וכאמור - היא תהיה בגמר הליגה. אבל הסיכויים שלה מול הווריורס יהיו 20% לכל היותר. מה שכן, אם יתברר שזיזיץ' הוא שחקן לרמות האלה (וזה בהחלט ייתכן. לא מכיר אותו אבל יתכן והוא לא נופל מיוקיץ' או נורקיץ' למשל), אז כבר אפשר לדבר על הרבה יותר מכך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 178 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: doron_ke, Google [Bot], עופר האדום ו 28 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: