סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 3:19 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2018 11:03 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
איינג' היה מת שבראדלי יישאר. שומר פנטסטי שיכל להיות נהדר גם בקבוצה הנוכחית.
אממה, תקרת השכר דפקה את כל העסק. בעוד הליגה פרסמה תחזית מסוימת, בפועל בגלל שהפלייאוף שנה שעברה לא היה תחרותי מספיק (=פחות משחקים מהצפוי), התקרה בפועל הייתה נמוכה באיזה 2 מיליון דולר, והוא היה חייב למכור חצי קבוצה בשביל לסגור את ההחתמה של הייוורד, לרבות להעביר את בראדלי תמורת מרקוס מוריס ולשחרר ככה 3.5 מיליון דולר בתקרה.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2018 11:12 pm 
Hall of Famer

מנחם כתב:
satriani כתב:
ואגב פרסים.
שמעתי שגובר או אמביד מועמדים רציניים לשחקן ההגנה.
הורפורד וקפלה פשוט עשר רמות מעל גובר ואמביד בהגנה.
קפלה חוסם 28 פעמים בפלייאוף וגובר 25 חס ביותר דקות.
קפלה פשוט הרשים אותי מאד בהגנה מעבר לגבות. כל חילוף שלו הוא שמר על שחקן נמוך בלי בעיה. אינגלס היה אומלל מולו כל פעם שקיבל אותו אחרי חילוף.

אבל למה הנתונים בפלייאוף רלוונטיים וההגנה על אינגלס שייכת לכאן? הפרסים הם על העונה הסדירה.

כי זה מה שחשוב. זה שהם נותנים פרסים רק לעונה הסדירה זה דפוק בעיני.
מאמן ששוב לא עושה כלום בפלייאוף מקבל את מאמן העונה בעוד שאחרים מתישים את לברון או מגיעים לגמר המזרח עם חצי קבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2018 11:15 pm 
Junior

אין אוהד סלטיקס אחד שמתאבל על בראדלי ומן הסתם גם לא איינג'.

ג'יילן בראון פשוט שחקן עם פוטנציאל גדול הרבה יותר והוא שומר יותר טוב מבראדלי עם עודף של 11 ס"מ.

איינג ידע להעריך איזה כשרון גולמי יש לו בקבוצה בעוד כולם מכתירים אותו כלוזר של אותו טרייד על זה שויתר על שחקן בינוני כמו בראדלי.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2018 12:03 am 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
איינג' היה מת שבראדלי יישאר. שומר פנטסטי שיכל להיות נהדר גם בקבוצה הנוכחית.
אממה, תקרת השכר דפקה את כל העסק. בעוד הליגה פרסמה תחזית מסוימת, בפועל בגלל שהפלייאוף שנה שעברה לא היה תחרותי מספיק (=פחות משחקים מהצפוי), התקרה בפועל הייתה נמוכה באיזה 2 מיליון דולר, והוא היה חייב למכור חצי קבוצה בשביל לסגור את ההחתמה של הייוורד, לרבות להעביר את בראדלי תמורת מרקוס מוריס ולשחרר ככה 3.5 מיליון דולר בתקרה.

אז בגלל אילוצים של התקרה, איינג׳ בחר ללכת על שחקן טופ25 ולשחרר את השחקן הבינוני פלוס שהיה לו. זו בדיוק הנקודה שלי.

אגב, אם הוא כן היה נותן לו חוזה ארוך - נניח 60 מיליון ל-4 שנים (נדמה לי שזה היה המינימום של עסקה כזו) זו לא הייתה טעות בעיניך? כמה בראדלי שווה היום?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2018 6:01 am 
Hall of Famer

אגב סטיבנס לא קיבל אחד אפילו והוא בגמר המזרח. ללא שני שחקנים סופר חשובים.
ומי שזכה שוב בבית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2018 6:08 am 
Hall of Famer

זה מוזר מאוד שסטיבנס לא קיבל אפילו קול אחד. לדעתי הוא מאמן השנה גם בעונה הסדירה.
טורונטו המשיכה פחות או יותר עם אותו סגל, מלבד הספסל שהשתנה. קייסי עשה עבודה יפה מאוד אבל מה שסטיבנס עשה (ובכלל עושה מאז הגיע לליגה) הוא פופ סטייל. יש לו השפעה עצומה על הקבוצה.

גם דאנת׳וני, מקמילן ופופ (שלא ברור לי איך הוא עושה את מה שהוא עושה אבל אני פשוט רגיל מדי מכדי להתרגש) ראויים לאזכור גם כן ואולי עדיפים במידה מסוימת על קייסי. דאנת׳וני בגלל המאזן והשיטה המאוד מאוד ברורה, פופ בגלל שהוא מנצח עם חבורת קשישים נטולי הסופרסטאר שלהם ומקמילן כי הקבוצה שלו הפתיעה בגדול (אם כי ייתכן וזה פשוט אולדיפו כשחקן המשתפר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2018 7:21 am 
Hall of Famer

Att כתב:

כלומר, בוא נוסיף לפיסטונס שחקן צעיר שכנראה באותה שנייה ייהפך להיות השחקן הכי טוב של הקבוצה ו... אז יהיה בסדר?
תעשה את התרגיל הזה עם רוב קבוצות הביניים של הליגה וחלק מקבוצות התחתית ותגלה שכולן באחלה מצב פתאום.

לא יודע מה אתה רוצה. אני דיברתי על כך שההבאה של גריפין לדטרויט יצרה את אחד הקווים הקדמיים הטובים בליגה. זה משהו שאפשר לזלזל בו מבחינת כדורסל? זה, לכשעצמו, לא מהווה בסיס מקצועי טוב? עכשיו, אם ון גנדי היה בוחר טוב יותר בדראפט ולא היה לו את הפטיש המוזר לשחקנים מוגבלים, היה לו פוטנציאל לקבוצה מצוינת. אתה טענת שלפיסטונס לא היה את הפוטנציאל הזה ("אני חושב שזה בסיס מקצועי רע"). זה כל הויכוח.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2018 11:09 am 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
Att כתב:

כלומר, בוא נוסיף לפיסטונס שחקן צעיר שכנראה באותה שנייה ייהפך להיות השחקן הכי טוב של הקבוצה ו... אז יהיה בסדר?
תעשה את התרגיל הזה עם רוב קבוצות הביניים של הליגה וחלק מקבוצות התחתית ותגלה שכולן באחלה מצב פתאום.

לא יודע מה אתה רוצה. אני דיברתי על כך שההבאה של גריפין לדטרויט יצרה את אחד הקווים הקדמיים הטובים בליגה. זה משהו שאפשר לזלזל בו מבחינת כדורסל? זה, לכשעצמו, לא מהווה בסיס מקצועי טוב? עכשיו, אם ון גנדי היה בוחר טוב יותר בדראפט ולא היה לו את הפטיש המוזר לשחקנים מוגבלים, היה לו פוטנציאל לקבוצה מצוינת. אתה טענת שלפיסטונס לא היה את הפוטנציאל הזה ("אני חושב שזה בסיס מקצועי רע"). זה כל הויכוח.

זה אכן בסיס מקצועי רע. הקאפ שלך סתום על ידי שלושה שחקנים שהם לא מספיק טובים ולא מתאימים אחד לשני, אחד מהם כבר התחיל את הירידה שלו.

אתה לא מדבר על לבחור טוב יותר בדראפט, אתה מדבר על להכות את הקופה. לא חושב שצריך לבנות על זה.
כל עוד אם תוסיף את יאניס או קוואי או מיטשל במקומות האלו בדראפט תתחזק להפליא והמצב שלך, באחת, יהיה טוב. זה לא אומר שהבסיס שלך הוא בסיס מקצועי טוב וזה לא משהו לבנות עליו אסטרטגיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2018 12:06 pm 
Hall of Famer

1. עוד פעם, "מקצועי טהור" מתעלם מקאפ. רק כדורסל. אתה אומר "לא מספיק טובים" ויש לנו מחלוקת. מותר.

2. אני בהחלט מדבר על לבחור יותר טוב בדראפט ולא אומר מילה על להכות את הקופה. בשנה שעברה ון גנדי בחר SG במקום ה12 שקוראים לו לוק קנארד. על הלוח היה SG שנבחר מקום אחד אח"כ וקוראים לו דונובן מיטצ'ל. זה אומר שהיתה לון גנדי פאלטה איומה בהערכת הכשרון שהיה מונח לו מתחת לאף בעמדה שהוא רצה. ב2015 היה לו ביד את המקום השמיני-לכשעצמו מקום קצת מקולל, אבל עדיין איזור שבו ניתן להשיג כוכבים ומצופה להשיג שחקנים טובים. הוא בחר נגר משלים בדמותו של סטנלי ג'ונסון, כשבהמשך הלוטרי נבחרו מיילס טרנר ודווין בוקר. ב2016 הוא בחר את אלנסון שהוא סתם NOBODY וזה היה ברור מלכתחילה, עוד עציץ לבן גבוה מהסוג שב99% מהמקרים לא עושה כלום בליגה (וכן, אני יודע שהיתה לו עונה יפה במרקט, זה אומר כלום במקרה של שחקנים מהסוג שלו). אני לא אומר שאתה אמור לצפות לבחור במקום ה18 כוכב, אבל אתה בהחלט יכול לנסות לכוון לשחקן תורם. כך למשל ברוקלין בחרה 2 מקומות מתחת את כריס לוורט שמסתמן כשחקן חביב בהחלט. אם לבודד רק את 2016 אז ברור שאתה לא מבסס על זה כתב אישום, אבל אם אתה מסתכל על 3 דראפטים ורואה שון גנדי: א. לא הצליח להביא שחקן אחד טוב בסיבוב הראשון ב. פספס את הכשרונות הגדולים שיכל להביא, אתה מבין שהוא פשוט בוחר רע בדראפט. עוד פעם, אף מילה על אסטרטגיה-רק על יכולת בזמן אמת.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2018 12:33 pm 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
1. עוד פעם, "מקצועי טהור" מתעלם מקאפ. רק כדורסל. אתה אומר "לא מספיק טובים" ויש לנו מחלוקת. מותר.

2. אני בהחלט מדבר על לבחור יותר טוב בדראפט ולא אומר מילה על להכות את הקופה. בשנה שעברה ון גנדי בחר SG במקום ה12 שקוראים לו לוק קנארד. על הלוח היה SG שנבחר מקום אחד אח"כ וקוראים לו דונובן מיטצ'ל. זה אומר שהיתה לון גנדי פאלטה איומה בהערכת הכשרון שהיה מונח לו מתחת לאף בעמדה שהוא רצה. ב2015 היה לו ביד את המקום השמיני-לכשעצמו מקום קצת מקולל, אבל עדיין איזור שבו ניתן להשיג כוכבים ומצופה להשיג שחקנים טובים. הוא בחר נגר משלים בדמותו של סטנלי ג'ונסון, כשבהמשך הלוטרי נבחרו מיילס טרנר ודווין בוקר. ב2016 הוא בחר את אלנסון שהוא סתם NOBODY וזה היה ברור מלכתחילה, עוד עציץ לבן גבוה מהסוג שב99% מהמקרים לא עושה כלום בליגה (וכן, אני יודע שהיתה לו עונה יפה במרקט, זה אומר כלום במקרה של שחקנים מהסוג שלו). אני לא אומר שאתה אמור לצפות לבחור במקום ה18 כוכב, אבל אתה בהחלט יכול לנסות לכוון לשחקן תורם. כך למשל ברוקלין בחרה 2 מקומות מתחת את כריס לוורט שמסתמן כשחקן חביב בהחלט. אם לבודד רק את 2016 אז ברור שאתה לא מבסס על זה כתב אישום, אבל אם אתה מסתכל על 3 דראפטים ורואה שון גנדי: א. לא הצליח להביא שחקן אחד טוב בסיבוב הראשון ב. פספס את הכשרונות הגדולים שיכל להביא, אתה מבין שהוא פשוט בוחר רע בדראפט. עוד פעם, אף מילה על אסטרטגיה-רק על יכולת בזמן אמת.

1. אתה לא יכול להתעלם בנוחות מהקאפ. אין אפשרות כזו כשבוחרים להעריך core של קבוצה.
יש לך בד״כ 3 חוזים גדולים לתת בקבוצה ואם אף אחד מהחוזים האלו לא מוקדש לסופרסטאר אתה בוודאות כמעט מוחלטת לא תזכה באליפות ואם החוזים האלו מוקדשים ל:
א. שחקן סתמי שלא נמצא בטופ15 של העמדה שלו (ג׳קסון) ולא אמור להיות שחקן מרכזי באף קבוצה.
ב. שחקן טופ5 בעמדה שלו (שהיא העמדה החלשה בליגה) שהוא גם פציע מאוד וגם מזדקן ומדרדר ביכולת שלו.
ג. שחקן שכנראה מגרד את הטופ10 בעמדה שלו, סנטר שלא נותן הגנה חזקה.
וההתאמה בין השחקנים האלו היא לא טובה (קו קדמי איטי ומסורבל מדי שדורך אחד לשני על האצבעות) אתה תקבל קבוצה שנאבקת על הפלייאוף, במקרה הטוב.
אני מצטער אבל זה לא בסיס מקצועי טוב כדי להגיע להישגים בנ.ב.א.

זה נכון שהיו לפיסטונס בחירות שבהן הם היו יכולים לפגוע שהיו משנות אולי את התמונה אבל זה מה יש. בבחירות האלו מפספסים לא מעט (אמנם בין השאר כי ההנהלות שבוחרות במקומות האלו לרוב חלשות אבל גם כי, מה לעשות, בחרו לא מעט קבוצות לפניך).
בעיניי זו לא אסטרטגיה מוצלחת, לנסות לחפות על ניהול קאפ גרוע באמצעות בחירות דראפט במקומות 12-15.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2018 12:48 pm 
Hall of Famer

בטח שאני יכול להתעלם מהקאפ. אני אומר שאני מסתכל "מקצועי טהור" והנה התעלמתי מהקאפ ואני מסתכל רק על הכדורסל. לא מבין למה כ"כ קשה לך לעשות את זה.

כאמור, יש לנו מחלוקת מקצועית. אני חושב שגריפין שחקן מצוין ושאין שום אינדיקציה רצינית להידרדרות ביכולת שלו-בחלק מהעונה שעברה שהוא שיחק בקליפרס היה לו ממוצע הנקודות השני בטיבו מבין כל העונות בקריירה שלו, ממוצע האסיסטים הטוב בקריירה שלו (שהוא אפילו שיפר כשעבר לפיסטונס) וממוצע ריבאונד, חסימות וחטיפות דומה מאד למה שהוא עשה בעונות הקודמות בקליפרס. הוא אכן פציע, אבל להגיד על בלייק בן ה29 שהוא "מזדקן ומדרדר" זה סתם לנסות לשרת בכח את הטיעון שלך. הוא PF מצוין וזה הכל. דראמונד נבחר לאולסטאר השנה וסיים כמלך הריבאונד של הליגה (בפעם השנייה בקריירה בגיל 24) עם העונה הטובה שלו ביותר בריבאונד, באחוזי עונשין ובאסיסטים. למה בדיוק הוא טופ 10 ולא טופ 6? טאונס טוב ממנו, קאזינס, אמביד...ליוקיץ' וקאפלה יש קייס לא מובהק, אבל נניח ובשבילך נשים אותם לפניו. שכחתי מישהו? (אל תגיד לי הורפורד, הוא נותן פלייאוף גדול אבל בעונה הרגילה אין מה להשוות).

ואתה ממשיך לדבר על אסטרטגיה כשאני מדבר איתך רק על היכולת של ון גנדי לבחור הדראפט. האמת היא שאני מתחיל לחשוב שאתה מדבר על אסטרטגיה גם כששואלים אותך מה בא לך לאכול.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2018 1:06 pm 
Hall of Famer

דווקא כן יש מה להשוות. הורפורד מוביל את ההגנה מס׳ 1 בליגה, דטרויט במקום ה-11.
הייתי לוקח את הורפורד ברגע. גם את קאפלה. סטיבן אדאמס גם כנראה עדיף.
אני לא מתכוון לעשות עכשיו רשימת טופ15 מעודכנת אבל לדעתי הוא בסביבות המקום ה-10.
כך או כך, אי אפשר להגיד שדראמונד הוא בטופ25 של הליגה. אני בספק אם אפשר להגיד את זה על בלייק גריפין אבל אולי הוא מגרד את הרשימה.

דווקא נדמה לי שאין לנו מחלוקת מקצועית משמעותית אלא יותר מחלוקת בנוגע למה זה אומר core מקצועי טוב.
אולי גם איך מנתחים ביצועים של FO ומסבירים כשלון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2018 1:14 pm 
Hall of Famer

Att כתב:

אני בכוונה מבודד את הסיפא שלך כי אתה באופן קבוע לוקח כל הודעה והופך אותה לנסיון לנתח או לגבש דעה על מהלכים של FO. אז אני הבהרתי רק בשרשור הזה הרבה פעמים מה אני חושב ובדיוק, כך שאין שום סיבה שתטען שאמרתי פה משהו על איך אני רואה בנייה אסטרטגית, מנתחים ביצועים, מסבירים כשלון וכו'. מה שאמרתי זה שון גנדי בחר רע בדראפט ונתן חוזים רעים לשחקנים לא טובים, אז מסתמא אני חושב שהוא עשה עבודה גרועה. גם אמרתי שעם העובדה שהחוזה של בלייק ארוך וכבד, עדיין אפשר היה לבנות קבוצה הרבה יותר טובה ממה שיש היום לפיסטונס וגם הסברתי כיצד. לא אמרתי מילה על הדרך הנכונה לבנות ליבה של קבוצה או מיזוגי טיימליין (אתה פשוט חייב לדבר על זה בכל הודעה, אז אולי דמיינת שדיברתי על זה).

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2018 1:31 pm 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
Att כתב:

אני בכוונה מבודד את הסיפא שלך כי אתה באופן קבוע לוקח כל הודעה והופך אותה לנסיון לנתח או לגבש דעה על מהלכים של FO. אז אני הבהרתי רק בשרשור הזה הרבה פעמים מה אני חושב ובדיוק, כך שאין שום סיבה שתטען שאמרתי פה משהו על איך אני רואה בנייה אסטרטגית, מנתחים ביצועים, מסבירים כשלון וכו'. מה שאמרתי זה שון גנדי בחר רע בדראפט ונתן חוזים רעים לשחקנים לא טובים, אז מסתמא אני חושב שהוא עשה עבודה גרועה. גם אמרתי שעם העובדה שהחוזה של בלייק ארוך וכבד, עדיין אפשר היה לבנות קבוצה הרבה יותר טובה ממה שיש היום לפיסטונס וגם הסברתי כיצד. לא אמרתי מילה על הדרך הנכונה לבנות ליבה של קבוצה או מיזוגי טיימליין (אתה פשוט חייב לדבר על זה בכל הודעה, אז אולי דמיינת שדיברתי על זה).

אם ההסבר שלך לכשלון ההנהלה של הפיסטונס הוא שהם לא בחרו טוב במקומות 12-15 אז בעיניי זה הסבר שמפספס מאוד את מה שקרה. בגלל זה כתבתי את זה.

וזה נכון, אני כותב הרבה על הפרונט אופיס כי המשחק הזה מעניין אותי לא פחות מהמשחק על הפרקט (ולדעתי יש לו השפעה גדולה הרבה יותר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2018 1:35 pm 
Hall of Famer

איפה. אני. כתבתי. ש. ההסבר. שלי. לכשלון. של. ההנהלה. של. הפיסטונס. הוא. שהם. לא. בחרו. טוב. במקומות. 12-15. איפה??????

(מתחיל לחשוב שאתה לא באמת קורה מה שכותבים לך, אלא מגיב בתור איזה בוט).

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2018 1:39 pm 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
Att כתב:

+ ״הצרות של דטרויט, כמו שכתבתי, זה בבניית הסגל של השחקנים המשלימים. אסופה של בינוניים וחלשים חסרי ייחוד.״

אז לא - הצרות של הפיסטונס בעיניי לא קשורות לבניית הסגל של השחקנים המשלימים והבעיה לא הייתה בדראפט אלא באסטרטגיה כולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2018 1:40 pm 
Hall of Famer

והנה עוד אחד מובהק יותר - ״״ואתה ממשיך לדבר על אסטרטגיה כשאני מדבר איתך רק על היכולת של ון גנדי לבחור הדראפט.״

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2018 1:49 pm 
Hall of Famer

*פרצוף מיואש*

לא נכנסתי לניתוח הניהול האסטרטגי של ון גנדי, למעט העברת ביקורת על נטייתו לבנות על שחקנים משלימים ולא מוכשרים הן בחוזים של השוק החופשי והן בבחירות הדראפט שלו. וכן, אני חושב שמנהל שזורק כסף ובחירות על שחקנים לא מוכשרים זו בעיה קשה הרבה יותר ממנהל שמוכן לשלם הרבה כסף כדי לבנות קו קדמי איכותי. לא אמרתי שום דבר בעד או נגד המהלך שהביא את בלייק, ניתחתי את המצב בהינתן בלייק. גם לא אמרתי אף פעם שהיכולת הגרועה של ון גנדי בדראפטים משמעותית יותר או פחות מהראיה האסטרטגית הכוללית שלו-רק ציינתי שהיא גרועה ונתתי דוגמאות.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2018 2:15 pm 
Hall of Famer

היכולת הגרועה של ון גנדי בדראפט קשורה לאסטרטגיה הכללית שלו. אם אתה מנסה לבנות מהאמצע כדאי ש -
תהיה ממש טוב בזיהוי כשרון מפוספס
תדע לזהות סליפרים בדראפט
תהיה מעולה בטריידים

ון גנדי היה ממש טוב בגזרת הטריידים (עד בלייק) ובכל השאר לא הראה את מה שדרוש אבל הוא נפל בדראפט בין השאר בגלל שהוא מלכתחילה העלה את דרגת הקושי. למצוא סליפרים בבחירות אמצע בדראפט ולזהות כשרון מפוספס ברחבי הליגה בשוק החופשי זה ממש ממש לא פשוט. אם אתה בונה את האסטרטגיה שלך על זה, רוב הסיכויים שתיכשל.

בכל מקרה, אל תהיה מיואש. נסיים את הדיון כאן ותוכל ללכת לדרכך :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2018 3:21 pm 
Hall of Famer

הוא לא "נפל בדראפט כי הוא העלה את רמת הקושי". הוא פשוט-כמו כל ג'י אם שהוא לא הבחור ההוא שלך-ניסה לבנות קבוצה הישגית לפי הבנתו, ומכיוון שהוא עשה את זה גרוע הוא מצד אחד לא נכנס לפלייאוף ב3 מתוך 4 עונות ומצד שני לא קיבל/השיג בחירות גבוהות במיוחד, ואז נדרשת כאמור יכולת זיהוי כשרון-שאין לו.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2018 5:14 pm 
Hall of Famer

הטעויות שלהם ידועות אבל לציין את מיצ'ל זה קצת לא חוכמה. 14 קבוצות ויתרו עליו ואולי עוד יותר אם יוטה לא היתה מבצעת את הטרייד הזה.
דומה לקוואי. 15 קבוצות ויתרו עליו. כולל GM עם יחסי ציבור טובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2018 5:58 pm 
Hall of Famer

*12 ויתרו על מיצ'ל ו-14 על קוואי

*בכל דראפט יש את הכשרונות שנופלים למטה, החכמה היא לאסוף אותם. יש כאלה שיותר טובים בזה וכאלה שפחות.

*לגבי מיצ'ל כבר אמרתי למה חטאו של ון גנדי גדול: הוא בחר SG רק בחירה אחת לפני שמיצ'ל נבחר. זה להשוות תפוח לתפוח. ואת ההבדלים בין התפוחים אנחנו רואים.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2018 6:02 pm 
Sophomore

ו-29, כולל הספרס שזיהו את הפוטנציאל של קוואי, פספסו את באטלר. אני עדיין מפנטז לפעמים מה היה אם היו לוקחים אותו ולא את קורי ג'וזף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2018 6:12 pm 
Hall of Famer

ido כתב:
ו-29, כולל הספרס שזיהו את הפוטנציאל של קוואי, פספסו את באטלר. אני עדיין מפנטז לפעמים מה היה אם היו לוקחים אותו ולא את קורי ג'וזף

דראפט לא רע בכלל-בכלל 2011.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2018 6:38 pm 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
*12 ויתרו על מיצ'ל ו-14 על קוואי

*בכל דראפט יש את הכשרונות שנופלים למטה, החכמה היא לאסוף אותם. יש כאלה שיותר טובים בזה וכאלה שפחות.

*לגבי מיצ'ל כבר אמרתי למה חטאו של ון גנדי גדול: הוא בחר SG רק בחירה אחת לפני שמיצ'ל נבחר. זה להשוות תפוח לתפוח. ואת ההבדלים בין התפוחים אנחנו רואים.

12 בחרו לפני מיצ'ל. אחת העבירה את הבחירה (כלומר ויתרה עליו) והקינגס העבירו את הבחירה העשירית שלהם לפורטלנד אז הם גם ויתרו עליו. 12+1+1 שווה 14.
כנל קוואי.
ואן מתסכל על קוואי, הספרס רצו להתקדם בשביל לבחור את ולנציונאס! צריך מזל בחיים. אם איכשהו זה היה "מסתדר" להם קוואי היום לא עושה דרמה בספרס.
כל מועדון מפספס כולל הטובים ביותר. השאלה כמה ועל מי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 31 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: