סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 2:19 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 334 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2023 6:34 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
אז, אולי זה בגלל מיאמי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2023 7:14 am 
מנהל פורום

shmueliki כתב:
מהם הסוויפים המפתיעים בהיסטוריה בעצם (ביחס לציפיות המוקדמות - יוגדרו ככל שיוגדרו)?
יש מצב שיש פה קייס?

לא חושב שיהיה פה סוויפט אבל אפילו 3:0 הוא תוצאה שאני לא זוכר מצד קבוצה מפתיעה
אולי דלאס על הלייקרס ב2011

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2023 7:21 am 
Senior

זה גם מה שהיה לי בראש. אני זוכר את עצמי מתכונן לאפשרות הנוראית של קובי כראשון אי פעם שחוזר מ0-3, בסוף קיבל מדאלאס 40 הפרש במשחק הרביעי.

עם בוסטון אני לא חושב שאפילו האוהד הפסימי ביותר של מיאמי מפחד מקאמבק, נראה לי שהסלטיקס קיבלו את הנוקאאוט שלהם כבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2023 7:25 am 
מנהל פורום

כן, מה שקרה אחרי המשחק הזה
אף אחד לא מדבר על טייטום או בראון, אלא מזולה
ואם מאזולה הוא הבעיה, אין מה לשנות במשחק 4
זה למעשה גומר את הסדרה עוד לפני שדיברנו ש0:3 הוא מצב בלתי הפיך אמפירית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2023 9:42 am 
מנהל פורום

מיאמי מקבוצה מג'עג'עת שלא פוגעת בכלום נהיית מכונת סלים
מה קרה?
כולה "ספסלו" את הירו ואולדיפו והוציאו את דאנקן מההקפאה
פחות מ110 למשחק בעונה הסדירה יותר מ120 בפלייאוף
אי אפשר לדבר על חוסר אנרגיה או רצון של בוסטון, ריבאונד התקפה 21 בוסטון 1 מיאמי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2023 9:47 am 
Junior

מי היה מאמין, בטח לא אני שחשבתי שבוסטון יקחו 4-1 את הסדרה :lol: שאפו גדול לקלב מרטין שיש לו מניות ענקיות בניצחון במשחק 2 ונתן עוד משחק מעולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2023 11:16 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
דאלאס על הלייקרס (אם כי מה שקרה בדיעבד קצת מחליש את הסוויפ הזה). הכי דומה זה יוסטון על אורלנדו לדעתי, מבחינת הריצה המדהימה שיוסטון עשו טרום הגמר והעובדה שאורלנדו התחילה אותו כפייבוריטית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2023 11:38 am 
Junior

לבוסטון מחכה קיץ לא פשוט עם החלטות קשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2023 11:57 am 
Junior

דניאל כתב:

יהיה קיץ מעניין...
על פניו הסגל טוב ולא אמורים לבצע בו שינויים מהותיים, אולי חיזוק "אופי" לספסל אבל ברמת הסגל לא סתם בוסטון נחשבו כל העונה (ממש עד תחילת הסדרה הזו גם) כאחת הקבוצות המובילות לאליפות.

הנקודה שעליה בוסטון צריכה לשבור את הראש זה האם הם מאמינים בג'יילן בראון או לא... הוא נכנס לעונה האחרונה בחוזה שאחריה כנראה יחפש סופר-מקס בבוסטון או מקס' בקבוצה אחרת.
אם בוסטון מאמינה בו וחושבת שהיא תרצה לתת לו את זה, אחלה. אם היא לא מאמינה בו הזמן להוציא ערך ממנו זה עכשיו, כשיש לו עוד עונה בחוזה (30 מ' בעונה) כי בקיץ הבא אם בוסטון לא ישלמו הוא ילך בלי תמורה (או תמורה מינורית עם S&T).

אני לא בטוח שמעבר להחלטה על בראון יש לה עוד החלטות קשות כי הסגל באמת די טוב...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2023 12:12 pm 
Junior

גייב וינסנט. דאנקן רובינסון. קיילב מרטין.
מי אמר שתם עידן הביג 3?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2023 12:22 pm 
Hall of Famer

דניאל כתב:

מעניין אם זה מקדם את ים מדר כאופציונלי לסוף הסגל...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2023 1:12 pm 
Junior

sheky כתב:
דניאל כתב:

יהיה קיץ מעניין...
על פניו הסגל טוב ולא אמורים לבצע בו שינויים מהותיים, אולי חיזוק "אופי" לספסל אבל ברמת הסגל לא סתם בוסטון נחשבו כל העונה (ממש עד תחילת הסדרה הזו גם) כאחת הקבוצות המובילות לאליפות.

הנקודה שעליה בוסטון צריכה לשבור את הראש זה האם הם מאמינים בג'יילן בראון או לא... הוא נכנס לעונה האחרונה בחוזה שאחריה כנראה יחפש סופר-מקס בבוסטון או מקס' בקבוצה אחרת.
אם בוסטון מאמינה בו וחושבת שהיא תרצה לתת לו את זה, אחלה. אם היא לא מאמינה בו הזמן להוציא ערך ממנו זה עכשיו, כשיש לו עוד עונה בחוזה (30 מ' בעונה) כי בקיץ הבא אם בוסטון לא ישלמו הוא ילך בלי תמורה (או תמורה מינורית עם S&T).

קודם כל מחכה לה החלטה חשובה בנושא המאמן. מאזולה לא יכול להמשיך, ואני לא חושב שעוד מאמן רוקי זו אופציה. זה מצמצם את האופציות, לדעתי זה צריך להיות ניק נרס, אלא אם מצליחים לשחרר את טיי לו. נשמע שיש לא מעט בעיות בחדר ההלבשה, נשמע שבראון לא ממש מרוצה ואם רוצים להשאיר את הסגל, אני חושב שטיי לו שנחשב מאמן של שחקנים הוא הפתרון הכי טוב.
מבחינת הסגל, יש פתרון שני יתרונות עצומים - גם סגל שברובו רץ לא מעט שנים ביחד והביא הצלחות, וגם סגל שפרט להורפורד נמצא כולו באותו הגיל, כלומר תיאורטית יכול להמשיך לרוץ עוד המון שנים ביחד. השאלה הקשה היא האם טייטום ובראון יכולים להיות 1 ו-2 (בכל סדר שהוא) בקבוצה לאליפות. לדעתי התשובה חיובית ולכן צריך לתת לבראון את הסופר מקס, ולהאמין שעם מאמן אחר זה ייראה אחרת. אבל אם חושבים שהבעיה היא לא רק המאמן, צריך גם לשקול את הקונספציה הזו.
מבחינתי אם מביאים מאמן טוב ומאמינים בטייטום ובראון, ועדיין רוצים לרענן את הסגל, הייתי שוקל את סמארט. אני יודע שהוא מאד מחובר לקבוצה, אבל הוא לא רכז טבעי ולדעתי הקבוצה יכולה לרוץ יותר טוב עם ברוגדון או וייט בחמישייה. יכול להיות שבמקום סמארט (וכנראה גם גרנט ויליאמס) אפשר להביא שחקן שיסגור עם רוב וילאמס את עמדות הפנים ביום שאחרי הורפורד.
אם לא מאמינים בשילוב של טייטום ובראון, או שבראון לא רוצה לחתום על חוזה, זה אומר לנסות לקבל כמה שיותר על בראון בטרייד. לדעתי רוב הסיכויים שכשאתה שולח שחקן all nba התמורה שתקבל תהיה פחות טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2023 1:16 pm 
Junior

shmueliki כתב:
דניאל כתב:

מעניין אם זה מקדם את ים מדר כאופציונלי לסוף הסגל...

ממה שראיתי מדר נופל בהרבה מפייטון פריצ'רד. אולי בקונסטלציה מסויימת של שינוי משמעותי בסגל הוא יכול בטעות להכנס, אבל אני לא רואה אותו מקבל דקות. בתרחיש האופטימי מקבל משהו כמו שמקבל JD דוויסון השנה, 66 דקות מצטבר בכל העונה (וכמובן 0 בפלייאוף).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2023 2:48 pm 
מנהל פורום

B.Grant44 כתב:
גייב וינסנט. דאנקן רובינסון. קיילב מרטין.
מי אמר שתם עידן הביג 3?

:-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2023 3:53 pm 
Junior

דניאל כתב:
sheky כתב:
דניאל כתב:

יהיה קיץ מעניין...

קודם כל מחכה לה החלטה חשובה בנושא המאמן. מאזולה לא יכול להמשיך, ואני לא חושב שעוד מאמן רוקי זו אופציה. זה מצמצם את האופציות, לדעתי זה צריך להיות ניק נרס, אלא אם מצליחים לשחרר את טיי לו. נשמע שיש לא מעט בעיות בחדר ההלבשה, נשמע שבראון לא ממש מרוצה ואם רוצים להשאיר את הסגל, אני חושב שטיי לו שנחשב מאמן של שחקנים הוא הפתרון הכי טוב.
מבחינת הסגל, יש פתרון שני יתרונות עצומים - גם סגל שברובו רץ לא מעט שנים ביחד והביא הצלחות, וגם סגל שפרט להורפורד נמצא כולו באותו הגיל, כלומר תיאורטית יכול להמשיך לרוץ עוד המון שנים ביחד. השאלה הקשה היא האם טייטום ובראון יכולים להיות 1 ו-2 (בכל סדר שהוא) בקבוצה לאליפות. לדעתי התשובה חיובית ולכן צריך לתת לבראון את הסופר מקס, ולהאמין שעם מאמן אחר זה ייראה אחרת. אבל אם חושבים שהבעיה היא לא רק המאמן, צריך גם לשקול את הקונספציה הזו.
מבחינתי אם מביאים מאמן טוב ומאמינים בטייטום ובראון, ועדיין רוצים לרענן את הסגל, הייתי שוקל את סמארט. אני יודע שהוא מאד מחובר לקבוצה, אבל הוא לא רכז טבעי ולדעתי הקבוצה יכולה לרוץ יותר טוב עם ברוגדון או וייט בחמישייה. יכול להיות שבמקום סמארט (וכנראה גם גרנט ויליאמס) אפשר להביא שחקן שיסגור עם רוב וילאמס את עמדות הפנים ביום שאחרי הורפורד.
אם לא מאמינים בשילוב של טייטום ובראון, או שבראון לא רוצה לחתום על חוזה, זה אומר לנסות לקבל כמה שיותר על בראון בטרייד. לדעתי רוב הסיכויים שכשאתה שולח שחקן all nba התמורה שתקבל תהיה פחות טובה.

אהבתי את הניתוח וגם מסכים עם המסקנה, אני כן חושב שטייטום ובראון יכולים להוביל קבוצה לאליפות תחת מאמן טוב יותר, וגם מסכים שסמארט קצת מיותר עם ההצטרפות של ברוגדון ווויט ( צריך לסייג שברוגדון די מאכזב בסדרה הזאת).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2023 9:51 pm 
Hall of Famer

אני רשמתי מתישהו שאל הורפורד הוא סוג של ברומטר לבוסטון, או אקס פקטור.
בכל מקרה, זה מה שהבחור נותן בסדרה - 5.7 נק', 23.1% מהשלוש (שלשה למשחק, זורק פי שתיים מהשלוש מאשר 2 נק'), 3.7 ריב', 1.7 אס', לא זרק מהעונשין.
בעונה הרגילה הורפורד עומד על 9.8 נק', 44.6% מהשלוש (2.3 שלשות למשחק), 6.2 ריב', 3 אס'.
מה עשה בפלייאוף בעונה שעברה (רמז, ממוצעים עדיפים גם על העונה הסדירה בשנה שעברה) - 12 נק', 48% מהשלוש (2 שלשות למשחק, זרק בכמות שווה בערך מהשלוש ומשתיים), 9.3 ריב', 3.3 אס' למשחק.
וזה עוד לפני שדיברנו על ההגנה המדהימה שהוא שיחק בפלייאוף בעונה שעברה. לא ראיתי את בוסטון בפלייאוף, אבל יש לי הרגשה שההידרדרות קיימת גם שם.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2023 10:53 pm 
Junior

דווקא על אמביד עשה עבודה מדהימה, אדביו הרבה יותר זריז והורפורד מתקשה איתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2023 7:05 am 
Hall of Famer

ווג' מתייחס לתחלופת המאמנים:

"This locker room never got over Ime Udoka's dismissal as head coach," said Adrian Wojnarowski on ESPN on Monday when trying to explain why the Celtics are on the brink of elimination. "These players did not accept the organization's reasoning for doing it. They thought it was a wild overreaction. There were a lot of the people on the outside thought it was an overreaction. That it was an HR matter.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2023 7:06 am 
Hall of Famer

שוויק1 כתב:
דווקא על אמביד עשה עבודה מדהימה, אדביו הרבה יותר זריז והורפורד מתקשה איתו.

זה נכון. הוא היה מצוין בסדרה מול פילי
אבל לא הסתדר עם מיאמי בכלל וקיבל יותר מדי זמן על הפרקט
למרות שוויליאמס היה מצוין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2023 1:38 pm 
מנהל פורום

הירידה של הורפורד מדאיגה ממש, אם זה השחקן שהוא עכשיו, ומסתמן שזה אכן הכיוון, אני חושב שזה הולך להגביל את התקרה של הסלטיקס בטירוף בשנים הקרובות, ויותר מזה, אני חושש שזה פתח גדול להסתבכות מיותרת וסדרה ארוכה ממה שצריך מול דנבר בגמר השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2023 2:15 pm 
מנהל פורום

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
הירידה של הורפורד מדאיגה ממש, אם זה השחקן שהוא עכשיו, ומסתמן שזה אכן הכיוון, אני חושב שזה הולך להגביל את התקרה של הסלטיקס בטירוף בשנים הקרובות, ויותר מזה, אני חושש שזה פתח גדול להסתבכות מיותרת וסדרה ארוכה ממה שצריך מול דנבר בגמר השנה.

הוא חייב להתאושש ולשחק טוב לפחות עד סוף הסדרה מול דנבר, בקיץ כבר נחשוב איך לפתור את הדעיכה שלו, בכל זאת 19 מיליון לשנתיים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2023 3:28 pm 
Junior

:lol: ניתן לו עוד משחק אחד להסריח מול מיאמי ואחרי זה הוא יחזור לעצמו מול יוקיץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2023 3:57 pm 
מנהל פורום

שניה חזרה למיאמי
יכול להיות שהפציעה של הירו עשתה למיאמי שירות חיובי ומפתיע?
החולשה שלו בהגנה סולקה ואז אם אין דאנקן רובינסון על המגרש אין חורים בהגנה בכלל
בהתקפה הקייס לתזה הזו קצת יותר חלש, אבל זה הפך את ההתקפה לקצת יותר סולידית ופחות נשנענת על שלשות קשות מכדרור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2023 9:36 pm 
Hall of Famer

החישוב הוא לא (רק) לדעת מה הסיכוי להשיג סופרסטאר או כמה אליפויות תיקח - זה פשטני מאוד.
אלא, סתם למשל סוגיה שיכולה להיות מאוד מורכבת (אבל מאוד חשובה ב"נבכי כלכלת הליגה"), מבין 4-5 בחירות גבוהות תוך כמה שנים, מה תמהיל החוזים שסביר שתרצה/תצטרך לתת להם אחרי תקופת הרוקי?
מה הסיכוי שאחד מהם יהיה זכאי לסופר-מקס? מה הסיכוי לבאסט מוחלט שאתה נפטר ממנו בצער מהר? מה הסיכוי לשחקו פציע?
עדיף לדעת למה לצפות (כן, ברור שאין ודאות, אבל היות שיש Data מטורף אחורה, אפשר להסיק תובנות), וככה אפשר להכין את החוזים וההתחייבויות האחרות.

זה רק אלמנט אחד בפן הכלכלי. אפשר לחשוב על רבים.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2023 5:40 am 
Hall of Famer

לאורי משחק הרבה יותר מדי בשביל מישהו שזז כמו בן 50

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 334 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: