סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 5:03 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1169 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 47  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 24-25
הודעהפורסם: ה' יוני 20, 2024 7:39 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
uriel17 כתב:
הוא הגיע לחצי גמר ה BCL לקח 2 MVP במשחק גביע מול קבוצת יורוליג בכירה, לקח אליפות בליטא מול קבוצת יורוליג פחות בכירה
וואלה, מה עוד תבקשו בשביל להפוך אותו לרכז בכיר?
מה?

להגיע לגמר הליגה בארץ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 20, 2024 7:39 pm 
Hall of Famer

חחח

ציטוט:
זעם ברעננה: הרצליה פנו לאורלנד תחת חוזה
אחרי שהמאמן עבר לקבוצה מליגת העל, היו"ר דורש פיצוי: "לא דיברו איתי"

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=473509

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 20, 2024 9:39 pm 
Sophomore

עופר האדום כתב:
חחח

ציטוט:
זעם ברעננה: הרצליה פנו לאורלנד תחת חוזה
אחרי שהמאמן עבר לקבוצה מליגת העל, היו"ר דורש פיצוי: "לא דיברו איתי"

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=473509

דאכל בראוניא, דאכל רנדולפיא, דאכל שמיריא, דאכל אולנדיא - חד גדיא, חד גדיא.... :)-(:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 20, 2024 11:49 pm 
Freshman

Tbowers15 כתב:
ישראלים, כפי שכתבו פה - אני מניח שיישארו כולם למעט עוז (לצערי) וטיוס, ולזה תוסיפו את קרינגטון לרשימה:
דוברת
קרינגטון
זוס
צאצא
לוי
אורקו

בגזרת הזרים זה יהיה יותר מעניין. ג'ונסון יישאר כזר שישי ככל הנראה, ספידי אחרי מה שעשה פה ולאור האזרוח של קרינגטון - יכול להיות שיישאר גם.
את ג'אקורי אני אוהב מאוד אבל יש לי תחושה שלא ימשיך, ואם כן זה יהיה רק בסיטואציה של זר 6-7 ברוטציה (אם משחקים ביורוקאפ אז אני מאמין שגם תהיה חלוקת רישומים רחבה יותר במשחקי הליגה בגלל העומס).
רנדולף אכן נמצא תחת חוזה, אבל יהיה קשה להשאיר אותו. הבחור כבר אוטוטו בן 32 ואם לא יצא עכשיו ליורוליג לא בטוח שתהיה לו עוד הזדמנות. ביי אאוט גדול של הכוכב האדום בטח יעשה את העבודה..אלא אם כן ליוואי מחזיק באיזה חלום להגיע עם הפועל עוד שנה ליורוליג, אבל קשה לי לראות תסריט כזה (הלוואי).

האזרוח של קרינגטון משדרג את הקבוצה בצורה משמעותית, כי בתרחיש הזה אפילו אם ספידי נשאר יש להפועל קו אחורי סופר חזק.
אני הייתי שמח להביא על משבצת הגארד הזר מישהו שיכול להוביל כדור ולמסור אבל גם כזה שהוא סקורר. יש לי שלושה פייבוריטים:

1. האנטר הייל, פרומתיאס. שחקן צעיר רעב וסופר מוכשר, ווינר אדיר עם קליעה מעולה מכל הטווחים וניהול משחק ברמה גבוהה, כל שנה משדרג את עצמו.
2. טרנט פרייזר, זניט. גם צעיר ומוכשר וכזה שעושה כל עונה עוד קפיצה. קלעי מעולה לשלוש ומוסר טוב.
3. מלו טרימבל, צסק"א. השם הכי מוכר ברשימה, פחות מנהל משחק אבל כן יודע למסור ברמה טובה מאוד (4 אס' למשחק זה הכי מעט שלו בקריירה), סקורר ברמות יורוליג.

תחשבו שלמשחקי הליגה אפשר לרשום קו אחורי כזה:
נועם דברת, קאדין קרינגטון, האנטר הייל, ספידי סמית, ליוואי רנדולף
ונשארו לכם עוד שני זרים למשחק - אחד בעמדה 4 ועוד אחד ב-5. זה עומק וכישרון אדירים.

לעמדה 4 הייתי מביא מישהו שקולע טוב מ-3 אבל גם כזה שיכול לשחק ב-5, משהו כמו קרי בלקשייר (הלוואי שאותו ספיציפית, אבל לא רואה אותו עוזב את הכסף והשקט של יפן) אולי אפשר להביא איזה פליט NBA ופה להשקיע את הכסף הגדול.
גם בעמדה 5 צריך להביא מישהו שיהיה מפוצץ בכישרון ואני מניח שיושקע שם לא מעט כסף.

זר שישי ושביעי ברוטציה יכולים להיות כריס ג'ונסון וג'אקורי, אבל הם כן יירשמו לא מעט לליגה אם נהיה ביורוקאפ. במקרה שג'אקורי לא ימשיך, הייתי מביא את כריס בנקסטון מבאר שבע כזר שביעי, שחקן מאוד מעניין שיכול לעשות קפיצה נוספת.

מעניין שאף אחד עוד לא כתב על זה פה - לפי דיווח של "ישראל היום" הפועל מנהלת מו"מ בייטמון והאנטר הייל (שהזכרתי פה לפני כמה שבועות), בנוסף למגעים עם ג'אקורי על המשך ההתקשרות.
בעיניי הייל זה כפפה ליד, מתאים מאוד מכל הבחינות, בנוסף לפוטנציאל ורמת כישרון גבוהים מאוד הוא גם ווינר ופורח בקלאץ'.
בייטמון שחקן טוב, אבל לא מספיק יציב, ואם יש אמת בשמועות לגמרי הייתי מעדיף את הייל.
לגבי ג'אקורי - אני אוהב אותו והלוואי שהוא יכול לשפר את העונשין, אבל לדעתי אפשר להשאיר אותו רק כזר שישי ורק אם לא משאירים את גונסון. אני מאוד אוהב את גם כריס, אבל אני חושב שהגיל הוא פקטור משמעותי, בוודאי בעונה ארוכה כזאת, ובוודאי אם ילכו על קונספט של שישה זרים (מחשבה הגיונית לאור האזרוח הצפוי של קרינגטון והרצון לא ליצור מרמרמת תמידית ברישומים בליגה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 20, 2024 11:53 pm 
Sophomore

רנדולף העלה סטורי באינסטגרם של הטבעה שלו על שחקן של מכבי ..... ומיד הוריד !
מעניין....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 12:09 am 
Freshman

מעניין מאוד
יש צילום מסך?
לראות אם אולי הוא כתב משהו בסגנון של "if you can't beat them, join them"
או שכתב משהו שמכוון בדיוק לכיוון ההפוך.
בסוף נגלה שאח שלו לקח לו את האייפון ורצה להטריל קצת..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 12:16 am 
Sophomore

Tbowers15 כתב:
מעניין מאוד
יש צילום מסך?
לראות אם אולי הוא כתב משהו בסגנון של "if you can't beat them, join them"
או שכתב משהו שמכוון בדיוק לכיוון ההפוך.
בסוף נגלה שאח שלו לקח לו את האייפון ורצה להטריל קצת..

לא הספקתי, יש מי שיודע להוציא מהקאש של אינסטוש ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 8:24 am 
Sophomore

בשורה התחתונה יגיעו 4 זרים חדשים קרינגטון יקבל אזרחות בסוף חודש יולי מה שיאפשר להפועל לשחק עם עוד קומבוגארד זר חוץ מסמית גם בזירה המקומית.
לדעתי במקום רנדולף הפועל צריכה להחתים את ג'ורדן מקריי שהוא כרגע שחקן חופשי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 12:40 pm 
Sophomore

הקומבו גארד האנטר הייל שהצטיין העונה ביוון
ן על פי וואינט במומ- מקביל עם הפועל ת''א שרוצה אותו במקום אנגולה שכנראה עוזב והפועל ירושלים ששיחררה את לאמאר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 12:54 pm 
Sophomore

האנטר הייל הוא יותר סקורר 1-2 שיבוא במקום ברינטון למאר (כמובן במעמד בכיר יותר וכו')? או יותר 2-3 שיחליף את רנדולף?

כי לא ברור לי איך אצלנו הוא מועמד לפוזיציה של למאר ובהפועל ת"א לשל אנגולה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 1:21 pm 
Junior

הוא יותר 1-2.
יכול לשחק בעמדה 3 בהרכבים של שלושה גארדים, אבל ממרומי ה-1.93 קשה לי להאמין שמישהו יבנה עליו כסמול פורוורד פותח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 1:46 pm 
Sophomore

כלומר אם וכאשר יגיע להפועל ת״א זה יותר כמחליף של מנפורד משל אנגולה…

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 1:52 pm 
מנהל פורום

כן, הוא יכול להיות שלוש בהרכבים קטנים ומהירים שרוצים לעשות בליץ נקודות פה ושם
ראיתי אותו בעונה שעברה הוא טוב
גם בהגנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 2:06 pm 
Junior

לא ראיתי אותו מספיק בעונה החולפת אבל הוא מאוד מוצא חן בעיניי ואם גם הפועל ירושלים וגם הפועל תל אביב רוצות אותו והוא יעדיף לחתום אצל האחות הקטנה מתל אביב, זה כבר מוזר ממש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 2:14 pm 
Hall of Famer

נביא בעירו כתב:
לא ראיתי אותו מספיק בעונה החולפת אבל הוא מאוד מוצא חן בעיניי ואם גם הפועל ירושלים וגם הפועל תל אביב רוצות אותו והוא יעדיף לחתום אצל האחות הקטנה מתל אביב, זה כבר מוזר ממש.

למה שזה יהיה מוזר? לשתיהן יש כסף טוב, שתיהן משחקות באותו מפעל אירופי.... אם היו שואלים אותי, העיר תל אביב יותר אטרקטיבית מבחינת זרים מאשר ירושלים, אלא אם יש לך איזושהי זיקה דתית.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 2:29 pm 
Sophomore

נביא בעירו כתב:

מה הופך את הפועל ירושלים לאטרקטיבית יותר מהפועל תל-אביב?

לטעמי, דווקא ההיפך הוא הנכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 2:31 pm 
Sophomore

כי סיפרו פה על בעלים עם כיס אינסופי. שרק דז'יקיץ' הפריע לו להתפרע באמת. ושעכשיו כשהתשחרר אפילו מכבי צריכה לחשוש לשחקנים שלה... לכן נוצר קצת דיסוננס כשמוצאים עצמנו מאבדים את רנדולף, מתחננים לספידי שישאר ופותחים מו"מ עם ג'אקורי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 3:23 pm 
Junior

ואני אחדד: גם אם אין לו כיס אינסופי, ההנחה היתה שיש לו משמעותית יותר כסף מלינאי. ואפילו אם הפערים לא כאלה גדולים, עדיין כמו שנאמר פה - אחרי שנתיים של חסכון גדול, ואחרי שסגרת עם מאמן בזיל הזול שנייה אחרי שלפי הדיווחים הצעת לקטש 700k או משהו, אפשר לצפות לטיפה יותר אגרסיביות מול הפועל תל אביב כשנוצרת סיטואציה של שחקן ששני המועדונים רוצים. אבל כמובן שאם ההנחה אצל חלק מהאנשים פה ממשיכה להיות שהפער התיירותי בין תל אביב לירושלים הוא הגורם היחיד שעליו קמות ונופלות עסקאות, אז אין באמת מה לדבר. הכותל vs. הטיילת, הטיילת מנצחת. גיים אובר…

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 3:44 pm 
Junior

יש פה הנחה שאדלסון בא לשפוך כסף, אבל גם אם הוא אמר את זה, הוא עד עכשיו לא הראה שזה מה שהוא מתכוון לעשות. אז נכון שעד עכשיו היו כל מיני סיבות או תירוצים לכך, אבל בינתיים במבחן התוצאה עדיין אין שום הוכחה שהוא מוכן להכניס את היד עמוק לכיס כדי לקחת מישהו ממכבי או אפילו להתמודד עם הפועל תל אביב ולשלם יותר ממה שהיא מוכנה לשלם. אם כבר ההחתמה של יוני אלון ושל דן שמיר מראה את ההיפך, כלומר שהוא לא רץ לשפוך כספים על מנהל מקצועי או מאמן זר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 4:45 pm 
Sophomore

ד"א כן צריכים להיות הוגנים. הוא בהחלט שם כסף בהפועל ועצם היכולת לשמור את כל הקבוצה של 23' בקיץ שעבר דרשה העלאת שכר משמעותית לשחקנים כמו ספידי, קרינגטון (במיוחד כישראלי), רנדולף, הנקינס. בנוסף להשקעה לא קטנה בנ'דור, זוסמן, צאצא ולוי שבתקציבים של פעם לא היינו יכולים לעשות.

פשוט נתנו תחושה גם אחרי זה שזה עוד פחות ממה שרצה להשקיע ושעוד לא ראינו כלום. נחכה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 5:39 pm 
Freshman

להרבה אוהדים היתה ציפייה בעידן של אדלסון לראות החתמות סטייל אוסטין/מייסון/ג'נקינס או לפחות הלפרין/אליהו. מה לעשות שמבחינת זרים, כרגע זה לא ריאלי, זה כמו להציע לישראלי ללכת לעבוד באוקראינה, הרוב יפסלו את זה על סף בלי להבין במה מדובר ומי שישקול את זה כנראה יצפה להצעה מפוצצת/לא פרופורציונלית. לגבי ישראלים היתה כבר החתמה של זוסמן. השנה את מי כבר אפשר להביא בשביל שאותם אוהדים יגידו ואו, כנראה רק ים מדר או סורקין. לא בטוח שתמיר בלאט יגרום לואו בקרב אותם האוהדים. להוציא את סורקין מיורוליג לא נראה כמו משהו ריאלי ולהביא את ים מדר בחוזה מפוצץ שקרוב למיליון דולר, לא בטוח בכלל שיביא לאימפקט מקצועי המצופה מהחתמה בסדר גודל כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 5:57 pm 
Sophomore

יש גם הנחת מוצא שאם לאדם יש כסף, הוא יהיה ״מוכוון״ להוציא אותו - זו הנחת מוצא הגיונית במידת מה ברמה הכללית, אבל בהחלט לא נכונה ברמה פרטנית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 6:07 pm 
Junior

אני חושב שההנחה הגיעה מכך שלאדלסון אין "סתם" הרבה כסף, הוא בסדרי גודל יותר עשיר מכל בעלים אחר בכדורסל הישראלי או האירופי.
כלומר, סכומי הכסף שמדברים עליהם לצורך החתמת שחקנים בכירים הם כאלה שהם ממש זניחים עבור מישהו כמוהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 21, 2024 8:04 pm 
Sophomore

אני מכיר כמה וכמה כאלו שהגם שהוצאה כספית כזו או אחרת היא זניחה עבורם, הם מתייחסים לאמור כדבר הכי מהותי בעולם…

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 22, 2024 1:50 am 
Sophomore

לא ראיתי כמעט את הייל משחק, אז לא אחווה דעה לגביו.
אני כן אגיד שביחס למצב בארץ ולזה שספידי כנראה נשאר, בייטמון הוא שחקן שמשלים אותו מצויין.
חודר בחסד, עם קליעה טובה, והוא יכול לשחק גם לצד דוברת וקרינגטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1169 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 47  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: