סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 5:10 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 106 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ATT כנס כנס (כנס!)
הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 3:57 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
Att כתב:
Hacohen כתב:
1. הינקי לא זיהה שום יתרון תחרותי. הינקי בסך הכל ניסה לנצל באופן ציני ומנותק מהמציאות את העובדה שהמנגנון של הליגה מתגמל במידה מסוימת קבוצות גרועות, על ידי הפיכה של הקבוצה שלו להכי גרועה שיש לתקופה ארוכה.

2. באף ארגון עסקי בעולם שפועל על מנת להרוויח כסף בשוק תחרותי, לא היו מעודדים מנכ"ל להקריב את ההווה בצורה של כשלון מוחלט למען אולי-הצלחה בעתיד. כל מנכ"ל שהיה מנסה לעשות את זה היה עף קיבינימט, ולא שמישהו מלכתחילה היה ממנה אחד כזה. סטארט אפ זה משהו אחר, אבל קבוצת NBA אינה סטארט אפ.

3. בוא נשים את הכשרון של קובינגטון ומקונל בפרופורציה. קובינגטון זה נייס טו הב, שחקן הגנה מצוין ובינוני-מינוס בהתקפה (40% מהשדה בקריירה, 33% בפלייאוף האחרון). שחקן שאם יש לך קונטנדרית, נחמד שיהיה לך אותו כדי לשמור על יריבים ואולי לקלוע איזו שלשה פנויה. הוא לא בדיוק נשלף מקפריסין או מהליגה השנייה בצרפת, אלא היה שחקן דיליג מצטיין (MVP של האולסטאר ושחקן חמישיית העונה בעונת רוקי). שחקנים כאלה מעניינים ג'יאמס בNBA, והינקי הביא אותו-סבבה, אבל באמת לא מסעיר. טי.ג'יי מקונל, כדאי להזכיר, הוא רכז מחליף שקלע 6 נקודות למשחק בעונה האחרונה. יש לו קליעה טובה והוא חכם, וזהו בערך. בקיצור, שיבחת את הינקי על הבאת שחקן משלים ורכז מחליף, שניהם לא בדיוק שחקנים שג'יאמים אחרים חולמים עליהם רטוב בלילה.

4. אני לא מאמין שאתה ממשיך לדבר על הטרייד של מק"ו כהצלחה. אתה יודע לומר לי מה התמורה שהתקבלה תמורת מק"ו?

5. וכמובן, שכחת לציין: הוא הוכיח שהוא מסוגל להכניס חבורת שחקנים צעירים לדכאון, הוא הוכיח שהוא מסוגל להשניא את עצמו על הקולגות בליגה, הוא הוכיח שהוא מסוגל להביא קבוצה לאי-אמון מצד האוהדים, הוא הוכיח שהוא מסוגל לגרום לכך שהבעלים של הקבוצות האחרות בליגה עושים יד אחת כדי להעיף אותו כי הקבוצה שלו כ"כ מחורבנת שאף אחד לא רוצה לקנות כרטיסים למשחקים שלהם וזה פוגע להם בהכנסות.

1. הינקי בהחלט זיהה וניצל יתרון תחרותי. הוא מקסם את בחירות הדראפט של פילי והשתמש בקאפ כדי לרכוש בחירות נוספות. ה-long view הוא בהחלט יתרון, כשאתה משתמש בו באופן מושכל ומתמיד.
2. במצב שבו פילי הייתה, זו הייתה ההחלטה העסקית החכמה ביותר. אתה מוזמן להתווכח עם האולם המלא של פילי, הבאז שיש סביב פילי כעת והיותה אחת הקבוצות הצעירות המוצלחות בליגה (למרות הפיאסקו המוחלט של קולאנג׳לו).
3. מקונול בעיניי אחד הרכזים המחליפים הטובים בליגה. דווקא קליעה טובה היא לא אחת ממעלותיו הבולטות אבל הוא קשוח ופייטר, מגן טוב, מוסר טוב, חוטף נהדר ושחקן כייפי לאללה. קובינגטון הוא אחלה שחקן, סמול שפותח ברוב החמישיות בליגה. הינקי הצליח לאסוף את השניים האלו בחוזה ״מצחיק״ למספר שנים (לקובינגטון היה את אחד החוזים הטובים בליגה במשך שנתיים-שלוש). בעיניי הישג ראוי.
4. אני לא מאמין שאתה מדבר על הטרייד הזה כמשהו שהוא פחות מהצלחה מסחררת. אני באמת לא מצליח להבין :du_ma_et: הבחירה ה-10 היא ביי פאר הוורסט קייס סנריו שהטרייד הזה יכול היה להניב ועדיין, אין שום קשר בין הערך של הבחירה הזו לבין הערך האפסי של מק״ו כרגע.
5. זה פשוט מלל לא נכון. אף אחד לא נכנס לדיכאון בפילי, אין שום אי אמון מצד האוהדים (אם כבר יש אי אמון בהנהלה שהעיפה אותו; רוב אוהדי פילי רוצים אותו בחזרה; תקרא קצת את הפורום שלהם) ואני די משוכנע שיש לא מעט הערכה כלפיו בליגה. הכיוון של ההנהלות השונות די ברור - אף אחד כבר לא סוחר בבחירות עתידיות (חוץ מקולאנג׳לו), נוטים פחות להוציא כסף מיותר על שחקנים שאינם כוכבים בשוק החופשי, שומרים על גמישות מרבית, קבוצות עושות טנקינג קיצוני יותר וכו׳.

1. אנחנו נישאר חלוקים בהגדרות שלנו אז נעזוב את זה ככה.

2. לא, זאת לא היתה ההחלטה העסקית החכמה ביותר. רחוק מאד-מאד מזה. אין בעולם העסקי התחרותי מנכ"ל שמתאבד במודע בהווה בשביל להמר על העתיד. כל החכמה בלהיות מנכ"ל מוצלח זה להרוויח בהווה ועדיין לתכנן את העתיד. לא כולם מצליחים בזה ואלה שעושים את זה טוב הם הטופ בכל תחום-דני איינג' הוא הדוגמה הקלאסית בNBA וכמוהו גם ביופורד מסן אנטוניו-אבל אף אחד לא מרסק את הארגון שלו במודע בשביל להמר על העתיד. ובוא לא נשכח שהינקי עף הביתה בין היתר כי התוצאות העסקיות של המהלכים שלו דפקו את כל הליגה.

3. אני שמח שמקונל בעיניך הוא אחד הרכזים המחליפים הטובים בליגה, עם דגש רב מאד על בעיניך. לי הוא בעיקר מזכיר גרסה כלשהי של מתיו דלבאדובה.

4. עברנו בויכוח הזה כבר קורסים של מבוא ללוגיקה ולתורת קבלת ההחלטות, אז לא נחזור יותר מאשר על השורה התחתונה שאתה ממאן להבין: כשאתה לא יודע את התמורה, אתה לא יודע אם הטרייד טוב או רע. אתה מקסימום יודע להגיד שההחלטה נכונה לאור האסטרטגיה. זהו.

5. אף אחד לא נכנס לדכאון בפילי? גם לא ג'אליל אוקאפור? לא היה אי-אמון מצד האוהדים? אז בוא תסביר את הנתון הבא: בעונה הראשונה של הינקי הסיקסרס היו במקום ה21 בליגה בממוצע צופים למשחק. בעונה השנייה הם כבר היו במקום ה29, לפי אחרון. בעונה השלישית במקום האחרון. כך גם בעונה האחרונה שלו, שאותה הסיקסרס התחילו במאזן נפלא של 21-1. בעונה הראשונה בלעדיו הסיקסרס כבר עלו למקום ה27, ובעונה האחרונה הם עפו למעלה למקום ה11. אז אין לי מושג מה כותבים אוהדים בפורומים של הסיקסרס, יש לי מושג שבפועל הם הצביעו ברגליים ולא הגיעו למשחקים בתקופתו. לא מיותר להזכיר שוב שהליגה התערבה כי אי האמון התקדימי בהינקי הביא לירידה ברווחים של כלל הקבוצות בליגה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 4:44 pm 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
Att כתב:
Hacohen כתב:
1. הינקי לא זיהה שום יתרון תחרותי. הינקי בסך הכל ניסה לנצל באופן ציני ומנותק מהמציאות את העובדה שהמנגנון של הליגה מתגמל במידה מסוימת קבוצות גרועות, על ידי הפיכה של הקבוצה שלו להכי גרועה שיש לתקופה ארוכה.

2. באף ארגון עסקי בעולם שפועל על מנת להרוויח כסף בשוק תחרותי, לא היו מעודדים מנכ"ל להקריב את ההווה בצורה של כשלון מוחלט למען אולי-הצלחה בעתיד. כל מנכ"ל שהיה מנסה לעשות את זה היה עף קיבינימט, ולא שמישהו מלכתחילה היה ממנה אחד כזה. סטארט אפ זה משהו אחר, אבל קבוצת NBA אינה סטארט אפ.

3. בוא נשים את הכשרון של קובינגטון ומקונל בפרופורציה. קובינגטון זה נייס טו הב, שחקן הגנה מצוין ובינוני-מינוס בהתקפה (40% מהשדה בקריירה, 33% בפלייאוף האחרון). שחקן שאם יש לך קונטנדרית, נחמד שיהיה לך אותו כדי לשמור על יריבים ואולי לקלוע איזו שלשה פנויה. הוא לא בדיוק נשלף מקפריסין או מהליגה השנייה בצרפת, אלא היה שחקן דיליג מצטיין (MVP של האולסטאר ושחקן חמישיית העונה בעונת רוקי). שחקנים כאלה מעניינים ג'יאמס בNBA, והינקי הביא אותו-סבבה, אבל באמת לא מסעיר. טי.ג'יי מקונל, כדאי להזכיר, הוא רכז מחליף שקלע 6 נקודות למשחק בעונה האחרונה. יש לו קליעה טובה והוא חכם, וזהו בערך. בקיצור, שיבחת את הינקי על הבאת שחקן משלים ורכז מחליף, שניהם לא בדיוק שחקנים שג'יאמים אחרים חולמים עליהם רטוב בלילה.

4. אני לא מאמין שאתה ממשיך לדבר על הטרייד של מק"ו כהצלחה. אתה יודע לומר לי מה התמורה שהתקבלה תמורת מק"ו?

5. וכמובן, שכחת לציין: הוא הוכיח שהוא מסוגל להכניס חבורת שחקנים צעירים לדכאון, הוא הוכיח שהוא מסוגל להשניא את עצמו על הקולגות בליגה, הוא הוכיח שהוא מסוגל להביא קבוצה לאי-אמון מצד האוהדים, הוא הוכיח שהוא מסוגל לגרום לכך שהבעלים של הקבוצות האחרות בליגה עושים יד אחת כדי להעיף אותו כי הקבוצה שלו כ"כ מחורבנת שאף אחד לא רוצה לקנות כרטיסים למשחקים שלהם וזה פוגע להם בהכנסות.

1. הינקי בהחלט זיהה וניצל יתרון תחרותי. הוא מקסם את בחירות הדראפט של פילי והשתמש בקאפ כדי לרכוש בחירות נוספות. ה-long view הוא בהחלט יתרון, כשאתה משתמש בו באופן מושכל ומתמיד.
2. במצב שבו פילי הייתה, זו הייתה ההחלטה העסקית החכמה ביותר. אתה מוזמן להתווכח עם האולם המלא של פילי, הבאז שיש סביב פילי כעת והיותה אחת הקבוצות הצעירות המוצלחות בליגה (למרות הפיאסקו המוחלט של קולאנג׳לו).
3. מקונול בעיניי אחד הרכזים המחליפים הטובים בליגה. דווקא קליעה טובה היא לא אחת ממעלותיו הבולטות אבל הוא קשוח ופייטר, מגן טוב, מוסר טוב, חוטף נהדר ושחקן כייפי לאללה. קובינגטון הוא אחלה שחקן, סמול שפותח ברוב החמישיות בליגה. הינקי הצליח לאסוף את השניים האלו בחוזה ״מצחיק״ למספר שנים (לקובינגטון היה את אחד החוזים הטובים בליגה במשך שנתיים-שלוש). בעיניי הישג ראוי.
4. אני לא מאמין שאתה מדבר על הטרייד הזה כמשהו שהוא פחות מהצלחה מסחררת. אני באמת לא מצליח להבין :du_ma_et: הבחירה ה-10 היא ביי פאר הוורסט קייס סנריו שהטרייד הזה יכול היה להניב ועדיין, אין שום קשר בין הערך של הבחירה הזו לבין הערך האפסי של מק״ו כרגע.
5. זה פשוט מלל לא נכון. אף אחד לא נכנס לדיכאון בפילי, אין שום אי אמון מצד האוהדים (אם כבר יש אי אמון בהנהלה שהעיפה אותו; רוב אוהדי פילי רוצים אותו בחזרה; תקרא קצת את הפורום שלהם) ואני די משוכנע שיש לא מעט הערכה כלפיו בליגה. הכיוון של ההנהלות השונות די ברור - אף אחד כבר לא סוחר בבחירות עתידיות (חוץ מקולאנג׳לו), נוטים פחות להוציא כסף מיותר על שחקנים שאינם כוכבים בשוק החופשי, שומרים על גמישות מרבית, קבוצות עושות טנקינג קיצוני יותר וכו׳.

1. אנחנו נישאר חלוקים בהגדרות שלנו אז נעזוב את זה ככה.

2. לא, זאת לא היתה ההחלטה העסקית החכמה ביותר. רחוק מאד-מאד מזה. אין בעולם העסקי התחרותי מנכ"ל שמתאבד במודע בהווה בשביל להמר על העתיד. כל החכמה בלהיות מנכ"ל מוצלח זה להרוויח בהווה ועדיין לתכנן את העתיד. לא כולם מצליחים בזה ואלה שעושים את זה טוב הם הטופ בכל תחום-דני איינג' הוא הדוגמה הקלאסית בNBA וכמוהו גם ביופורד מסן אנטוניו-אבל אף אחד לא מרסק את הארגון שלו במודע בשביל להמר על העתיד. ובוא לא נשכח שהינקי עף הביתה בין היתר כי התוצאות העסקיות של המהלכים שלו דפקו את כל הליגה.

3. אני שמח שמקונל בעיניך הוא אחד הרכזים המחליפים הטובים בליגה, עם דגש רב מאד על בעיניך. לי הוא בעיקר מזכיר גרסה כלשהי של מתיו דלבאדובה.

4. עברנו בויכוח הזה כבר קורסים של מבוא ללוגיקה ולתורת קבלת ההחלטות, אז לא נחזור יותר מאשר על השורה התחתונה שאתה ממאן להבין: כשאתה לא יודע את התמורה, אתה לא יודע אם הטרייד טוב או רע. אתה מקסימום יודע להגיד שההחלטה נכונה לאור האסטרטגיה. זהו.

5. אף אחד לא נכנס לדכאון בפילי? גם לא ג'אליל אוקאפור? לא היה אי-אמון מצד האוהדים? אז בוא תסביר את הנתון הבא: בעונה הראשונה של הינקי הסיקסרס היו במקום ה21 בליגה בממוצע צופים למשחק. בעונה השנייה הם כבר היו במקום ה29, לפי אחרון. בעונה השלישית במקום האחרון. כך גם בעונה האחרונה שלו, שאותה הסיקסרס התחילו במאזן נפלא של 21-1. בעונה הראשונה בלעדיו הסיקסרס כבר עלו למקום ה27, ובעונה האחרונה הם עפו למעלה למקום ה11. אז אין לי מושג מה כותבים אוהדים בפורומים של הסיקסרס, יש לי מושג שבפועל הם הצביעו ברגליים ולא הגיעו למשחקים בתקופתו. לא מיותר להזכיר שוב שהליגה התערבה כי אי האמון התקדימי בהינקי הביא לירידה ברווחים של כלל הקבוצות בליגה.

אוקאפור בדיכאון גם בנטס. אף שחקן לא מאושר לעבור משחקן מוביל במכללות לבאסט בקצה הספסל.
אתה מוזמן לכתוב לי 10 שמות של רכזים מחליפים שטובים יותר ממקונול. מעולם לא בדקתי אבל אני מאמין שהוא איפשהו בעשירייה הפותחת.
בהחלט היה אמון מצד האוהדים בהינקי. כיוון שהוא לא שיחק על הפרקט אלא שחקנים חלשים למדי, לא הגיעו לראות את הקבוצה שלו. כן מגיעים לראות את הקבוצה שהוא בנה. אתה יודע, יש קשר בין מה שקרה ב-3 השנים האלו למה שקרה השנה, עם כל הכבוד לרדיק מושך הקהל.
לגבי קבלת החלטות, אני לא יודע אילו קורסים עברת אבל זה שאני לא מסכים איתך, לא אומר שאני ״ממאן להבין״. זה אומר שאני חושב שאתה טועה, שזו הסתכלות מאוד צרה ולא נכונה על מהלכים.

אם נסתכל כרגע על המהלך - על אף שכמובן מהצד שלך הוא לא הושלם כי אנחנו עדיין לא יודעים איך תתפתח הקריירה של מי שייבחר במקום העשירי וצריך לחכות עוד לפחות כמה שנים עד שננתח ונדע האם זו הייתה בחירה נכונה וטרייד טוב או גרוע - אז הערך של בחירה 10 בטרייד >>>>>>>>> הערך של מק״ו כרגע. זה לא מדע טילים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 4:53 pm 
Hall of Famer

קצת על האווירה והאמון הכללי בהינקי מתוך כתבה מפברואר האחרון בבליצ'ר ריפורט (תורגם לא-משהו לעברית בHOOPS, אבל אפשר להבין):

בזמן שמבקריו של הינקי טוענים כי לבחור כישרון הוא מדע לא מדויק שאף קבוצה לא ממש מתמחה בו, וישנו מערך של סוכנים, מנהלים, בעלים ועובדים לשעבר של הסיקסרס אשר לקחו את הבעיה הגדולה ביותר שלו במיומנות הניהול. הם תארו אותו כמתבודד, לא שוהה באותו המלון עם הקבוצה כאשר הוא מצטרף לנסיעות, לא מפתח קשרים עם סוכנים או נותן מספיק תשומת לב לסגל הצעיר שאסף ונוקט בגישה קשה לכל שיחת טרייד או משא ומתן על חוזה.

"כאשר בחורים החלו להיכנס לצרות, לא היה שום מבנה או מבוגר אחראי", מתאר סוכן כשהוא מתכוון לתקרית הנסיעה הבלתי אחראית של אוקפור או למספר קטטות בר. "היה לו אפס ניהול על השחקנים. הם לא הלכו לפגישות, והם היו מאחרים לכל דבר".

לאותו מנהל של קבוצת הפלייאוף יש רושם זהה.

"הם לא הכינו יותר מדי בסיס שם", הוא אומר. "זאת הבעיה עם גישה כזו, כשההחלטות שלך מבוססות על מספרים בלבד. אתה לא מעריך תרבות ואופי. יש כל כך הרבה דברים שצריך להתמודד כאשר הקבוצה שלך כזו צעירה. אתה חייב שתהיה לך תמיכה שהיא מעבר לתא הנהג – התפתחות אישית, התפתחות מקצועית, ניהול משפחתי…"

אלו הקרובים להינקי מספרים שהוא בכוונה שמר על סוכנים – ועל כמה שחקנים – במרחק כלשהו. להיות קרוב לשחקנים בסגל כאשר באופן עקבי ישנם שינויים הוא עניין חסר טעם, אם לא מיותר רגשית. תקרת השכר הבריאה של הסיקסרס, בינתיים, הייתה נוחה לסוכנים כדי להשתמש בה כמינוף במשא ומתן על חוזים במקומות אחרים. עם זאת, הינקי לא רצה להרשות זאת בגלל שבסופו של דבר יתעוררו שאלות מדוע הסיקסרס לא הנחיתו אף אחת מהמטרות שלהם בשוק השחקנים החופשי.

"סוכנים היו מתלוננים אלי כל הזמן, 'יש לנו שוק של רק 29 קבוצות', בגלל שהם לא חיפש לבזבז כסף כלשהו", אומר מנהל נוסף מהאזור המערבי.

הינקי גם הגביל סוכנים בכך שנקט בגישה חדשה לחוזים עבור בחירות סיבוב שני ושחקנים חופשיים – רב שנים, עסקאות מובטחות חלקית. הרעיון מצדו של הינקי היה לסחור בביטחון של חוזים ארוכי טווח עבור שחקנים שוליים ובכך עדיין לשמור את גורם הסיכון עבור הקבוצה כבר ניהול.

לפעמים, זה פגע בהינקי ובסיקסרס עם סוכנים שהתרגזו מתכנית המשא ומתן הזו. חלק החזירו לו בכך שסירבו לחלוק מידע עמו או לתת גישה לשחקניהם, לא משנה היכן הם היו אמורים ליפול בדראפט. סירובו של פורזינגיס לבקר או לערוך אימון בפילדלפיה הוא דוגמה אחת. מקורות בליגה מספרים כי להינקי לא הייתה גישה מלאה לרישומים הרפואיים של אוקפור לפני שבחר בו.

"האווירה הייתה כל כך רעילה שסוכנים, מכללות וקבוצות לא רצו שום קשר עמו", אומר המנהל השני מהאזור המזרחי.

מנהלים אשר בילו זמן במחיצתו של הינקי אומרים שהיה לא חברותי מבחירה, ולא מטבעו.

"סם לא יכול היה לעזור לעצמו בכך שהיה מטפח קשרים", אומר המנהל הראשון מהאזור המערבי. "יש לו יותר אישיות ממה שהציבור באמת מכיר".

ממש לא הצלחתי להבין את המשפט עם ה"כיוון שהוא לא שיחק על הפרקט". אני לא מצליח להבין איך אתה מתעלם נתון כל-כך מובהק לאי-אמון אוהדים כמו נחיתה למקומות האחרונים בליגה במשך שלוש עונות רצופות. אני לא מצליח להבין איך אתה מתעלם מנתון כל-כך מובהק לאי-אמון קולגות כמו העובדה שהליגה אשכרה כפתה להעיף אותו. על האי-האמון מצד שחקנים וסוכנים אפשר לקרוא למעלה.

ובפעם המי-יודע, אין שום משמעות להסכמה שלך. זה בינארי. יש הגדרות למה זה החלטה טובה ומה זה החלטה נכונה. אי אפשר להגדיר החלטה טובה או רעה בלי לדעת את התמורה כמו שאי אפשר לדעת מה זה X במשוואה X+2=D אם אין לך נתונים נוספים.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 7:46 pm 
Sophomore

Att כתב:
kakon3 כתב:
לא מבין איך אפשר להגיד שזה טעות הביקורת על הינקי, כאילו לא ברור שלקבל כמה בחירות דראפט ראשונות במשך שנים יוביל ברוב הסיכויים לבסיס ממש טוב? גם אם סימונס ואמביד לוקחים עשר אליפויות זה לא יגרום לי לשנות כלום ממה שחשבתי על הינקי, וזה שברור שהוא מקסם את הסיכויים של העתיד, תמורת להפוך את פילי לבדיחה ואת כל המשחקים שלה ללא תחרותיים במשך שנים, ושזה ממש לא שווה את המקסום הזה.

אז שווה יותר מה שקורה באורלנדו, בקינגס ובשנים האחרונות בפיניקס (שאחרי זגזוגים, נראה שהחליטו לעשות את זה הפעם ״נכון״)? או אולי הבנייה המופלאה והמקרית בהחלט של ניו אורלינס...

אם אתה יכול להאיץ תהליך בנייה מחדש ל-3 שנים ולאפשר לך מקפצה עתידית לדרגת קונטנדרית זה עדיף בעיניי מאשר 10 שנות בינוניות ויותר.

בכל מקרה, את הדעה שלך אני עוד יכול לקבל. אם אתה חושב שלא משנה אם זו אסטרטגיה נכונה או לא, לא היית פועל כך, בשם ההגינות וכו׳, אין לי מה להתווכח עם זה. מה שאני לא יכול לקבל זה זלזול בדרגת הקושי של המהלך הזה, מכל בחינה ובאפקטיביות שבה הינקי ניהל אותו.

אורלנדו וקינגס ניהול ממש גרוע ויש בעיות אחרות, זה לא או זה או זה, פיניקס זה מקרה יוצא דופן שהלכו לטנקינג והיו מועמדים בתחזיות למקום אחרון ויצאה להם במקרה קבוצת גבול פליאוף משם החלטות לא טובות, אבל עכשיו הם בהחלט בדרך של טנקינג שלא מאבד כל ערך של סופרטיביות.

זה לא מה שאני חושב, זה לא שלא הייתי פועל ככה כי בא לי להיות הגון ומוסרי, אלא שלאיבוד ערך הספורטיביות יש הפסד גדול של מותג הקבוצה, סבל של אוהדים למשך שנים, שאר הליגה נגדך ועוד.
אני כן מזלזל בדרגת הקושי, אני חושב שזה די קל לעשות אסטרטגיה של להיות הכי גרוע באופן מביך במשך כמה שנים כשכל שחקן בינוני זורקים או מעיבירים תמורת בחירות וממלאים את הקבוצה בשחקני די ליג. הקושי של האסטרטגיה הוא רק בלעשות זאת מבלי לאבד את אמון הבעלים ומבלי שהליגה תלך נגדך ובזה הוא נכשל, אז את הקושי האמיתי באסטרטגיה הוא לא הצליח לעבור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 9:06 pm 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
קצת על האווירה והאמון הכללי בהינקי מתוך כתבה מפברואר האחרון בבליצ'ר ריפורט (תורגם לא-משהו לעברית בHOOPS, אבל אפשר להבין):

[b]
ובפעם המי-יודע, אין שום משמעות להסכמה שלך. זה בינארי.

זו פחות או יותר ההרגשה כשמדיינים איתך, שאין ממש משמעות למה שכותבים.
זה ברור שאתה לא רק יומרני אלא גם צודק.

לגבי הכתבה, אוקיי. יש גם כמה כתבות מחמיאות מאוד על הינקי.
כתבות מוטות יש לכל כיוון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 9:10 pm 
Hall of Famer

kakon3 כתב:
Att כתב:
kakon3 כתב:
לא מבין איך אפשר להגיד שזה טעות הביקורת על הינקי, כאילו לא ברור שלקבל כמה בחירות דראפט ראשונות במשך שנים יוביל ברוב הסיכויים לבסיס ממש טוב? גם אם סימונס ואמביד לוקחים עשר אליפויות זה לא יגרום לי לשנות כלום ממה שחשבתי על הינקי, וזה שברור שהוא מקסם את הסיכויים של העתיד, תמורת להפוך את פילי לבדיחה ואת כל המשחקים שלה ללא תחרותיים במשך שנים, ושזה ממש לא שווה את המקסום הזה.

אז שווה יותר מה שקורה באורלנדו, בקינגס ובשנים האחרונות בפיניקס (שאחרי זגזוגים, נראה שהחליטו לעשות את זה הפעם ״נכון״)? או אולי הבנייה המופלאה והמקרית בהחלט של ניו אורלינס...

אם אתה יכול להאיץ תהליך בנייה מחדש ל-3 שנים ולאפשר לך מקפצה עתידית לדרגת קונטנדרית זה עדיף בעיניי מאשר 10 שנות בינוניות ויותר.

בכל מקרה, את הדעה שלך אני עוד יכול לקבל. אם אתה חושב שלא משנה אם זו אסטרטגיה נכונה או לא, לא היית פועל כך, בשם ההגינות וכו׳, אין לי מה להתווכח עם זה. מה שאני לא יכול לקבל זה זלזול בדרגת הקושי של המהלך הזה, מכל בחינה ובאפקטיביות שבה הינקי ניהל אותו.

אורלנדו וקינגס ניהול ממש גרוע ויש בעיות אחרות, זה לא או זה או זה, פיניקס זה מקרה יוצא דופן שהלכו לטנקינג והיו מועמדים בתחזיות למקום אחרון ויצאה להם במקרה קבוצת גבול פליאוף משם החלטות לא טובות, אבל עכשיו הם בהחלט בדרך של טנקינג שלא מאבד כל ערך של סופרטיביות.

זה לא מה שאני חושב, זה לא שלא הייתי פועל ככה כי בא לי להיות הגון ומוסרי, אלא שלאיבוד ערך הספורטיביות יש הפסד גדול של מותג הקבוצה, סבל של אוהדים למשך שנים, שאר הליגה נגדך ועוד.
אני כן מזלזל בדרגת הקושי, אני חושב שזה די קל לעשות אסטרטגיה של להיות הכי גרוע באופן מביך במשך כמה שנים כשכל שחקן בינוני זורקים או מעיבירים תמורת בחירות וממלאים את הקבוצה בשחקני די ליג. הקושי של האסטרטגיה הוא רק בלעשות זאת מבלי לאבד את אמון הבעלים ומבלי שהליגה תלך נגדך ובזה הוא נכשל, אז את הקושי האמיתי באסטרטגיה הוא לא הצליח לעבור.

ביום שבו תלך באומץ רב על אסטרטגיה יוצאת דופן ותתמיד בה מספר שנים, נדבר על דרגות קושי.
הינקי אמנם נכשל בשמירת אמון הבעלים אבל הוא שמר על האסטרטגיה שלו עד הרגע האחרון ונדמה לי שהיום, אפשר לומר שהוא הצליח.
אמנם פילי זרקה לפח כמה מהנכסים המובילים שהוא ליקט בשנים האלו (זה מה שקורה כשאתה בוחר GM מזעזע) אבל היא עדיין במצב טוב מאוד.

לפחות נורטון מספיק הגון כדי לשנות את דעתו ביחס לעבודה שהינקי עשה. אין לי ציפיות מהשאר.
אם כי יהיה נחמד שלפחות אלו שסיפרו לי שקולאנג׳לו הוא דווקא ממש אחלה ושאני סתם מלכלך על הבחירה בגלל הערכתי היתירה להינקי, יודו בטעותם. עקבתי אחריו מספיק מקרוב במהלך שנותיו בטורונטו כדי להבין את מי פילי לקחו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 9:38 pm 
Hall of Famer

היי, לא אמרתי שהינקי הוא גאון הדור, חסיד אומות העולם והביאה הבאה של איינשטיין בכדורסל. בסך הכל אמרתי שאי אפשר להגיד שהוא נכשל. שהוא היה יצירתי והביא דברים מעניינים לשולן, ובסופו של דבר - העובדה היא שהמהלכים שהינקי עשה במשך שנים, עזרו מאד להביא קבוצה ל 52 נצחונות, ושהוא כן התווה בסיס מעניין לקבוצות לחשוב לעשות דברים דומים.
הוא עשה טעויות, והוא עשה דברים נכונים. גם קולנג'לו עשה טעויות וכמה דברים נכונים, אבל הינקי כן הניח בסיס שאפשר היה לבנות עליו. אני עדיין חושב שהוא היה צריך לתת קצת יותר יחס לעונה הרגילה (למשל, אם אני הינקי, הייתי מביא שחקן כמו מלו של היום לפילי של לפני 4 שנים. ייצור כמה נצחונות אבל לא יותר מדי, וייתן סיבה לאוהדים לבוא למגרש).

ואגב, נדב. דווקא אתה עם הבינאריות צריך להיות בעד הינקי. אחרי הכל, פילי עם 52 נצחונות העונה ו מקום בצמרת הגבוהה של המזרח. נדמה לי שאם מדברים על משחק בינארי, די הצליח להם (ואפילו אתה תודה שזה לא "רק" קולנג'לו, אני מניח).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 9:54 pm 
Hall of Famer

Att, זה קצת משעשע איך אתה לוקח עניין עובדתי (כדי לדעת ערך של עסקה צריך לדעת מה התמורה) והופך אותו לעניין של דעה, ואז לוקח עניין של דעה (האם הינקי היה מוצלח או לא) והופך אותו לעובדתי ("נורטון היה הגון להודות בטעותו").

נורטון, בטח שאפשר להגיד שהינקי נכשל. את כל הנימוקים כתבתי למעלה. בכל הצניעות, נימוקים די חזקים. והייתי אומר שכשהבעלים של הקבוצות האחרות בליגה דורשים מהליגה להעיף אותך, בזמן שהקבוצה שלך פותחת 21-1 עונה שלישית שבה היא באחד משני המקומות האחרונים בהגעת קהל ביתי למשחקים, הכשרון הגדול שבחרת בדראפט מאבד את זה וסוכנים לא רוצים לעבוד איתך-הטענה המוזרה (מאד) היא זו שמדברת על הצלחה.

ורבאק, כדי להביא קבוצה ל52 נצחונות וחצי גמר מזרח אתה לא צריך לעבור רבע מהויה דולורוזה שהסיקסרס עברו עם הינקי.

לגבי הבינאריות, אני רחוק מלהסתכל על העולם בצורה כזו. אני פשוט אומר שיש דרך אחת למדוד החלטה טובה או רעה. לפי התוצאה. זו לא המצאה שלי, אתה יודע.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 10:30 pm 
Sophomore

Att כתב:
kakon3 כתב:
Att כתב:
kakon3 כתב:

ביום שבו תלך באומץ רב על אסטרטגיה יוצאת דופן ותתמיד בה מספר שנים, נדבר על דרגות קושי.
הינקי אמנם נכשל בשמירת אמון הבעלים אבל הוא שמר על האסטרטגיה שלו עד הרגע האחרון ונדמה לי שהיום, אפשר לומר שהוא הצליח.
אמנם פילי זרקה לפח כמה מהנכסים המובילים שהוא ליקט בשנים האלו (זה מה שקורה כשאתה בוחר GM מזעזע) אבל היא עדיין במצב טוב מאוד.

לפחות נורטון מספיק הגון כדי לשנות את דעתו ביחס לעבודה שהינקי עשה. אין לי ציפיות מהשאר.
אם כי יהיה נחמד שלפחות אלו שסיפרו לי שקולאנג׳לו הוא דווקא ממש אחלה ושאני סתם מלכלך על הבחירה בגלל הערכתי היתירה להינקי, יודו בטעותם. עקבתי אחריו מספיק מקרוב במהלך שנותיו בטורונטו כדי להבין את מי פילי לקחו.

הם אכן במצב טוב מאוד כרגע, אחרי כמה שנים של הקבוצה הגרועה בהיסטוריה.
אין כאן עניין של הגינות לשנות את הדעה, זה דווקא מוזר לשנות את הדעה כרגע כשכל מה שקרה צפוי לגמרי, הוא הביא שחקני די ליג כדי לסיים אחרונים כמה שנים, קיבל כמה בחירות ראשונות ועכשיו הם במצב טוב.
גם לא הייתי מצפה ממך לשנות את הדעה אם אמביד/סימונס או שניהם היו ממשיכים להפצע וגומרים קרירה ולפילי לא היה כלום, זה גם כן ארוע שנלקח בחשבון שיכול לקרות, כל העניין בניגוד למה שנדב אומר הוא להגיד מראש מה האסטרטגיה הכדאית, כי כביכול אם שנה הבאה לברון בא לפילי והם לוקחים אליפות הוא צריך לחזור בעצמו ולהגיד שהינקי הצליח, כשכאמור מבחינתי גם אם הם סימונס ואמביד יהיו שושלת של אליפויות זה לא צריך לשנות בכלום את הדעה לגבי זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 10:51 pm 
Hall of Famer

למה בניגוד למה שנדב אומר? איפה אמרתי שאם הם יקחו אליפות עם לברון אז צריך להגיד שהינקי הצליח? אני אומר באדיקות, עוד מהימים שהינקי התחיל, שזו דרך הרסנית גם אם היא תביא בסוף להצלחה. כל הנתונים שהבאתי למעלה רק מראים כמה גרוע זה היה, כשהעתיד הוא בבחינת הימור לא-ידוע. כדי לבנות קונטנדרית לא צריך לעשות את כל הנזק הזה. וזה חוץ מהדעה שלי שלהיות קבוצת צמרת שהיא לא קונטנדרית זה גם בסדר.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2018 12:35 am 
Sophomore

בניגוד לדעה שלך כי כתבת : "יש דרך אחת למדוד החלטה טובה או רעה והיא התוצאה" אם כך אז תוצאה של אליפות אחרי בערך 5 שנים מאז שהתחיל בהחלט שווה את הנזק, וגם אם נגיד שלא אז יאללה נניח ויזכו 3 אליפויות. כאילו אם תוצאה זה המדד (שכאמור בעיני זה דרך ממש שגויה להסתכל על החלטות), אז אם סימונס ואמביד יביאו אליפויות תהיה חייב לשנות ולהגיד שהוא הצליח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2018 12:43 am 
Hall of Famer

אני לא יודע מה יש לדון. הינקי עצמו נכשל. הוא הביא את הליגה להתערב בקבוצה שלו ופחות או יותר להעיף אותו מהתפקיד. בוודאי שהליגה הכריחה את הסיקסרס לנטוש את התהליך הקיצוני שהינקי דבק בו.
אני לא חושב שאי פעם בתולדות האן.בי.איי הליגה התערבה ישירות בניהול קבוצה. אם יש הישג שרשום על שמו של הינקי, זה ההישג.
כל היתר מתגמד לעומת זאת, בטח ה"הצלחה" הגדולה של מציאת 2 שחקנים תורמים מהסיבוב השני בדראפט ומטה כשעברו אצלך בערך 3523 שחקנים שכאלו.
ודרך אגב, אם הינקי היה באמת גאון הוא היה הולך על טרייד של מק"ו כשהוא זכה בפרס רוקי השנה, לא בשלב שהוא מכר אותו, כשהמניה הייתה כבר בנפילה, אם כי לא הגיעה לערך המאד נמוך שהיא נמצאת בו עכשיו.

בינינו, פילי היום נמצאת במקום באמת טוב בזכות העובדה שאמביד נפצע לפני הדראפט. אם אמביד לא היה נפצע, אז בפילי היה משחק היום ג'בארי פארקר כנראה והמצב היה הרבה פחות אופטימי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2018 1:28 am 
Junior

ידוע לכל שהליגה הכריחה את אחת החברות בה לזרוק את הינקי מהקבוצה,
יש עדויות ברורות שסוכנים חזקים מאוד בליגה פגעו במתכוון במועדון שהינקי ניהל רק בגלל הינקי עצמו,
יש מספרים שמראים את ההפסדים הכספיים האדירים של המועדון במשך תקופת ניהולו,
ובכל זאת ATT לא מבין למה מועדונים אחרים לא נותנים לו את המפתחות.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2018 2:13 am 
Hall of Famer

כמדומני שגם טיעון ה-52 ניצחונות העונה ( לא רע בפני עצמו ) לא ממש יכול להיזקף ישירות לזכות הינקי , כי סביר מאוד ( על פי Att ... ) שהוא לא היה הולך על החתמה מהסוג של רדיק ודומותיה , ואז גם העונה ( לטעמי ) תחת חסותו - הקבוצה הייתה לכל היותר נאבקת על כניסה לפלייאוף ( אם לא פחות מכך ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2018 2:47 am 
Hall of Famer

או שהוא היה מביא כוכב שלישי (באטלר או קיירי או פול האינדיאני) ובוחר את מיטשל/מרקנן/מי שזה לא יהיה שאינו פולץ. לי לפחות אין ספק שהקבוצה הייתה מצליחה יותר משהצליחה השנה ועם עתיד ורוד יותר שכולל סופרסטאר או את הבחירה של סקרמנטו ב-2019. מה שקרה השנה זה פחות או יותר הוורסט קייס סנריו של הקבוצה שהינקי השאיר אחריו, בטח אם מסתכלים על העתיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2018 8:26 am 
Hall of Famer

kakon3 כתב:
בניגוד לדעה שלך כי כתבת : "יש דרך אחת למדוד החלטה טובה או רעה והיא התוצאה" אם כך אז תוצאה של אליפות אחרי בערך 5 שנים מאז שהתחיל בהחלט שווה את הנזק, וגם אם נגיד שלא אז יאללה נניח ויזכו 3 אליפויות. כאילו אם תוצאה זה המדד (שכאמור בעיני זה דרך ממש שגויה להסתכל על החלטות), אז אם סימונס ואמביד יביאו אליפויות תהיה חייב לשנות ולהגיד שהוא הצליח.

החלטה טובה או רעה, לא אסטרטגיה. ובפעם ה..., זה לא עניין של דעה. ככה זה מוגדר. אתה רוצה לדעת אם טרייד שעשית הוא טוב? אתה צריך לדעת מה נתת ומה קיבלת. בטרייד ההוא עדיין לא יודעים מה התקבל, ולכן אי אפשר לשפוט טוב או רע. מק"ו התפתח לשחקן לא טוב, אבל התמורה עשויה להיות שחקן עוד פחות טוב.

לעניין האסטרטגיה של הינקי, כתבתי את דעתי הרבה מאד פעמים, כולל בת'רד הזה. זו אסטרטגיה גרועה, מהמרת, שלא מצריכה התמודדות עם האתגרים האמיתיים של ניהול לרבות כל האספקטים שהם לא השגת קאפ מקסימלי והרבה בחירות דראפט. הינקי היה מנהל כ"כ כושל בכ"כ הרבה פרמטרים, שלנסות לשבח אותו כמנהל זה סוג מאד קיצוני של חוסר הבנת תפקידו של המנהל.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2018 8:51 am 
Junior

Att כתב:
או שהוא היה מביא כוכב שלישי (באטלר או קיירי או פול האינדיאני) ובוחר את מיטשל/מרקנן/מי שזה לא יהיה שאינו פולץ. לי לפחות אין ספק שהקבוצה הייתה מצליחה יותר משהצליחה השנה ועם עתיד ורוד יותר שכולל סופרסטאר או את הבחירה של סקרמנטו ב-2019. מה שקרה השנה זה פחות או יותר הוורסט קייס סנריו של הקבוצה שהינקי השאיר אחריו, בטח אם מסתכלים על העתיד.

אז אתה כן בטוח שפולץ באסט?

התרחיש לא סביר בכמה רמות:
לא סביר שהוא היה מדלג על פולץ, אם היה נופל ל-3. בטח לא מדלג עד למיטשל
הוא תמיד בחר את השחקן שהקונצזנוס החשיב לכשרון הכי גדול

לא סביר שהיה עושה טרייד על סופרסטאר שלישי לפני שידוע אם אמביד יכול לעמוד בעומס
ובעיקר לפני שסימונס שיחק דקה והוכיח את עצמו

לא סביר שאם טרייד כזה היה מתרחש אז היו נשארים לו גם הבחירה השנה וגם הבחירה של הקינגס

בנוסף אם הינקי כשל בשמירת אמון הבעלים (כפי ש-att כתב) אז היו מפטרים אותו גם בלי התערבות הליגה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2018 9:34 am 
Junior

אני מתקשה להבין משהו קטן בהערצת הטרייד של הינקי על MCW.
לא הוא בחר אותו? בבחירה העשירית? בדיוק אותה בחירה שהוא קיבל עליו?

Att כתב:

על סמך מה עשית משהו מההנחות האלו?
הוא בשום שלב לא עשה טרייד על שחקן ששווה משהו ככה שאני לא רואה סיבה לחשוב על זה שפה הוא היה עושה,
אתה מאמין שהוא היה מוכר נכסים תמורת באטלר/ג'ורג' לפני שבדק איך סימונס נראה בליגה או שאמביד יכול לשחק יותר מחצי עונה?

אתה מאמין שהינקי היה בוחר את מיטשל/מרקנן (בחירות 13 ו7 בפועל) בבחירה השלישית? איזה בחירה שלו גרמה לך לחשוב שיש לו יכולת לזהות כשרון איפה שאחרים פספסו?

רוב הסיכויים שהקבוצה העונה הייתה מצליחה פחות (כי לא היו וטרנים כמו רדיק) וסביר עוד יותר שמאמצע העונה כל השחקנים המובילים היו "נפצעים" כדי להרוויח עוד כדורים להגרלה

*עריכה - ראיתי שכתבתי כמעט אחד לאחד את ההודעה של עידן :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2018 10:22 am 
Sophomore

לא מצליח להבין למה זה שבזמן אמת לא האמינו במה שהוא עושה זה כזה טיעון חזק. בעיניי זו הסתכלות צרה מדי ולא חסרים גאונים שהקדימו את זמנם ובזמן אמת לא קיבלו או העריכו אותם ולעתים יותר גרוע מכך.

הינקי הוכיח שאחרי מספר עונות כקבוצה הכי גרועה בהסטוריה הוא יכול לבנות בסיס טוב לקונטנדרית. ואני חושב שאם זה היה כל כך ברור בזמן אמת לא היו מפטרים אותו.
בנאדם צריך לשאול את עצמו- האם זה שווה את זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2018 10:54 am 
Hall of Famer

לא קשור האמינו או לא.
השאלה היא האם הינקי הצליח בפילדלפיה. התשובה היא לא, הוא פוטר בצורה חסרת תקדים, הליגה דרשה מהקבוצה שלו שתשנה את האסטרטגיה שהוא התווה וזה הוביל לפיטורים שלו.
אתה יכול להתווכח האם הדרך שלו הייתה נכונה ומה היה המצב של פילי אם היה מישהו אחר. אבל זה כבר די משחקי אילו, כי שוב, אם אמביד לא היה נופל למקום 3, אז פילי הייתה במקום אחר לחלוטין ממה שהיא נמצאת בו היום. אם מחר יסתבר שהברך של אמביד לא באמת יכולה לעמוד בעומס והוא יגמור הלכה למעשה את הקריירה, אז פילי חוזרת אחורה למחוזות הלוטרי, קצה הפלייאוף.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2018 11:37 am 
Junior

העובדה היא שהרבה מנהלים מקצועיים מאמצים כיום את "מורשתו". למעשה הרבה יותר מידי מאמצים עד שזה הפך לבדיחה.

הייתי הכי שמח לראות אותו חוזר לבנות קבוצת מרתף ולא דווקא את פילי. היום, הוא היה צריך לשנות את השטיק. צפוף על הגבעה עם כל הטנקים.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2018 11:38 am 
Senior

"אני לא מאמין שאנחנו עדיין מתווכחים על זה" #232

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2018 11:39 am 
Junior

הינקי עדיין מסעיר את הלבבות וקצות האצבעות לא רק בפורום הזה. לא כזה מפתיע. לא צריך להיבהל מכך.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2018 11:42 am 
Hall of Famer

אני לא חושב שמאמצים את ה"מורשת" שלו במלואה. אין ספק שהוא חשף עד הלשד את התגמול של ההפסדים וכיום יש חשיבות (מאד מופרזת בעיני) לבחירות דראפט גבוהות. אין ספק שהוא הבהיר לכל מי שלא חשב על כך את המשמעות של גמישות כלכלית.
אבל אני לא חושב שנראה בזמן הקרוב עוד קבוצה עושה טנקינג כל כך בוטה לאורך כל כך הרבה זמן. וזה עוד לפני שהאן.בי.איי ישנה את החוקים, כפי שסילבר די הבהיר שהוא הולך לעשות.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2018 12:55 pm 
Hall of Famer

sheky כתב:
אני מתקשה להבין משהו קטן בהערצת הטרייד של הינקי על MCW.
לא הוא בחר אותו? בבחירה העשירית? בדיוק אותה בחירה שהוא קיבל עליו?

נו , בדיוק !
מה טוב יותר מאשר להחליף בחירה נוכחית בבחירה עתידית ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 106 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 36 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה