סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 4:46 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 31 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: אליפות העולם עד 17
הודעהפורסם: ש' יוני 29, 2024 11:47 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
יום הראשון בתחרות, המשחק המסקרן בין ארה״ב לצרפת.
ארה״ב ניצחה בקלות עם קבוצה סופר מוכשרת.
אפשר לומר בזהירות שבמחזורים הבאים הבחירות הראשונות והשניות לא יהיו צרפתיות.

בארה״ב הרשימו:
דיאבנסה: סופר אתלט, יפציץ במדידות, קליעה יפה שלא נכנסה, תנועה יפה, תחרותי, שומר, לוקה בחכמת המשחק.
בוזר הגדול: תחושה משובחת למשחק, יכולות מגוונות, אתלט ממוצע
בוזר הקטן: רכז חכם, אתלט ככה ככה, לא זורק בכלל
קואה פיט: חיית צבע, אתלט טוב
סטוקס: חזק, מגוון, משחק חכם

בצרפת, אולי למי שמחפש את היאניס הבא, אז המצטיין היה גארד 2.00 בשם יאניס :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: אליפות העולם עד 17
הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 7:12 am 
Sophomore

צרפת דווקא נראו אחלה ונשארו במשחק שלושה רבעים. זו נבחרת אמריקאית סופר אתלטית, גדולה ולוחצת בעמדות הפורוורד, אז הולך להיות קשה מאוד לכולם מולם (בשנה שעברה הם ניצחו את קנדה ב-80 הפרש באליפות האמריקות). אבל מעבר ליאניס אלארד שהזכרת (שבהחלט נראה כמו אחלה של גארד), יש לצרפתים בסגל גם שני פורוורדים צעירים מרשימים (בני 16 ו-15) -- הוגו ימגה ונתן סולימן, שעוד מוקדם לקבוע כמה רחוק הם יכולים ללכת.

ארה"ב, צרפת וספרד שלוש הנבחרות הכי מוכשרות באליפות הזו ואני מחזיק גם מליטא.

אגב, ארה"ב מעולם לא הפסידה משחק באליפות העולם עד גיל 17. מאזן של 0-45 ושש מדליות זהב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 7:53 am 
Sophomore

מה שכתבתי על השחקנים היה על סמך משחק 1.
יש עוד שחקנים בטורניר מחוץ לארה״ב שנחשבים כשרונות גדולים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 8:50 am 
Sophomore

בקנדה, פול אוסארוי (רק בן 16) הוא פאוור פורוורד עם אתלטיות, סקיל וטאץ' מעניינים. לא ברמה של הפורוורדים האמריקאים מבחינת כח, אקפלוסיביות ומוכנות, אבל שחקן מעניין (לא שיחק במשחק הראשון).

לגינאה, שמשחקים בפעם הראשונה באליפות, יש שני פרוספקטים מעניינים. הראשון הוא גאסים טורה, גארד בסך הכל בן 15, שבשנה שעברה באליפות אפריקה סיים עם ממוצע של כמעט טריפל דאבל (20, 8 ו-8). השני הוא סנטר גדול, אפרן דיאן, שבאליפות שנה שעברה לקח 17 ריבאונדים למשחק ופתח את האליפות הנוכחית עם משחק של 28 ו-13. קשה לשפוט עד כמה הם פרוספקטים ל-נבא (בעיקר דיאן, הלא מאוד נייד), אבל שווים מעקב.

דאש דניאלס (האח של) באוסטרליה גם נראה כמו פרוספקט נחמד. דייסון נתן קפיצה בגובה אחרי גיל 16, אז אם גם דאש עושה את זה הוא יכול להגיע ל-נבא.

מבין הספרדים, הכי הרשים אותי בשנה שעברה (מול ישראל ובחצי הגמר מול ליטא) גילדאס חימנז, סמול פורוורד עם גודל, אתלטיות וסקיל לא רע.

אני די מחבב גם שני פיליפה -- קינונס של פורטו ריקו ומינצר של ארגנטינה (גם טיילר קרופ, אמריקאי שמשחק בארגנטינה הוא אחלה של שחקן). אבל לא בטוח שיש שם פוטנציאל נבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 9:50 am 
מנהל פורום

דבר ראשון, אני חייב לציין שהממשק החדש של פיב"א, גם בנייד וגם במחשב, ממש מעצבן, ואני בדרך כלל כן פתוח לשינויים. הכי מעצבן שנכנסים לרוסטר של נבחרת כלשהי וצריך להיכנס לדף של כל שחקן כדי לראות משהו בסיסי כמו גובה או תאריך לידה.

לגבי ארה"ב - אני לא מכיר את רוב השחקנים, אבל משהו מעניין לגביו: בסגל המורחב נכללו בנוסף לבניו התאומים של קרלוס בוזר גם ברייס ג'יימס (הבן המוכשר יותר של לברון, אם מישהו בטעות לא מכיר), קיאיין אנטוני (הבן של כרמלו, שוטינג בגובה 1.92), אלייז'ה ארינאס (הבן של גילברט, גארד, 1.90) וטאג' אריזה (הבן של טרבור, 1.98 2-3 וגם צעיר בשנה). מתוכם כאמור רק הבנים של בוזר עברו את הסינון.
קופר פלאג אגב נולד ב-21 בדצמבר 2006 ולכן פיספס בשבוע וחצי את הזכאות להשתתף בטורניר הזה. ידעתם שגם לו יש אח תאום? אייס פלאג שלא נחשב פורספקט גדול ואמור לשחק עוד עונה בתיכונים. קופר פלאג עצמו בהנחה והכל ילך כמתוכנן יהיה לא רק בחירה מאוד גבוה, אלא גם מאוד צעיר, אם לא הכי צעיר בדראפט שלו. יתחיל את קריירת ה-NBA שלו בגיל 18.

נחזור לטורניר, רק משחק אחד אבל משפחת בוזר מובילים גם את הנבחרת וגם את הטורניר בכמה קטגוריות. קמרון כמובן בקליעה, במדד ובריב', וקיידן באס' (9). יהיה מעניין לראות אם בסיום הטורניר הם יובילו בנק' ובאס' בהתאמה.

לא ראיתי את המשחק, אבל מוקדם להכריז שמהנבחרת הצרפתית הזאת לא יצאו הרבה בחירות דראפט גבוהות. קודם כל, ממש לא בטוח שכנבחרת הם חלשים יחסית. מדובר בנבחרת ארה"ב מאוד חזקה כנראה וסאבוניס כבר כתב שצרפת היו צמודים יחסית רוב המשחק. לא יפתיע אם שתי הנבחרות האלה גם ייפגשו בסוף בגמר. בנוסף בצרפת כמובן מבחר השחקנים לא כזה גדול כמו בארה"ב, אבל יש להם תמיד שחקנים מהנבחרות שלוקחים אותם הרבה על סמך פוטנציאל עתידי ומשקיעים בהם והם עושים קפיצה בגיל מאוחר יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 10:02 am 
מנהל פורום

וננצל את הת'רד הזה גם כדי להזכיר את תופעת הרשת של הימים האחרונים - זיאו ז'אהנג (ZIYU ZHANG) הסינית בת ה-17 שמככבת באליפות אסיה לנערות (U18):
היא משהו בין 2.20 ל-2.25!!! (בכדורסל נשים סנטרית בגובה 2 מטר זה מקביל בערך ל-2.15-2.20 בגברים) והיא מובילה דיי לבדה את סין לגמר (שיהיה עוד כמה שעות) עם סטט' מדהימות.
בחצי גמר מול דרום קוריאה היא סיימה עם 34 נק', 16 ריב', 5 אס', ב-22 דק' בלבד! ונתון פלוס-מינוס של פלוס 28 בניצחון ב-18 הפרש. נתונים דומים היו לה גם במשחק צמוד מול יפן, רק שהיא קלעה 44 נק' ב-26 דק' ופלוס-מינוס של פלוס 30 כשהיא על המגרש. וזה שני המשחקים היותר קשים שהיו לנבחרת סין עד כה בטורניר.

https://www.youtube.com/shorts/VI2sA5vEb2Q

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 10:32 am 
Sophomore

ודים כתב:
דבר ראשון, אני חייב לציין שהממשק החדש של פיב"א, גם בנייד וגם במחשב, ממש מעצבן, ואני בדרך כלל כן פתוח לשינויים. הכי מעצבן שנכנסים לרוסטר של נבחרת כלשהי וצריך להיכנס לדף של כל שחקן כדי לראות משהו בסיסי כמו גובה או תאריך לידה.

לא ראיתי את המשחק, אבל מוקדם להכריז שמהנבחרת הצרפתית הזאת לא יצאו הרבה בחירות דראפט גבוהות. קודם כל, ממש לא בטוח שכנבחרת הם חלשים יחסית. מדובר בנבחרת ארה"ב מאוד חזקה כנראה וסאבוניס כבר כתב שצרפת היו צמודים יחסית רוב המשחק. לא יפתיע אם שתי הנבחרות האלה גם ייפגשו בסוף בגמר. בנוסף בצרפת כמובן מבחר השחקנים לא כזה גדול כמו בארה"ב, אבל יש להם תמיד שחקנים מהנבחרות שלוקחים אותם הרבה על סמך פוטנציאל עתידי ומשקיעים בהם והם עושים קפיצה בגיל מאוחר יותר.

וואי, לגמרי ממשק מעצבן. גם לא אסתטי ולא נוח לתפעול וכמו שאמרת, העניין עם הרוסטרים ממש מציק. חבל, היה להם יופי של דבר קודם.

מסכים לגבי הנבחרת הצרפתית. יש להם שחקנים מעניינים בהחלט והם גם שיחקו כדורסל יפה עד להתפרקות הבלתי נמנעת מול המכבש האמריקאי. ואגב, כבר בשנה הבאה יש להם מועמד לבחירה טופ-5 בדראפט (טראור שלא בנבחרת הזו), ומי יודע איפה הוא יגמור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 12:01 pm 
Hall of Famer

ודים כתב:
וננצל את הת'רד הזה גם כדי להזכיר את תופעת הרשת של הימים האחרונים - זיאו ז'אהנג (ZIYU ZHANG) הסינית בת ה-17 שמככבת באליפות אסיה לנערות (U18):
היא משהו בין 2.20 ל-2.25!!! (בכדורסל נשים סנטרית בגובה 2 מטר זה מקביל בערך ל-2.15-2.20 בגברים) והיא מובילה דיי לבדה את סין לגמר (שיהיה עוד כמה שעות) עם סטט' מדהימות.
בחצי גמר מול דרום קוריאה היא סיימה עם 34 נק', 16 ריב', 5 אס', ב-22 דק' בלבד! ונתון פלוס-מינוס של פלוס 28 בניצחון ב-18 הפרש. נתונים דומים היו לה גם במשחק צמוד מול יפן, רק שהיא קלעה 44 נק' ב-26 דק' ופלוס-מינוס של פלוס 30 כשהיא על המגרש. וזה שני המשחקים היותר קשים שהיו לנבחרת סין עד כה בטורניר.

פיקנטי אבל היא נראית חסרת קואורדינציה או כשרון באופן מובהק
אני זוכר שבתחילת ימי ה wnva לפני 25 שנה, היתה גם איזו סנטרית סינית, 2 מטר, לא רעה בכלל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 12:13 pm 
מנהל פורום

נורטון כתב:
ודים כתב:

פיקנטי אבל היא נראית חסרת קואורדינציה או כשרון באופן מובהק
אני זוכר שבתחילת ימי ה wnva לפני 25 שנה, היתה גם איזו סנטרית סינית, 2 מטר, לא רעה בכלל

לא יודע, אולי זה עניין של ציפיות. מישהי בגובה כזה ביחס לכדורסל נשים, זה שהיא זזה כמו שהיא זזה וגם יודעת לסיים טוב ליד הסל (בלי לקפוץ! כאילו היא באמת פשוט לא צריכה לקפוץ ולא קופצת), מסוגלת לשחק במשך מעל 20 דק' וגם מסיימת משחקים עם 5 אסיסטים זה דיי מרשים.
והיה גם את מארגו דידק ז"ל הצ'כית שהייתה 2.18 עם הרבה כישרון והבנת כדורסל גבוה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 12:46 pm 
Sophomore

סאבוניס כתב:
בקנדה, פול אוסארוי (רק בן 16) הוא פאוור פורוורד עם אתלטיות, סקיל וטאץ' מעניינים. לא ברמה של הפורוורדים האמריקאים מבחינת כח, אקפלוסיביות ומוכנות, אבל שחקן מעניין (לא שיחק במשחק הראשון).

לגינאה, שמשחקים בפעם הראשונה באליפות, יש שני פרוספקטים מעניינים. הראשון הוא גאסים טורה, גארד בסך הכל בן 15, שבשנה שעברה באליפות אפריקה סיים עם ממוצע של כמעט טריפל דאבל (20, 8 ו-8). השני הוא סנטר גדול, אפרן דיאן, שבאליפות שנה שעברה לקח 17 ריבאונדים למשחק ופתח את האליפות הנוכחית עם משחק של 28 ו-13. קשה לשפוט עד כמה הם פרוספקטים ל-נבא (בעיקר דיאן, הלא מאוד נייד), אבל שווים מעקב.

דאש דניאלס (האח של) באוסטרליה גם נראה כמו פרוספקט נחמד. דייסון נתן קפיצה בגובה אחרי גיל 16, אז אם גם דאש עושה את זה הוא יכול להגיע ל-נבא.

מבין הספרדים, הכי הרשים אותי בשנה שעברה (מול ישראל ובחצי הגמר מול ליטא) גילדאס חימנז, סמול פורוורד עם גודל, אתלטיות וסקיל לא רע.

אני די מחבב גם שני פיליפה -- קינונס של פורטו ריקו ומינצר של ארגנטינה (גם טיילר קרופ, אמריקאי שמשחק בארגנטינה הוא אחלה של שחקן). אבל לא בטוח שיש שם פוטנציאל נבא.

שמות מעניינים,

לגבי גינאה התכוונת לסאקו טורה?
דיאן הסנטר שיחק מול סינן הואן (2.15) הסיני ולפחות לפי הסטטיסטיקה נתנו תפוקה דומה.
נראה מה יתנו מול ארה״ב היום ואם יצליחו לעבור את החצי מול הלחץ האמריקאי.

באוסטרליה אח של דניאלס עם 2-10 מהשדה אבל 2-2 מהקו.

לגבי השאר אתעדכן בהמשך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 12:56 pm 
Sophomore

ודים כתב:

לגבי ארה"ב - אני לא מכיר את רוב השחקנים, אבל משהו מעניין לגביו: בסגל המורחב נכללו בנוסף לבניו התאומים של קרלוס בוזר גם ברייס ג'יימס (הבן המוכשר יותר של לברון, אם מישהו בטעות לא מכיר), קיאיין אנטוני (הבן של כרמלו, שוטינג בגובה 1.92), אלייז'ה ארינאס (הבן של גילברט, גארד, 1.90) וטאג' אריזה (הבן של טרבור, 1.98 2-3 וגם צעיר בשנה). מתוכם כאמור רק הבנים של בוזר עברו את הסינון.
קופר פלאג אגב נולד ב-21 בדצמבר 2006 ולכן פיספס בשבוע וחצי את הזכאות להשתתף בטורניר הזה. ידעתם שגם לו יש אח תאום? אייס פלאג שלא נחשב פורספקט גדול ואמור לשחק עוד עונה בתיכונים. קופר פלאג עצמו בהנחה והכל ילך כמתוכנן יהיה לא רק בחירה מאוד גבוה, אלא גם מאוד צעיר, אם לא הכי צעיר בדראפט שלו. יתחיל את קריירת ה-NBA שלו בגיל 18.

נחזור לטורניר, רק משחק אחד אבל משפחת בוזר מובילים גם את הנבחרת וגם את הטורניר בכמה קטגוריות. קמרון כמובן בקליעה, במדד ובריב', וקיידן באס' (9). יהיה מעניין לראות אם בסיום הטורניר הם יובילו בנק' ובאס' בהתאמה.

מסכים לגבי הממשק. מעצבן.

האחים בוזר לפחות לפי המשחק הראשון משחקים נכון וחכם, זורמים ולא מכריחים.
הגדול מזכיר לי בנקרו. מאוד מגוון לגיל 17.

נקודה טובה לגבי הצרפתים, יש מצב שיחסית לשאר הנבחרות יחזיקו הכי יפה מול האמריקאים.
לפי גבעוני 2 צרפתים יכנסו גם ללוטורי של 2025 אז הכל בסדר, בגלל פלאג כנראה לא יכנסו למקום הראשון.
2026 לפי דראפט רום - רלוונטי למחזור הזה אין צרפתים, אבל זה שלב מוקדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 12:58 pm 
מנהל פורום

דידק היתה פולניה.
וזה כנראה הכי הרבה שאני יכול לתרום לפוסט הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 1:26 pm 
Senior

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
דידק היתה פולניה.

אתה הMVP של כולנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 1:40 pm 
מנהל פורום

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
דידק היתה פולניה.

נכון!
אגב, אולי יש גם קשר כלשהו לנושא הת'רד כי לפני שנפטרה היא הספיקה ללדת שני בנים, הבכור נולד ב-2008. מעניין מה הגובה שלו והאם הוא הלך לשחק כדורסל.
בדרך כלל זה נדיר שאמא תהיה יותר גבוה מהבן שלה, אבל הגובה שלה היה חריג לגמרי. הבנים שלה נולדו באוסטרליה, אז שווה אולי לעקוב בשנים הבאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 4:59 pm 
Sophomore

סין מדהימים את צרפת עם ניצחון 70-73. ימגה הצעיר היה נהדר בצרפת עם 29 נקודות, 9 ריבאונדים, 3 אסיסטים, 2 חטיפות ו-2 חסימות, אבל יתר החברים לקבוצה היו חלשים מאוד היום ובעיקר קלעו 4 מ-29 לשלוש (אלארד עם 1 מ-11). אצל הסינים, משחק מצויין לפורוורד בויואן ז'אנג (2.03), שנראה כמו שחקן חביב, וגם הסנטר הגדול שלהם, סינאן הואן (2.15; 5 חסימות למשחק עד עכשיו) היה טוב לפני שיצא ב-5 עבירות. אולי נראה עוד איזה סיני ב-נבא בקרוב? אני בעד. יכול לסייע קצת בהפחתת המתח בין המעצמות (תשאלו את יאו).

ארה"ב עם 75 הפרש על גינאה (שניצחה אתמול את סין). המשחק של האמריקאים מול הצרפתים והניצחון ב-25 בלבד יהיה כנראה נקודת השפל שלהם בטורניר. האמריקאים (וגם הקנדים) מגיעים לטורנירים הללו בנחיתות יחסית מבחינת היכרות עם הכללים השונים של פיב"א, זמן הכנה, משחקי אימון, וגם טיסה ארוכה וג'ט לג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 6:25 pm 
Sophomore

מה דעתכם על דיבנסה?
הוא מזכיר לי כשרון בסדר גודל של לברון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 6:58 pm 
Sophomore

Bluey כתב:
מה דעתכם על דיבנסה?

בהחלט מוכשר, אבל אפילו לא מתקרב לזה לדעתי. לא מבחינת השליטה בכדור, לא מבחינת הגוף המאסיבי, וכמובן גם לא מבחינת הבנת המשחק ויכולת המסירה. לא בטוח שהוא אפילו הכישרון הכי גדול בארה"ב לגילו. קופר פלאג באותו גיל (חודש מבוגר יותר) ואני יותר מחזיק מהכישרון והבנת המשחק שלו, גם אם הוא לא אתלט מטורף כמו דייבנטסה. אני גם מחזיק מאוד מדרין פטרסון, שלא הגיע לאליפות הזו, אבל ראיתי אותו עם האמריקאים בשנה שעברה. רכז עם גודל טוב, מאוד בוגר, חכם, עם סקיל סט מצויין, אגרסיביות, וקליעה טובה. מאוד קשה בגיל הזה לדעת, אבל חיבבתי אותו לא פחות מדייבנטסה ואפילו קצת יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 10:53 pm 
Sophomore

סאבוניס כתב:
Bluey כתב:
מה דעתכם על דיבנסה?

בהחלט מוכשר, אבל אפילו לא מתקרב לזה לדעתי. לא מבחינת השליטה בכדור, לא מבחינת הגוף המאסיבי, וכמובן גם לא מבחינת הבנת המשחק ויכולת המסירה. לא בטוח שהוא אפילו הכישרון הכי גדול בארה"ב לגילו. קופר פלאג באותו גיל (חודש מבוגר יותר) ואני יותר מחזיק מהכישרון והבנת המשחק שלו, גם אם הוא לא אתלט מטורף כמו דייבנטסה. אני גם מחזיק מאוד מדרין פטרסון, שלא הגיע לאליפות הזו, אבל ראיתי אותו עם האמריקאים בשנה שעברה. רכז עם גודל טוב, מאוד בוגר, חכם, עם סקיל סט מצויין, אגרסיביות, וקליעה טובה. מאוד קשה בגיל הזה לדעת, אבל חיבבתי אותו לא פחות מדייבנטסה ואפילו קצת יותר.

התכוונתי ששניהם סופר אתלטים עם כשרון ונראים כמו סופרסטארים ברורים.

הם סגנונות שונים, לברון היה בתיכון אאל״ט רכז בגוף של פורוורד.
דיבאנסה הוא 2-3 בגוף של 4.

לברון עם הבנת משחק וכדרור עדיפים, דיבאנסה יותר סקורר עם קליעה טבעית גם מ-3.

פלאג גם נחשב לכשרון גדול, אני לא מכיר אותו מספיק.
על האחרים שהזכרת לא שמעתי.

מכיר את אייס ביילי? נשמע שהוא בפרופיל דומה לדיבאנסה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 9:42 am 
מנהל פורום

סאבוניס כתב:
סין מדהימים את צרפת עם ניצחון 70-73. ימגה הצעיר היה נהדר בצרפת עם 29 נקודות, 9 ריבאונדים, 3 אסיסטים, 2 חטיפות ו-2 חסימות, אבל יתר החברים לקבוצה היו חלשים מאוד היום ובעיקר קלעו 4 מ-29 לשלוש (אלארד עם 1 מ-11). אצל הסינים, משחק מצויין לפורוורד בויואן ז'אנג (2.03), שנראה כמו שחקן חביב, וגם הסנטר הגדול שלהם, סינאן הואן (2.15; 5 חסימות למשחק עד עכשיו) היה טוב לפני שיצא ב-5 עבירות. אולי נראה עוד איזה סיני ב-נבא בקרוב? אני בעד. יכול לסייע קצת בהפחתת המתח בין המעצמות (תשאלו את יאו).

ארה"ב עם 75 הפרש על גינאה (שניצחה אתמול את סין). המשחק של האמריקאים מול הצרפתים והניצחון ב-25 בלבד יהיה כנראה נקודת השפל שלהם בטורניר. האמריקאים (וגם הקנדים) מגיעים לטורנירים הללו בנחיתות יחסית מבחינת היכרות עם הכללים השונים של פיב"א, זמן הכנה, משחקי אימון, וגם טיסה ארוכה וג'ט לג.

בהחלט הפתעה (ההפסד של צרפת).
הרכז המוביל שלהם ואחד השחקנים המובילים מהקיץ שעבר בטורניר הקדטים - אקראם נאג'י שיחק רק 13 דק' ולא תרם יותר מדי. לא יודע אם מדובר בפציעה או פשוט היה גרוע, אבל בלעדיו הם בעיקר חבורת אתלטים. הוא היה המייצר העיקרי שלהם ממה שראיתי קצת במשחקים בקיץ שעבר.

יש להם שחקן שסיקרן אותי בשם ניית'ן סולימאן שצעיר מכולם בשנתיים - בקיץ שעבר שיחק בקדטים בגיל 14 שזה מאוד חריג אז הסתקרנתי. הוא 2 מטר ואתלט טוב, אבל נראה שהוא כבר מאוד מפותח פיזית ובסופו של דבר הוא דיי רול פלייר מוגבל שנותן הגנה טובה על הגארדים, מניע יפה את הכדור ופה ושם יקלע שלשה פנויה. חשבתי שאולי השנה הוא יתן קפיצה, אבל לפי הסטט' נראה שלא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 8:01 pm 
Sophomore

נאג'י עשה פאולים ולא נכנס טוב למשחק. בעיני אגב, יאניס אלארד, הגארד השני של הצרפתים (שני מטר עם אחלה סקיל) נראה יותר מבטיח, למרות שהיה לו משחק חלש מול הסינים ועד עכשיו הוא לא ממש קולע את השלשות באליפות הזו (3 מ-20 בשני משחקים. לפחות אי אפשר להגיד עליו שהוא ביישן).

סולימאן באמת לא מראה דברים מיוחדים עד עכשיו, בעיקר התקפית. אבל הוא רק בן 15 באליפות שיש בה שחקנים בני 17.5. צריך לתת לזה זמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 3:35 pm 
Sophomore

אחרי פתיחה צולעת קצת מול צרפת (הכל יחסי, עדיין קלעו מעל ל-100 וניצחו ב-25), האמריקאים ממשיכים להשפיל את היריבות. לפני יומיים זה היה "רק" 75 מול גינאה. היום מול סין, שכאמור הפתיעה את צרפת, זה נגמר עם 84 הפרש, 146 נקודות (שיא טורניר), 43 אסיסטים (שובר את שיא הטורניר של 40 שקבעו מול גינאה לפני יומיים), ו-33 חטיפות (גם שיא טורניר). הנבחרת הזו נראית כמו חבורה של בני 25 שמשחקים מול בני 17 שלא מצליחים לעבור את החצי. כנראה הנבחרת הכי דומיננטית שראיתי עד היום בגיל הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 7:45 pm 
Sophomore

לא כיף לצפות בארצות הברית משחקים כדורסל.
הלחץ שלהם מפרק את היריבות שלא עוברות את החצי ומקבלו לייאפ כמו באימונים.
מול הסינים היה 27:2 בשלב מסויים...
קשה גם להנות מהגדולה של של החברה שם כשהם עושים לייאפים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 02, 2024 8:08 pm 
Sophomore

מסכים. אני משער שהם נהנים וקשה להאשים אותם שהם משחקים ברצינות, אבל נעים לעין זה לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 03, 2024 2:21 pm 
מנהל פורום

אז כנראה שטעיתי בהנחה שלי וכנראה גם שההפסד של צרפת לסין לא היה פאנצ'ר חד פעמי, כי עכשיו הם הפסידו בשמינית הגמר לפורטו-ריקו.
פליפה קוינונס (משחק באקדמיית התיכונים IMG האמריקאית) מפורטו ריקו קלע 42. בצרפת אימגה הצעיר עם 23 ו-14.
https://www.fiba.basketball/en/events/f ... A#boxscore

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 03, 2024 4:13 pm 
Sophomore

פיליפינים ב 70- אחרי 3 רבעים מול האמריקאים.
תוצאה שגרתית גם לאמריקאים וגם לפיליפינים שמול ספרד קלעו 34.

הסינים מפסידים לליטא,
סינן הואן 2.15, חביב ונייד, חוסם מעולה, היה חלש ועדיין עם 4 חסימות.
חבר שלו בויאן זאנג עם 28

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 31 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], מיכאל ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה